Reprezentace
20. 9. 2017
Ženy - Mistrovství Evropy | Gruzie, Ázerbajdžán
16.7.2017

Program a výsledky RD KADETKY 2000 v roce 2017

Níže naleznete aktuální program na rok 2017 pro českou kadetskou reprezentaci 00/01.

Č. Termín Místo konání Poznámka
1 3.-7.1. Brandýs n/Labem  VT, nominace
2 10.-11.1. Kladno  
3 12.-15.1. Litva (Kaunas) 2. kolo kvalifikace ME U18 kadetek, nom.
13.1. ČR - Polsko 0:3 (-23,-19,-25) stat, info
14.1. ČR - Litva 3:0 (12,15,9) stat, info
15.1. Estonsko - ČR 0:3 (-14,-15,-16) stat, info
2. místo ve skupině, bez postupu na ME U18 2017
konečné celkové 13. místo
4 26.3.-1.4. Brandýs n. L.  VT, nominace, info
5 12.-16.4. Brandýs n. L. VT, nominace
6 12.-22.5. Itálie (Gargáno)  VT, nominace
 7  29.5.-1.6.  Praha 

 VT + PU

30.5. ČR - UTAH 1:4 (-21,21-,22,-18,21)                               1.6. ČR - Peperdine 2:3 (-15,-18,13,19,-15)

8 6.-11.6. Olomouc  VT, nominace
9 18.-22.6. Brandýs n. L. 

 VT, nominace, info

27.6. CZE 00' vs. USA Uni 1:2 (12,-24,-20)                          27.6. CZE 00' vs. CZE Uni 0:3 (-22,-19,-18)                        29.6. CZE 00' vs. CZE Uni 0:4

10 1.-5.7. Mikulov

 VT+PU, nominace ??
2.7. ČR - Nizozemsko 3:1 (19,22,-20,18)                              3.7. ČR - Nizozemsko 0:4 (-24,-15,-13,-15)
3.7. ČR - Nizozemsko 3:1 (-13,21,14,12) info

 11  7.-8.7.  Praha  VT, nominace
12 9.-15.7. Pula (Chorvatsko)  MT U17, nominace, foto
11.7. BIP WestCoast - ČR 0:3 (-19,-21,-16)
11.7. ČR - BIP East Coast 3:0 (25,19,19) info - foto
12.7. ČR - Slovinsko 1:2 (-11,24,-19)
13.7. čtvrtfinále ČR - BIP Midwest 2:3 (21,-17,-20,18,-5)
13 27.9.-1.10. Mikulov  VT, nominace
14 24.-28.10. Plzeň

1. liga ženy, nominace
25.10. 18:00 Plzeň
26.10. 18:00 Dobříchovice
27.10. 18:00 Španielka Řepy

15 15.-19.11. Mikulov  VT, nominace
16 13.-17.12. Horní Stropnice 1. liga ženy, nominace
13.12. 18:00 Slavia Č.B.
14.12. 18:00 VK Č.B.
17.12. 10:00 Hlincovka
17 18.-21.12. Brno VT, nominace
18 27.-30.12. ?? MEVZA 2017, nominace

 Facebooková stránka ZDE

 

Autor: Aleš Novák, Michal Mezera

Krátké zprávyArchiv
ME žen - Ganja

ČR - Belgie 3:1 (19:25, 25:23, 28:26, 25:19) Sestava ČR: Strušková 17, Vincourová 5, Kossányiová 12, Purchartová 2, Kocmanová-Havlíčková 13,...

 
ME žen - Ganja

ČR - Srbsko 0:3 (22:25, 16:25, 23:25), Sestava ČR: Kossányiová, Puchartová, Kocmanová-Havlíčková, Mlejnková, Strušková, Vincourová, libero Dostálová,...

 
Příprava před ME: Česká Republika - Chorvatsko: 2:2 (22:25,25:17,24:26,25:19)

Sestava: Vincourová, Kocmanová, Havlíčková, Strušková, Purchartová, Havelková, Mlejnková, Dostálová, Vaňková - střídání: Valková, Kohoutová,...

 
World Tour* - Montpellier - finále

Zemljak, Pokeršnik (SLO)/Perušič, Schweiner 2:0 (26:24, 21:14)

 
World Tour* - Montpellier

Semifinále: Perušič, Schweiner/ Krou, Aye 2:1 (21:19, 18:21, 15:12), finále od 16 hodin živě zde

 
Příprava před ME : Česká Republika - Chorvatsko: 4:0 (25:19,25:19,25:22,25:15)

Sestava: Vincourová, Kocmanová, Havlíčková, Strušková, Purchartová, Kossányiová, Havelková libero: Dostálová, Vaňková

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015