Níže naleznete kompletní složení jednotlivých skupin a harmonogram zápasů k MS hráčů do 21 let, které je na programu od 23. 6. do 2. 7. 2017 v Brně a Českých Budějovicích.
DRFG Aréna (BRN) | DRFG Aréna (BRN) | Budvar Aréna (ČBU) | Budvar Aréna (ČBU) |
Skupina A | Skupina B | Skupina C | Skupina D |
POL | RUS | ARG | CHN |
CZE | TUR | ITA | BRA |
CAN | USA | IRI | EGY |
MAR | CUB | UKR | JPN |
| Hala 1 – DRFG Arena – Brno |
| Hala 2 – Budvar Arena – České Budějovice | ||||||
Datum | Čas | Skupina | Č.zápasu | Týmy | Kolo | Čas | Skupina | Č.zápasu | Týmy |
Den č. 1 23.06.17 | 12:30 | A | 1 | POL vs MAR | 1 | 12:30 | C | 2 | ARG vs UKR |
17:30 | A | 3 | CZE vs CAN | 1 | 17:30 | C | 4 | ITA vs IRI | |
15:00 | B | 5 | RUS vs CUB | 1 | 15:00 | D | 6 | CHN vs JPN | |
20:00 | B | 7 | TUR vs USA | 1 | 20:00 | D | 8 | BRA vs EGY | |
Den č. 2 24.06.17 | 12:30 | A | 9 | MAR vs CAN | 1 | 12:30 | C | 10 | UKR vs IRI |
17:30 | A | 11 | POL vs CZE | 1 | 17:30 | C | 12 | ARG vs ITA | |
15:00 | B | 13 | CUB vs USA | 1 | 15:00 | D | 14 | JPN vs EGY | |
20:00 | B | 15 | RUS vs TUR | 1 | 20:00 | D | 16 | CHN vs BRA | |
Den č. 3 25.06.17 | 17:30 | A | 17 | CZE vs MAR | 1 | 12:30 | C | 18 | ITA vs UKR |
12:30 | A | 19 | CAN vs POL | 1 | 17:30 | C | 20 | IRI vs ARG | |
15:00 | B | 21 | TUR vs CUB | 1 | 15:00 | D | 22 | BRA vs JPN | |
20:00 | B | 23 | USA vs RUS | 1 | 20:00 | D | 24 | EGY vs CHN | |
Den č. 4 26.06.17 | Volný den |
Český tým bude hrát od 17:30 hod.
Skupina E: 1A – 2B – 1C – 2D
Skupina F: 1B – 2A – 1D – 2C
Hala 1 | Hala 1 |
Skupina E | Skupina F |
E1 | F1 |
E2 | F2 |
E3 | F3 |
E4 | F4 |
Skupina G: 3A – 4B – 3C – 4D
Skupina H: 3B – 4A – 3D – 4C
Hala 2 | Hala 2 |
Skupina G | Skupina H |
G1 | H1 |
G2 | H2 |
G3 | H3 |
G4 | H4 |
| Hala 1 – DRFG Arena – Brno |
| Hala 2 – Budvar Arena – České Budějovice | ||||||
Datum | Čas | Skupina | Číslo zápasu | Týmy | Kolo | Čas | Skupina | Číslo zápasu | Týmy |
Den 5 27.06.17 | 12:30 | E | 25 | E1 vs E4 | 2 | 12:30 | G | 26 | G1 vs G4 |
17:30 | E | 27 | E2 vs E3 | 2 | 17:30 | G | 28 | G2 vs G3 | |
15:00 | F | 29 | F1 vs F4 | 2 | 15:00 | H | 30 | H1 vs H4 | |
20:00 | F | 31 | F2 vs F3 | 2 | 20:00 | H | 32 | H2 vs H3 | |
Den 6 28.06.17 | 12:30 | E | 33 | E3 vs E4 | 2 | 12:30 | G | 34 | G3 vs G4 |
17:30 | E | 35 | E1 vs E2 | 2 | 17:30 | G | 36 | G1 vs G2 | |
15:00 | F | 37 | F3 vs F4 | 2 | 15:00 | H | 38 | H3 vs H4 | |
20:00 | F | 39 | F1 vs F2 | 2 | 20:00 | H | 40 | H1 vs H2 | |
Den 7 29.06.17 | 12:30 | E | 41 | E2 vs E4 | 2 | 12:30 | G | 42 | G2 vs G4 |
17:30 | E | 43 | E1 vs E3 | 2 | 17:30 | G | 44 | G1 vs G3 | |
15:00 | F | 45 | F2 vs F4 | 2 | 15:00 | H | 46 | H2 vs H4 | |
20:00 | F | 47 | F1 vs F3 | 2 | 20:00 | H | 48 | H1 vs H3 | |
Den 8 30.06.17 | Volný den |
Český tým bude hrát od 17:30 hod.
| Hala 1 – DRFG Arena – Brno |
| Hala 2 – Budvar Arena – České Budějovice | ||||||
Datum | Čas | Skupina | Číslo zápasu | Týmy | Kolo | Čas | Skupina | Číslo zápasu | Týmy |
Den 9 01.07.17 | 12:30 | Play-Off 5-8 | 49 | 3E vs 4F | Semi-Finále & Play-offs | 12:30 | Play-Off 13-16 | 50 | 3G vs 4H |
17:30 | Play-Off 5-8 | 51 | 3F vs 4E | 17:30 | Play-Off 13-16 | 52 | 3H vs 4G | ||
15:00 | Semi-finále | 53 | 1F vs 2E | 15:00 | Play-Off 9-12 | 54 | 1H vs 2G | ||
20:00 | Semi-finále | 55 | 1E vs 2F | 20:00 | Play-Off 9-12 | 56 | 1G vs 2H | ||
Den 10 02.07.17 | 11:00 | O 7-8 | 58 | L49 vs L51 | Finále | 11:00 | Rank 15-16 | 57 | L50 vs L52 |
13:30 | O 5-6 | 60 | W49 vs W51 | 13:30 | Rank 13-14 | 59 | W50 vs W52 | ||
16:00 | O 3-4 | 62 | L53 vs L55 | 16:00 | Rank 11-12 | 61 | L54 vs L56 | ||
18:30 | Finále | 64 | W53 vs W55 | 18:30 | Rank 9-10 | 63 | W54 vs W56 |
Autor: Mgr. Michal Mezera
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)