Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
23.5.2017

Nominace KADETŮ 99/00 na 2017 EYOF v Györu, turnaj v Anapě i 2017 MS U19 v Bahrajnu

Nominace RD kadetů 1999/2000 na 2017 EYOF v Györu, turnaj v Anapě a 2017 MS U19 v Bahrajnu.

Hráč

Narozen

Klub

Pozice

Baláž Radek 07.05.2001 ČZU Praha Blokař
Drozen Miroslav 04.10.1999 ČZU Praha Smečař
Džavoronok Matyáš 05.09.2001 ČZU Praha Nahrávač
Gerža Martin 29.07.1999 Volejbal Brno Libero
Horák Pavel 27.06.1999 ČZU Praha Blokař
Jindra Martin 27.04.1999 Jihostroj České Budějovice Smečař
Kozák Adam 11.06.1999 Kladno volejbal cz Smečař
Marek Šotola 05.11.1999 Jihostroj České Budějovice Univerzál
Mikulenka Jiří 14.06.2001 Příbram Univerzál
Pavlíček Jan 07.03.2000 Lokomotiva Česká Lípa Libero
Piskáček Ondřej 23.01.1999 VK Dukla Liberec Nahrávač
Polák Josef 11.02.1999 Jihostroj České Budějovice Blokař
Roháček Michal 27.10.1999 ČZU Praha Smečař
Srb Jiří 10.06.2000 VK Dukla Liberec Nahrávač
Svoboda Jan 30.07.2000 ČZU Praha Smečař
Šulc Radim 29.10.1999 VSC Zlín Nahrávač
Toman Jiří 21.06.2000 ČZU Praha Univerzál
Trojanowicz Lukáš 04.07.2000 VK Příbram Blokař
Varous Jakub 20.05.1999 VSC Zlín Blokař
Vašina Lukáš 07.06.1999 VK Ostrava Smečař

 

Realizační tým:

Týmový manažer Kohlmann Luděk
Hlavní trenér Zach Jiří
Asistenti trenéra Šrámek Leoš, Svoboda Jan, Moravčík Jan
Statistik Žilková Petra
Fyzioterapeut Kuboňová  Eliška, Wrona Jakub
Masér Bude určen

 

Autoři: Luděk Kohlmann a Michal Mezera

Krátké zprávyArchiv
2018 CEV ME beachvolejbal - Nizozemsko

Kolocová / Kvapilová – Gruszczynska / Gromadowska (POL) 2:0 (21:10, 21:14)  

 
2018 CEV ME beachvolejbal - Nizozemsko

Perušič / Schweiner – Beeler / Krattiger (SUI) 0:2 (16:21, 14:21), Stoyanovskiy / Velichko (RUS) – Dumek / Berčík 2:0 (21:12, 21:15)

 
2018 CEV ME U20

Finsko - Česká republika 1:3 (19:25, 23:25, 25:14, 23:25)

 
2018 CEV ME U20

Česká republika - Německo 2:3 (23:25, 25:21,25:19,16:25,9:15)

 
2018 CEV ME U20

Nizozemsko - Česká republika 0:3 ( 23:25, 21:25, 20:25)

 
Kvalifikace na 2018 CEV ME U20 - 1.7. Žďár nad Sázavou

Česká republika - Srbsko 3:0 (25:12, 25:19, 25:17)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018