1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Od neděle 6. ledna 2019 probíhá na Kladně příprava reprezentačního družstva žen na poslední zápas kvalifikace na ME 2019. Rozhodující utkání čeká náš tým ve středu 9. ledna 2019 ve Švédsku, kam odcestuje stejná sestava, která vybojovala v Jindřichově Hradci sobotní výhru 3:2 nad již jistým postupujícím z naší skupiny E, týmem Finska.
8 | Purchartová Barbora | B |
28 | Vyklická Klára | B |
11 | Dostálová Veronika | L |
12 | Mlejnková Michaela | S |
14 | Chevalierová Adéla | L |
15 | Strušková Veronika | B |
19 | Kojdová Petra | S |
20 | Toufarová Marie | U |
22 | Svobodová Eva | S |
23 | Kopecká Simona | N |
24 | Holásková Kateřina | B |
25 | Zatloukalová Michaela | N |
26 | Orvošová Gabriela | U |
27 | Janečková Simona | S |
Pommer Zdeněk | hlavní trenér |
Vlček Radim | asistent trenéra |
Staněk Lubomír | asistent trenéra |
Hnát Vojtěch | fyzioterapeut |
Kašík Josef | lékař |
Sezemský Petr | statistik |
Kovářová Julie | týmová manažerka |
Autor: Jiří Carba
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)