Beach
22. 7. 2016
Staropramen Cool Český pohár / Praha (ABC Braník) - muži
Reprezentace
25. 7. 2016
Ženy - Tréninkový kemp | Hradec Králové
Beach
26. 7. 2016
FIVB World Championship U19 Larnaka (CYP)
Beach
26. 7. 2016
FIVB Klagenfurt Major (AUT)
Beach
30. 7. 2016
UNIQA MČR U22 / Pňov - ženy, muži
Reprezentace
1. 8. 2016
Ženy - Tréninkový kemp | Hradec Králové
Reprezentace
1. 8. 2016
Muži - Tréninkový kemp | Jablonec nad Nisou
Reprezentace
8. 8. 2016
Ženy - Tréninkový kemp | Hradec Králové
Reprezentace
8. 8. 2016
Muži - Tréninkový kemp | Jablonec nad Nisou
Reprezentace
15. 8. 2016
Ženy - Tréninkový kemp | Hradec Králové
Reprezentace
15. 8. 2016
Muži - Tréninkový kemp | Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 8. 2016
RD kadeti 99, 2001, Turnaj ol. nadějí České Budějovice
Reprezentace
22. 8. 2016
Ženy - Tréninkový kemp | Hradec Králové
Reprezentace
22. 8. 2016
Muži - Tréninkový kemp | Jablonec nad Nisou
Beach
23. 8. 2016
FIVB Long Beach Grand Slam (USA)
Beach
26. 8. 2016
Staropramen Cool Super cup / Praha (Ládví) - ženy, muži
Reprezentace
29. 8. 2016
Ženy - Tréninkový kemp | Hradec Králové
Reprezentace
29. 8. 2016
Muži - Tréninkový kemp | Jablonec nad Nisou
Reprezentace
1. 9. 2016
Ženy - Přátelská utkání | Chorvatsko
Reprezentace
1. 9. 2016
Muži - Přátelská utkání | Německo
14.3.2016

Nominace na závěrečnou přípravu reprezentace JUNIORŮ - 19. - 30.3.2016

Nominace na závěrečnou přípravu reprezentačního družstva juniorů ČR 97/98 ve dnech 19.3. - 30.3.2016 před kvalifikací na ME juniorů v Turecku.

      

1

HANDLÍŘ

Tadeáš    

S

97

Brno

2

HUDÁK

Martin

B

97

ČZU Praha

3

INDRA

Patrik

U

97

Velké Meziříčí

4

JANEČKA

Jakub

B

97

Zlín

5

NOVÁK

Petr

N

97

České Budějovice

6

KOP

Martin

S

97

ČZU Praha

7

KUNC

Tomáš

L

97

Dukla Liberec

8

ŠMÍDL

Matěj

U

97

Ostrava

9

PISKÁČEK

Ondřej

N

99

Liberec

10

ČERVINKA

Kristián

N

97

České Budějovice

11

ŠULC

Marek

S

98

ČZU Praha

12

ČERMÁK

Tomáš

S

97

Ostrava

13

MIKULENKA

Vláďa

B

97

ČZU Praha

14

KOČKA

Martin

N

98

ČZU Praha

15 DŽAVORONOK Donovan S 97 Karlovarsko
16 SUDA Radek B 98 Příbram

Realizační tým:    

Ivan Pelikán - hlavní trenér

Josef Smolka - asistent trenéra

Jan Švestka - kondiční trenér

Petr Sezemský - statistik

Miloš Kočka  - vedoucí družstva

Eliška Kuboňová - fyzioterapeut

František Molnár - masér

 

Autor: Ing. Miloš Kočka, Mgr. Michal Mezera

Krátké zprávyArchiv
Na OH v Riu bez technických oddechových časů

Mezinárodní volejbalová federace FIVB oznámila, že na OH v Riu de Janeiru zruší z důvodu nabitého zápasového programu technické oddechové časy. Cílem...

 
FIVB zrušila říjnový beachvolejbalový turnaj v Mexiku

FIVB dnes informovala všechny federace o zrušení turnaje FIVB Open v Mexiku, který se měl konat ve dnech 11. - 16. října 2016. Děkujeme za pochopení.

 
STAROPRAMEN COOL SUPER CUP - Slavkov u Brna

Ve Slavkově slaví vítězství dvojice R.Kufa/Bíza a Kolocová/Kvapilová. Výsledky naleznete ZDE.

 
Omezení provozu registračního místa Praha

Z důvodu čerpání řádné dovolené bude registrační místo Praha dne 15.7.2016 mimo provoz. Děkujeme za pochopení.

 
Světová liga - finálový skupina I

USA - Itálie 1:3, 20:30: Polsko - Srbsko 1:3.

 
Sledujte ŽIVĚ finálovou skupinu Světové ligy I

17:30: USA - Itálie odkaz: ZDE, 20:30: Polsko - Srbsko odkaz ZDE.

Volejbal na facebooku
Generální partner
Český
volejbalový
svaz
KONTAKT: Bělohorská 19, 160 00 Praha 6-Břevnov
tel/fax: (+420) 245 006 210
email: cvf@cvf.cz
© ČVS 2015