Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
20.5.2019

Nominace RD 02/03 – Mikulov 29.5.-1.6.2019

K dalšímu VT do Mikulova ve dnech 29. 5. - 1. 6. 2019 přizval hlavní trenér Stanislav Mitáč 15 hráček. V rámci tohoto srazu odehrají kadetky i dvě přátelská utkání se Slovenskem.

Nominované hráčky:

Brichtová Michaela SK Hlincovka útočnice
Bukovská Magdalena VK KP Brno útočnice
Dosoudilová Denisa TJ Sokol Šternberk nahrávačka
Grabovská Květa VK KP Brno nahrávačka
Hušková Kristýna SK Hlincovka útočnice
Chaloupková Barbora Dukla Liberec libero
Egermajerová Aneta BVC Chodov blokařka
Kneiflová Ema TJ Sokol Šternberk blokařka
Koulisiani Ela VK KP Brno blokařka
Plačková Alžběta PVK Olymp Praha libero
Pokorná Eliška VK KP Brno útočnice
Smolková Michaela Dukla Liberec útočnice
Švejnohová Lucie Volejbal Plzeň blokařka
van Gorp Martina PVK Olymp Praha útočnice
Virtová Veronika Volejbal Plzeň útočnice

Realizační tým:

Stanislav Mitáč hlavní trenér
Luboš Bednář asistent trenéra
Jin Yuan Pan asistent trenéra
Petra van Gorp Adamová manažer družstva
Jindřich Douda fyzioterapeut

 

Autor: Petra van Gorp Adamová - manažer RD 02/03

Krátké zprávyArchiv
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

muži: Guto / Saymon (BRA) – Perušič / Schweiner 2:0 (21:8, 21:19), Perušič / Schweiner – Ehlers / Flüggen (GER) 2:1 (14:21, 25:23,...

 
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

ženy: Betschart / Hüberli (SUI) – Hermannová / Sluková 1:2 (18:21, 21:12, 8:15), Borger / Sude (GER) – Hermannová / Sluková 0:2 (17:21,...

 
Memoriál Česnokova U19 – Anapa (RUS)

Česká republika – Itálie 2:3 (25:15, 17:25, 23:25, 25:15, 12:15)

 
Přátelské utkání – muži – Jablonec nad Nisou

Česká republika – Slovensko 3:1 (22:25, 25:15, 25:22, 25:21), dodatečný set 15:17

 
Memoriál Česnokova U19 – Anapa (RUS)

Česká republika – Polsko 2:3 (15:25, 25:12, 26:24, 20:25, 12:15)

 
2019 CEV ME beachvolejbal - Moskva

Perušič / Schweiner – Ermacora / Pristauz (AUT) 0:2 (21:23, 18:21)

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018