Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
17.8.2015

Širší nominace hráčů reprezentačního družstva chlapců ročník 97/98 a nový realizační tým

 


Širší nominace hráčů pro sezónu 2015/16:

1

ČERMÁK

Tomáš

S

97

Ostrava

2

ČERVINKA

Kristián

N

97

České Budějovice

3

DŽAVOROVOK

Donovan

S

97

Karlovarsko

4

HANDLÍŘ

Tadeáš

S

97

Volejbal Brno

5

HUDÁK

Martin

B

97

ČZU Praha

6

HUMLER

Filip

S

99

České Budějovice

7

INDRA

Patrik

U

97

Velké Meziříčí

8

JANEČKA

Jakub

B

97

Zlín

9

KAROL

Daniel

N

97

Ostrava

10

KITTEL

Lukáš

B

97

Ostrava

11

KOP

Martin

S

97

ČZU Praha

12

KUNC

Tomáš

L

97

Dukla Liberec

13

MIKULENKA

Vladimír

B

97

ČZU Praha

14

NEUBAUER

David

U

97

Volejbal Brno

15

NOVÁK

Petr

N

97

České Budějovice

16

PISKÁČEK

Ondřej

N

99

Dukla Liberec

17

POLÁK

Josef

B

99

České Budějovice

18

SEDLÁČEK

Oliver

B

98

Zlín

19

ŠMÍDL

Matěj

U

97

Ostrava

20

ŠULC

Marek

S

98

Volejbal Brno

21

VELICH

Jan

S

97

Ostrava

Klubová příslušnost hráčů je uváděna podle nahlášených přestupů pro sezonu 2015-16, případně již uzavřených nových hráčských smluv. 

Další hráči budou sledováni a případně zařazeni do širší nominace a pozváni na některý z VT!

 

Realizační tým RD 97/98:

HLAVNÍ TRENÉR: ………. PELIKÁN Ivan

ASISTENT TRENÉRA: ……SMOLKA Josef

ASISTENT TRENÉRA:…… Mgr. SKOLKA Tomáš

MANAŽER TÝMU:………. Ing. KOČKA Miloš

MASÉR:…………………      MOLNÁR František

KONDIČNÍ TRENÉR:……    ŠVESTKA Jan

FYZIOTERAPEUT:………    Mgr. KUBOŇOVÁ Eliška

LÉKAŘ: …………………      MuDr. HAMBERGER Ondřej


Miloš Kočka
Vedoucí družstva 

Krátké zprávyArchiv
2018 CEV ME beachvolejbal - Nizozemsko

Perušič / Schweiner – Kolarič / Basta (SRB) 2:1 (18:21, 21:13, 15:10), Plavins / Tocs (LAT) – Dumek / Berčík 2:0 (21:15, 21:12), Hermannová /...

 
2018 CEV ME U20

Česká republika - Bělorusko 3:0 (25:18, 25:19, 25:20)  

 
2018 CEV ME beachvolejbal - Nizozemsko

Hermannová / Sluková – Jupiter / Chamereau (FRA) 2:1 (20:22, 21:15, 15:10), Kolocová / Kvapilová – Dabizha / Mastikova (RUS) 2:0 (21:15,...

 
2018 CEV ME beachvolejbal - Nizozemsko

Perušič / Schweiner – Beeler / Krattiger (SUI) 0:2 (16:21, 14:21), Stoyanovskiy / Velichko (RUS) – Dumek / Berčík 2:0 (21:12, 21:15)

 
2018 CEV ME U20

Finsko - Česká republika 1:3 (19:25, 23:25, 25:14, 23:25)

 
2018 CEV ME U20

Česká republika - Německo 2:3 (23:25, 25:21,25:19,16:25,9:15)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018