Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
24.5.2019

Nominace hráček na zápas SWE - CZE / 25.5.2019

K prvnímu zápasu Golden European League 2019 ve Švédsku odcestuje tým trenéra Giannise Athanasopoulose v tomto složení.

Nominované hráčky:

Kossányiová Andrea smečařka
Hodanová Eva smečařka
Trnková Veronika blokařka
Orvošová Gabriela univerzálka
Svobodová Eva smečařka
Vyklická Klára blokařka
Purchartová Barbora blokařka
Dostálová Veronika libero
Mlejnková Michaela smečařka
Patočková Tereza univerzálka
Vaňková Nikola libero
Šmídová Pavla nahrávačka
Kopecká Simona nahrávačka
Holásková Kateřina blokařka

Realizační tým:

Athanasopoulos Giannis hlavní trenér
Hroch Martin asistent trenéra
Zarcynski Mateusz asistent trenéra
Zítka Zdeněk masér
Šimonek Adam statistik
Bartovičová Radka lékař
Doležalová Michaela týmový manažer

 

Autor: Miloslav Javůrek - manažer reprezentace

Krátké zprávyArchiv
2019 FIVB MS U19 – Tunisko

Česká republika – Kolumbie 3:0 (25:13, 25:16, 25:17)

 
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

muži: Guto / Saymon (BRA) – Perušič / Schweiner 2:0 (21:8, 21:19), Perušič / Schweiner – Ehlers / Flüggen (GER) 2:1 (14:21, 25:23,...

 
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

ženy: Betschart / Hüberli (SUI) – Hermannová / Sluková 1:2 (18:21, 21:12, 8:15), Borger / Sude (GER) – Hermannová / Sluková 0:2 (17:21,...

 
Memoriál Česnokova U19 – Anapa (RUS)

Česká republika – Itálie 2:3 (25:15, 17:25, 23:25, 25:15, 12:15)

 
Přátelské utkání – muži – Jablonec nad Nisou

Česká republika – Slovensko 3:1 (22:25, 25:15, 25:22, 25:21), dodatečný set 15:17

 
Memoriál Česnokova U19 – Anapa (RUS)

Česká republika – Polsko 2:3 (15:25, 25:12, 26:24, 20:25, 12:15)

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018