Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina
29.9.2019

Výsledkový servis Mistrovství Evropy mužů 2019

Mistrovství Evropy mužů 2019 spolupořádá od 12. – 29. září 2019 Francie, Belgie, Slovinsko a Nizozemsko. Naše reprezentace byla nalosována do základní skupiny D, kterou hostí Amsterdam a Rotterdam. Všechny zápasy evropského šampionátu naleznete níže, výsledky budeme průběžně aktualizovat.

SKUPINA A (Montpellier)

  • Bulharsko – Řecko 3:0 (25:22, 25:16, 25:20)
  • Portugalsko – Itálie 0:3 (21:25, 10:25, 22:25)
  • Francie – Rumunsko 3:0 (25:19, 25:14, 25:16)
  • Bulharsko – Rumunsko 3:0 (28:26, 25:20, 25:20)
  • Itálie – Řecko 3:1 (17:25, 25:23, 25:19, 25:18)
  • Řecko – Francie 0:3 (14:25, 18:25, 24:26)
  • Bulharsko – Portugalsko 3:1 (19:25, 25:20, 25:21, 25:15)
  • Rumunsko – Itálie 1:3 (15:25, 14:25, 25:23, 14:25)
  • Portugalsko – Francie 0:3 (11:25, 20:25, 23:25)
  • Rumunsko – Řecko 1:3 (25:23, 24:26, 25:27, 21:25)
  • Francie – Bulharsko 3:0 (25:19, 25:21, 25:14)
  • Řecko – Portugalsko 1:3 (25:19, 21:25, 23:25, 17:25)
  • Itálie – Bulharsko 3:1 (22:25, 25:23, 25:21, 25:17)
  • Portugalsko – Rumunsko 1:3 (21:25, 25:19, 18:25, 23:25)
  • Francie – Itálie 3:1 (25:22, 22:25, 25:21, 25:22)
Konečná tabulka skupiny A  zápasy výhra prohra sety body
1. Francie 5 5 0 15:1 15
2. Itálie 5 4 1 13:6 12
3. Bulharsko 5 3 2 10:7 9
4. Řecko 5 1 4 5:13 3
5. Portugalsko 5 1 4 5:13 3
6. Rumunsko 5 1 4 5:13 3

SKUPINA B (Brusel, Antverpy)

  • Srbsko – Německo 3:0 (25:21, 25:17, 25:15)
  • Slovensko – Španělsko 3:2 (25:23, 25:23, 20:25, 16:25, 18:16)
  • Belgie – Rakousko 3:0 (25:17, 25:23, 25:17)
  • Slovensko – Rakousko 3:1 (19:25, 25:20, 25:21, 25:15)
  • Německo – Belgie 2:3 (23:25, 17:25, 25:22, 25:15, 13:15)
  • Španělsko – Belgie 0:3 (17:25, 21:25, 14:25)
  • Srbsko – Slovensko 3:0 (25:19, 25:20, 25:21)
  • Rakousko – Německo 0:3 (23:25, 15:25, 16:25)
  • Španělsko – Srbsko 1:3 (25:21, 19:25, 19:25, 20:25)
  • Rakousko – Španělsko 2:3 (23:25, 28:26, 23:25, 25:23, 11:15)
  • Slovensko – Belgie 0:3 (23:25, 20:25, 15:25)
  • Německo – Slovensko 3:0 (25:23, 30:28, 25:19)
  • Belgie – Srbsko 0:3 (19:25, 21:25, 19:25)
  • Španělsko – Německo 3:1 (25:22, 25:20, 18:25, 25:19)
  • Srbsko – Rakousko 3:0 (25:16, 25:22, 25:20)
Konečná tabulka skupiny B zápasy výhra prohra sety body
1. Srbsko 5 5 0 15:1 15
2. Belgie 5 4 1 12:5 11
3. Německo 5 2 3 9:9 7
4. Španělsko 5 2 3 9:12 6
5. Slovensko 5 2 3 6:12 5
6. Rakousko 5 0 5 3:15 1

SKUPINA C (Lublaň)

  • Turecko – Rusko 1:3 (13:25, 25:23, 17:25, 15:25)
  • Finsko – Severní Makedonie 3:1 (25:23, 25:22, 23:25, 25:21)
  • Slovinsko – Bělorusko 3:0 (25:17, 25:14, 25:19)
  • Severní Makedonie – Turecko 0:3 (20:25, 23:25, 13:25)
  • Bělorusko – Rusko 1:3 (25:23, 17:25, 22:25, 10:25)
  • Severní Makedonie – Rusko 0:3 (15:25, 16:25, 28:30)
  • Slovinsko – Finsko 3:1 (25:18, 26:24, 24:26, 25:15)
  • Bělorusko – Finsko 3:2 (13:25, 17:25, 30:28, 25:22, 15:13)
  • Turecko – Slovinsko 0:3 (28:30, 16:25, 23:25)
  • Rusko – Finsko 3:0 (25:17, 26:24, 25:22)
  • Bělorusko – Severní Makedonie 1:3 (25:23, 19:25, 27:29, 20:25)
  • Slovinsko – Severní Makedonie 1:3 (24:26, 28:30, 25:19, 24:26)
  • Turecko – Bělorusko 3:1 (25:21, 26:24, 20:25, 25:19)
  • Slovinsko – Rusko 0:3 (21:25, 21:25, 21:25)
  • Finsko – Turecko 3:2 (25:20, 15:25, 18:25, 25:23, 15:12)
Konečná tabulka skupiny C zápasy výhra prohra sety body
1. Rusko 5 5 0 15:2 15
2. Slovinsko 5 3 2 10:7 9
3. Turecko 5 2 3 9:10 7
4. Finsko 5 2 3 9:12 6
5. Severní Makedonie 5 2 3 7:11 6
6. Bělorusko 5 1 4 6:14 2

