Beach
22. 6. 2016
CEV Continental Cup Final Stavanger (NOR)
Reprezentace
24. 6. 2016
Muži - Světová liga | Turnaj Slovensko
Beach
24. 6. 2016
UNIQA MČR U16 / Opava - juniorky, junioři
Beach
28. 6. 2016
FIVB Poreč Major (CRO)
Beach
30. 6. 2016
MEVZA mistrovství střední Evropy U18 v Praze
Beach
30. 6. 2016
MEVZA mistrovství střední Evropy U20 v Praze
Beach
30. 6. 2016
MEVZA Prague Open 2016
Reprezentace
1. 7. 2016
Muži - Světová liga | Turnaj Korea
Beach
1. 7. 2016
Staropramen Cool Český pohár / Pňov - muži
Beach
1. 7. 2016
Staropramen Cool Český pohár / Opava - ženy
Beach
5. 7. 2016
FIVB Gstaad Major (SUI)
Beach
6. 7. 2016
FIVB World Continental Cup Olympic Qualification Sochi (RUS)
Reprezentace
8. 7. 2016
Muži - Světová liga finálový turnaj 2. úrovně
Beach
8. 7. 2016
Staropramen Cool Český pohár / Chodov - ženy
Beach
8. 7. 2016
Staropramen Cool Český pohár / Uherské Hradiště - muži
Beach
9. 7. 2016
UNIQA MČR U18 / Brno (Sokol) - juniorky, junioři
Beach
15. 7. 2016
Staropramen Cool Super cup / Slavkov - ženy, muži
Beach
16. 7. 2016
UNIQA MČR U20 / Chodov - juniorky, junioři
Beach
22. 7. 2016
Staropramen Cool Český pohár / Praha (ABC Braník) - muži
Beach
26. 7. 2016
FIVB World Championship U19 Larnaka (CYP)
24.2.2016

Nominace reprezentačního družstva juniorek - VT Brandýs a MU Nizozemsko

Trenér Aleš Novák nominoval reprezentační výběr juniorek ČR - ročníku 1998/99 na VT do Brandýsa nad Labem a na MU do Nizozemska - v termínu od 8. do 13. března 2016.

MU - Nizozemsko:

Nahrávačky:

Tiziana Baumruková - PVK Olymp Praha

Nikola Boušková - VK České Budějovice

Libera:

Tereza Slavíková - VK Prostějov

Útočnice:

Sarah Cruz - VK Prostějov

Veronika Jandová - PVK Olymp Praha

Daniela Černá - VK České Budějovice

Gabriela Kopáčová - VK KP Brno

Anna Suchá - VK KP Brno

Vendula Valášková - VK Prostějov

Pavla Meidlová - VK Prostějov

Michaela Nečasová - VSK Slavia TU Liberec

Aylin Saranová - Španielka Řepy

Markéta Bízková - Španielka Řepy

Z výše uvedené nominace poletí 12 hráček na herní soustředění do Nizozemska.

 

Nominace VT Brandýs (16. - 20. března 2016): 

Nahrávačky:

Tiziana Baumruková - PVK Olymp Praha

Nikola Boušková - VK České Budějovice

Nicole Šmídová - VŠ Plzeň

Libera:

Tereza Slavíková - VK Prostějov

Eva Valentová - VK České Budějovice

Útočnice:

Sarah Cruz - VK Prostějov

Veronika Jandová - PVK Olymp Praha

Daniela Černá - VK České Budějovice

Gabriela Kopáčová - VK KP Brno

Vendula Valášková - VK Prostějov

Pavla Meidlová - VK Prostějov

Michaela Nečasová - VSK Slavia TU Liberec

Aylin Saranová - Španielka Řepy

Markéta Bízková - Španielka Řepy

 

Ing. Ondřej FOLTÝN 

tým manager

mobil: 724 486 910, 608 116 158

Reprezentace94@seznam.cz

 

Aleš NOVÁK

hlavní trenér družstva

mobil: 777 110 864

a.novak@cvf.cz

Krátké zprávyArchiv
Češi na Slovensku podruhé vítězně!

KUBA - ČESKÁ REPUBLIKA 2:3 (19:25, 21:25, 26:24, 25:22, 11:15).

 
Vítězství českého mužstva na WL v Bratislavě

NIZOZEMSKO - ČESKÁ REPUBLIKA 2:3.

 
World League 2016 (CZE): Michal Finger s 51 body hráčem víkendu!

Univerzál Michal Finger zaznamenal během víkendu ve třech utkáních Světové ligy výborných 51 bodů a stal se hráčem víkendu. Podívejte se na sestřih z...

 
Registrační místo Brno - mimo provoz

Od 20.6. do 26.6. bude registrační místo Brno mimo provoz. Děkujeme za pochopení.

 
World Grand Prix: Harmonogram dne - neděle 12.6.

SH UP Olomouc: 15:10: Kanada - Bulharsko 2:3, 18:10: Česká republika - Dominikánská republika 2:3.

 
FIVB World Grand Prix - Olomouc

Dominikánská republika - Kanada 3:0 (25:16, 27:25, 25:21), Bulharsko - Česká republika 3:1 (25:22, 25:16, 23:25, 25:19).

Volejbal na facebooku
Generální partner
Český
volejbalový
svaz
KONTAKT: Bělohorská 19, 160 00 Praha 6-Břevnov
tel/fax: (+420) 245 006 210
email: cvf@cvf.cz
© ČVS 2015