1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Po náročném podzimním programu odjedou hráčky ročníku 2002/03 od 27. – 30. prosince 2019 k mezinárodní konfrontaci do maďarského Dunajvárose. Na tento turnaj hlavní trenér Stanislav Mitáč nominoval těchto 12 hráček.
Brichtová Michaela | SK Hlincovka | útočnice |
Bukovská Magdalena | VK KP Brno | útočnice |
Grabovská Květa | VK KP Brno | nahrávačka |
Chaloupková Barbora | Dukla Liberec | útočnice, libero |
Kneiflová Ema | TJ Sokol Šternberk | blokařka |
Koulisiani Ela | VK KP Brno | blokařka |
Mokrá Radka | VK KP Brno | nahrávačka |
Plačková Alžběta | PVK Olymp Praha | libero |
Pokorná Eliška | VK KP Brno | útočnice |
Smolková Michaela | Dukla Liberec | útočnice |
Švejnohová Lucie | Volejbal Plzeň | blokařka |
van Gorp Martina | PVK Olymp Praha | útočnice |
Stanislav Mitáč | hlavní trenér |
Lukáš Miček | asistent trenéra |
Adam Šimonek | statistik |
Petra van Gorp Adamová | manažer družstva |
Ivana Kratochvílová | masér |
Lukáš Spáčil | rozhodčí |
Autor: Petra van Gorp Adamová - manažer RD 02/03
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)