1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Reprezentační družstvo kadetek absolvuje v Mikulově již 10. VT, tentokrát společně s výběrem Lvíčat dívek. Od 19. - 22. prosince 2018 pozval hlavní trenér Stanislav Mitáč 14 hráček.
Bartošová Aneta | PVK Olymp Praha | Blokařka |
Brichtová Michaela | SK Hlincovka | Útočnice |
Dosoudilová Denisa | TJ Sokol Šternberk | jen pátek, sobota |
Hušková Kristýna | SK Hlincovka | Útočnice |
Kneiflová Ema | TJ Sokol Šternberk | jen pátek, sobota |
Kudrlová Kateřina | BVC Chodov | Nahrávačka |
Koulisiani Ela | VK KP Brno | Blokařka |
Plačková Alžběta | PVK Olymp Praha | Libero |
Pokorná Eliška | VK KP Brno | Útočnice |
Pospíšilová Barbora | Volejbal Plzeň | Útočnice |
Smolková Michaela | Dukla Liberec | Útočnice |
van Gorp Martina | PVK Olymp Praha | Útočnice |
Věcková Viktorie | Dukla Liberec | Útočnice |
Virtová Veronika | Lokomotiva Plzeň | Libero |
Stanislav Mitáč | hlavní trenér |
Luboš Bednář | asistent trenéra |
Jin Yuan Pan | asistent trenéra |
Petra van Gorp Adamová | manažer družstva |
Autor: Petra van Gorp Adamová
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)