1.9.2015

Seznam RD KADETI 99/00 a realizační tým v roce 2015

RD KTI 99/00

HRÁČI

Nominace širší 2015

  jméno
oddíl
1 Dvořák Lukáš ČZU Praha
2 Vašina Lukáš Česká Třebová
3 Piskáček Ondřej Liberec
4 Humler Filip České Budějovice
5 Jindra Martin České Budějovice
6 Kozel Adam Ostrava
7 Mackovík Petr Zlín
8 Bohatec Josef Brno
9 Lžíčař Jakub Brno
10 Varous Jakub Bojkovice
11 Roháček Michal ČZU Praha
12 Drozen Miroslav Hradec Králové
13 Toman Jiří ČZU Praha
14 Janda Matyáš České Budějovice
15 Šulc Radim Česká Třebová
16 Baláž Radek Kladno
17 Svoboda Jan Prosek Praha
18 Žák Michal Zlín
19 Vítek Martin Prosek Praha
20 Srb Jiří Česká Lípa
21 Polák Josef České Budějovice
22 Hlaváč Kryštof Brno
23 Šíma Jan Příbram
24 Semerád Ondřej ČZU Praha
25 Kinský Vilém Slavia Liberec
26 Linhart Daniel SŠK Beskydy
- Horák Pavel ČZU Praha
- Šotola Marek České Budějovice
- Pavlíček Jan Česká Lípa
- Trybuček Petr Velké Meziříčí

REALIZAČNÍ TÝM

Manažer družstva
Petr Dostál
Trenér Jiří ZACH
Asistent trenéra I.
Petr Vašíček
Asistent trenéra II. rotující
(R. Dupal, L. Vašina, J. Petrů, V. Zach, Z. Pekař a další)
Fyzioterapeut Martin Sedlák
Lékař  
Fyzioterapeut a kondiční trenér       
Michal Novák
Statistik  

Program RD ´99/00 chlapců v roce 2015 ZDE

Krátké zprávyArchiv
Challenge Cup 2017/18 ženy

TJ Ostrava – Dinamo Krasnodar 1:3 (25:16, 14:25, 18:25, 19:25)

 
Champions League 2017/18 ženy

VK Prostějov – Imoco Volley Conegliano 0:3 (21:25, 21:25, 15:25)

 
Registrační místo v Brně uzavřeno !!!

Z důvodu čerpání řádné dovolené je registrační místo v Brně od 26. 2. 2018 do 10. 3. 2018. V případě nutnosti se obracejte na p. Házu v Praze.  

 
M-ČR 2017/18 ve snow volejbale

Finále muži: Kufa R. / Kufa D. - Pála / Chalupa 3:0 (6,6,3) Finále ženy: Dostálová / Knoblochová - Bendíková / Vaňková 3:1 (-9,8,7,6)

 
POZOR, POZOR, POZOR !!! Info k vyúčtování Programu VIII za 2017 a žádostem programu MŮJ KLUB pro 2018

Připomínáme všem klubům - Vyúčtování programu VIII za rok 2017 musí být provedeno v rozhraní IS-SPORT a doručeno na MŠMT v originálu do 15. 2. 2018

 
Los ME U18 chlapci - Zlín

Skupina I (Zlín): Česká republika, Turecko, Bulharsko, Řecko, Bělorusko, Německo. Skupina II (Púchov): Slovensko, Rusko, Itálie, Belgie, Francie,...

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015