1.11.2017

Nominace na tréninkový sraz kadetek 13.- 15.11. 2017

Od 13. - 15. 11. 2017 proběhne v Brandýse nad Labem rozšířený tréninkový sraz kadetek 2002/2003. Trenér Aleš Novák pozval tyto hráčky:

Hráč

Ročník

Klub

Post

Beldová Pavlína

2002

TJ VK Dukla Liberec

Blokařka

Bukovská Magdaléna

2003

TJ Lokomotiva Břeclav

Útočnice

Candrová Michaela

2003

Hlincovka

Útočnice

Droznová Lucie

2002

PVK Olymp Praha

Nahrávačka

Grančaiová Veronika

2002

Slávia Uherské Hradiště

Útočnice

Krejčová Adéla

2003

Volejbal Tábor

Útočnice

Košinárová Tereza

2003

VK Karlovy Vary

Útočnice

Knížková Karolína

2002

TJ VK Dukla Liberec

Blokařka

Kudrlová Kateřina

2002

BVC Chodov

Nahrávačka

Langerová Petra

2002

VK UP Olomouc

Libero

Pospíšilová Barbora

2003

Volejbal Plzeň

Útočnice

Röderová Adéla

2002

VK KP Brno

Blokařka

Švejnohová Lucie

2002

Volejbal Plzeň

Blokařka

Virtová Veronika

2002

Volejbal Plzeň

Útočnice

Vybíralová Hana

2002

Valašské Meziříčí

Útočnice

 

 

 

Realizační tým

 

 

Manažer

 

Petra van Gorp Adamová

 

Hlavní trenér

 

Aleš Novák

 

Fyzioterapeut

 

Michaela Pachmanová

 

 

Autor: Petra van Gorp Adamová

Krátké zprávyArchiv
Registrační místo v Brně uzavřeno !!!

Z důvodu čerpání řádné dovolené je registrační místo v Brně od 26. 2. 2018 do 10. 3. 2018. V případě nutnosti se obracejte na p. Házu v Praze.  

 
M-ČR 2017/18 ve snow volejbale

Finále muži: Kufa R. / Kufa D. - Pála / Chalupa 3:0 (6,6,3) Finále ženy: Dostálová / Knoblochová - Bendíková / Vaňková 3:1 (-9,8,7,6)

 
POZOR, POZOR, POZOR !!! Info k vyúčtování Programu VIII za 2017 a žádostem programu MŮJ KLUB pro 2018

Připomínáme všem klubům - Vyúčtování programu VIII za rok 2017 musí být provedeno v rozhraní IS-SPORT a doručeno na MŠMT v originálu do 15. 2. 2018

 
Los ME U18 chlapci - Zlín

Skupina I (Zlín): Česká republika, Turecko, Bulharsko, Řecko, Bělorusko, Německo. Skupina II (Púchov): Slovensko, Rusko, Itálie, Belgie, Francie,...

 
Challenge Cup 2017/18 ženy

TJ Ostrava – OrPo Orivesi 3:1 (25:15, 15:25, 25:21, 25:19), první zápas 3:0, postupuje Ostrava

 
Pohár CEV 2017/18 ženy

VK Královo Pole Brno – Uralochka-NTMK Ekaterinburg 1:3 (10:25, 28:26, 20:25, 16:25), první zápas 0:3, postupuje Jekatěrinburg

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015