SKUPINA D (Rotterdam, Amsterdam)

  • Česká republika – Ukrajina 1:3 (21:25, 19:25, 25:19, 22:25)
  • Estonsko – Polsko 1:3 (22:25, 27:25, 22:25, 17:25)
  • Nizozemsko – Černá Hora 3:0 (25:13, 25:17, 25:15)
  • Ukrajina – Nizozemsko 0:3 (26:28, 27:29, 21:25)
  • Estonsko – Černá Hora 0:3 (23:25, 28:30, 23:25)
  • Nizozemsko – Polsko 0:3 (19:25, 18:25, 19:25)
  • Česká republika – Estonsko 3:0 (25:18, 34:32, 28:26)
  • Černá Hora – Ukrajina 1:3 (25:19, 18:25, 15:25, 19:25)
  • Polsko - Česká republika 3:0 (25:18, 25:12, 25:15)
  • Černá Hora – Polsko 0:3 (10:25, 17:25, 19:25)
  • Estonsko – Nizozemsko 1:3 (25:22, 19:25, 19:25, 20:25)
  • Ukrajina – Estonsko 3:0 (25:17, 25:15, 25:14)
  • Nizozemsko - Česká republika 2:3 (18:25, 25:18, 20:25, 25:22, 14:16)
  • Česká republika – Černá Hora 2:3 (23:25, 25:14, 22:25, 25:21, 13:15)
  • Polsko – Ukrajina 3:0 (25:17, 25:16, 25:15)
Konečná tabulka skupiny D zápasy výhra prohra sety body
1. Polsko 5 5 0 15:1 15
2. Nizozemsko 5 3 2 11:7 10
3. Ukrajina 5 3 2 9:8 9
4. Česká republika 5 2 3 9:11 6
5. Černá Hora 5 2 3 7:11 5
6. Estonsko 5 0 5 2:15 0

 

Do další fáze ME postupují z každé skupiny čtyři družstva

 

21./22. 9. 2019 (Nantes, Lublaň, Antverpy, Apeldoorn/Nantes)

osmifinále

  • Francie – Finsko 3:0 (25:16, 25:23, 25:19)
  • Rusko – Řecko 3:0 (25:16, 25:15, 25:16) 
  • Slovinsko – Bulharsko 3:1 (25:27, 25:17, 25:16, 25:17)
  • Srbsko – Česká republika 3:0 (31:29, 25:21, 25:18)
  • Belgie – Ukrajina 2:3 (22:25, 25:21, 25:14, 18:25, 10:15)
  • Polsko – Španělsko 3:0 (25:18, 25:13, 25:16)
  • Nizozemsko – Německo 1:3 (17:25, 22:25, 32:30, 23:25)
  • Itálie - Turecko 3:0 (25:22, 25:18, 25:21)

 

23./24. 9. 2019 (Lublaň, Apeldoorn/Antverpy, Nantes)

čtvrtfinále

  • Rusko – Slovinsko 1:3 (23:25, 22:25, 25:21, 21:25)
  • Polsko – Německo 3:0 (25:19, 25:21, 25:18)
  • Srbsko – Ukrajina 3:2 (21:25, 25:23, 25:22, 19:25, 15:9)
  • Francie - Itálie 3:0 (25:16, 27:25, 25:14)

 

26./27. 9. 2019 (Lublaň /Paříž)

semifinále

  • Polsko - Slovinsko 1:3 (23:25, 26:24, 22:25, 23:25)
  • Srbsko - Francie 3:2 (23:25, 25:23, 25:21, 17:25, 15:7)

 

28. 9. 2019 (Paříž)

o 3. místo

Francie - Polsko 0:3 (24:26, 22:25, 21:25)

 

29. 9. 2019 (Paříž)

finále

Srbsko - Slovinsko 3:1 (19:25, 25:16, 25:18, 25:20)

Konečné pořadí ME 2019:

  1. Srbsko
  2. Slovinsko
  3. Polsko
  4. Francie
  5. Rusko
  6. Itálie
  7. Ukrajina
  8. Německo
  9. Belgie
  10. Nizozemsko
  11. Bulharsko
  12. Turecko
  13. Česká republika
  14. Finsko
  15. Španělsko
  16. Řecko
  17. Severní Makedonie
  18. Černá Hora
  19. Slovensko
  20. Portugalsko
  21. Rumunsko
  22. Bělorusko
  23. Rakousko
  24. Estonsko

 

Všechny informace o ME 2019 ZDE

Autor: Jiří Carba, CEV

Krátké zprávyArchiv
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - chlapci

1. místo - Daniel Fabikovič/Richard Stružka 2. místo - Tomáš Červa/Jakub Tesárek 3. místo - Tomáš Křenek/Tadeáš Milichovský

 
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - dívky

1. místo - Noemi Jeřábková/Sabina Matoušková 2. místo - Žaneta Foxová/Michaela Vlčková 3. místo - Kristýna Koblížková/Alžběta Tomášová

 
Přátelské utkání - ženy - Walbrzych (POL)

Polsko – Česká republika 3:2 (17:25, 25:22, 25:17, 22:25, 15:13)

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Švédský univerzál Fredric Gustavsson po Řecku, Francii, Finsku, Japonsku, Belgii a Turecku, kde naposledy působil v týmu Inegol Belediyesi, okusí v...

 
Přátelské utkání - ženy - Walbrzych (POL)

Polsko - Česká republika 3:0 (25:14, 25:19, 25:19), dodatečný set 24:26

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Z ukrajinské Vinnycji se do české UNIQA extraligy vrací Dmytro Dolgopolov. Ukrajinský nahrávač, který v sezóně 2018/2019 působil v Přibrami, bude...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018