21.6.2019

Nominace k 3. kempu projektu „Naděje 2006“ - Nové Veselí 29.6.-2.7.2019

V Novém Veselí od 29. června do 2. července 2019 proběhne třetí reprezentační sraz v tomto roce „Nadějí" dívek ročníku 2006 a mladší.

Nominované hráčky:

Bažó Julie TJ Sokol Bedřichov
Brunclíková Kateřina TJ VK Dukla Liberec
Fabikovičová Andrea TJ Lokomotiva Břeclav
Formankova Caroline Vavřinec Kladno
Gajdová Karolína PVK Olymp Praha
Hrbková Daniela TJ SOKOL Frýdek-Místek
Hrušová Kristýna TJ Sokol Bedřichov
Chládková Adéla TJ Šumperk
Jasečková Nela SK Hlincová Hora
Nová Tereza Volejbal Kralupy
Pakosta Emma Studio Sport Praha
Pátková Ema Havlíčkův Brod
Pokorná Martina Volejbal Kralupy
Smolková Josefína TJ VK Dukla Liberec z.s.
Štolfová Natálie VAM Olomouc
Vafková Kateřina Volejbal Boskovice
Vašíčková Veronika TJ Lokomotiva Břeclav
Yakushkina Fedora PVK Olymp Praha
Zapletalová Lucie VAM Olomouc
Zídková Monika 15. ZŠ Plzeň

Realizační tým:

Novák Aleš hlavní trenér
Smolka Josef asistent trenéra
Fabikovičová Lenka asistent trenéra
Tobiášková Aneta kondiční trenér
Smolková Petra vedoucí družstva

 

Autor: Aleš Novák – vedoucí projektu RD 06

Krátké zprávyArchiv
Český pohár 2019/20 muži - 3. kolo

Black Volley Beskydy – VK Euro Sitex Příbram 2:3 (27:25, 30:28, 18:25, 17:25, 13:15)

 
Český pohár 2019/20 muži - 2. kolo

TJ Sokol Dobřichovice – SKV Ústí nad Labem 2:3 (23:25, 25:20, 26:24, 25:27, 12:15) - postupuje Ústí nad Labem

 
Kvalifikace na OH 2020 - muži

Kvalifikační turnaj mužů na OH 2020 proběhne od 5. ledna 2020 v Berlíně. Česká reprezentace se ve skupině A postupně střetne s domácím Německem,...

 
Český pohár 2019/20 muži - 2. kolo

TJ Holubice – Black Volley Beskydy 1:3 (16:25, 25:20, 21:25, 23:25) – postupují Beskydy

 
Český pohár 2019/20 muži - 2. kolo

VK Benátky nad Jizerou – VK Euro Sitex Příbram 2:3 (16:25, 26:24, 23:25, 25:20, 14:16) – postupuje Příbram, TJ Spartak Velké Meziříčí – VK Lvi Praha...

 
Český pohár 2019/20 ženy - 2. kolo

TJ Ostrava – VK Šelmy Brno 3:2 (25:17, 19:25, 23:25, 25:18, 15:9) – postupuje Ostrava Sestavy (od zóny I): Domácí: Kojdová, Nečasová, Wanczyk,...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018