Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
21.9.2018

Nominace Lvíčat dívek 04/05 - Brandýs nad Labem

Poprvé po prázdninách se sejde RD Lvíčat dívek 04/05. Pod vedením hlavní trenérky Jany Mitáčové proběhne v Brandýse nad Labem od 27. – 30. září 2018 již 6. VT, jehož náplní bude zejména útočný úder a souhra nahrávaček s útočnicemi.

 

Nominované hráčky:

Veronika Kudrlová N BVC Chodov
Barbora Klánová S BVC Chodov
Kateřina Pelikánová N VK KP Brno
Eliška Výtisková U,N TJ Ostrava – omluvena klubem
Petra Koudelková N SK Hlincovka
Kateřina Zapfová U BVC Chodov
Kateřina Hlaváčková B TJ Kralupy nad Vltavou
Marie Rožnovjáková B VSC Zlín
Tereza Havlová S VK Karlovy Vary – odjezd 28.9. - termín klubu
Zuzana Kamasová S Slovácká Slávia Uherské Hradiště
Eva Svobodová S TJ Lokomotiva Plzeň
Jana Dvořáková B Slávia Hradec Králové
Antonie Kelnárová B PVK Olymp Praha
Adéla Mitáčová L PVK Olymp Praha
Aneta Trollerová B, L BVC Chodov
Jana Havlíková U VK České Budějovice
Barbora Filipová U TJ Kralupy nad Vltavou
Viktorie Heinová U 15.ZŠ v Plzni
Aneta Bízková S PVK Olymp Praha
Jana Havlíková U VK České Budějovice

Realizační tým:

Jana Mitáčová hlavní trenér
Magda Králíková asistent trenéra
Jiří Kudrle asistent trenéra
Luboš Bednář asistent trenéra
Petra van Gorp Adamová manažer družstva

 

Autor: Jiří Carba

Krátké zprávyArchiv
Final Four 2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy - rozlosování

semifinále 21. 6. 2019: 16:00 Česká republika - Bělorusko, 19:00 Chorvatsko - Španělsko

 
2019 ME U18 beachvolejbal - Baden (AUT)

Markéta Svozilová s Eliškou Tezzele vybojovaly na 2019 ME U18 bronzovou medaili, Jakub Šépka s Ondřejem Heřmanem skončili devátí.

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy

Česká republika – Švédsko 3:0 (25:11, 25:20, 25:20)

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – muži

Finsko – Česká republika 2:3 (25:18, 25:27, 15:25, 25:21, 13:15)

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy

Slovensko - Česká republika 1:3 (21:25, 25:22, 17:25, 26:28)

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – muži

Ukrajina - Česká republika 3:0 (25:20, 25:20, 25:13)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018