1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Hlavní trenér reprezentace dívek 2000 Erik Nezhoda nominoval hráčky pro soustředění v Brandýse nad Labem ve dnech 24. - 27. března 2016.
1 | Benediktová Adéla | TJ Slavia VŠ Plzeň | blok |
2 | Bicanová Anna | BVC Chodov | smeč |
3 | Čalounová Magdaléna | ČEZ České Budějovice | smeč |
4 | Digrinová Daniela | VK KP Brno | libero |
5 | Dudová Veronika | ČEZ České Budějovice | blok |
6 | Dvořáčková Klára | VK Prostějov | náhra |
7 | Fomenková Klára | PVK Olymp Praha | smeč |
8 | Jaňourová Sarah | PVK Olymp Praha | náhra |
9 | Judlová Hana | VŠ Slavia Plzeň | blok |
10 | Kolářová Lucie | VSK Slavia TU Liberec | libero |
11 | Kuníková Kateřina | KCTM Vysočina | smeč |
12 | Pavlíková Denisa | Lokomotiva Trutnov | smeč, univerzál |
13 | Stráská Silvie | VK KP Brno | blok |
14 | Vondráková Petra | VK KP Brno | náhra |
15 | Weissová Jana | VK KP Brno | smeč |
Autor: Mgr. Bc. Erik Nezhoda
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)