1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Od 29. 10. – 2. 11. 2018 čeká RD Lvíčat dívek 04/05 další herní příprava, tentokrát v Belgii. Pod vedením hlavní trenérky Jany Mitáčové družstvo kromě tréninku sehraje i několik přátelských utkání.
Nominované hráčky:
Veronika Kudrlová | BVC Chodov | N |
Barbora Klánová | BVC Chodov | S |
Kateřina Pelikánová | VK KP Brno | N |
Eliška Výtisková | TJ Ostrava | U, N |
Barbora Filipová | TJ Kralupy nad Vltavou | S |
Kateřina Zapfová | BVC Chodov | U |
Aneta Trollerová | BVC Chodov | B, L |
Marie Rožnovjáková | VSC Zlín | B |
Tereza Havlová | VK Karlovy Vary | S |
Zuzana Kamasová | Slovácká Slávia Uherské Hradiště | S |
Eva Svobodová | TJ Lokomotiva Plzeň | S |
Jana Dvořáková | Slávia Hradec Králové | B |
Antonie Kelnárová | PVK Olymp Praha | B |
Adéla Mitáčová | PVK Olymp Praha | L |
Realizační tým:
Jana Mitáčová | hlavní trenér |
Magda Králíková | asistent trenéra |
Petra van Gorp Adamová | manažer družstva |
Autor: Jiří Carba
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)