V uplynulém týdnu došlo stejně jako u mužů v Itálii k „českému derby“, více důvodu k radosti měla Tereza Vanžurová. Další výhru si připsala ve Švýcarsku Kateřina Holásková, stejně jako Petra Kojdová v Maďarsku. Andrea Kossányiová s Gabrielou Orvošovou v Polsku nezvládly loterii zvanou tie-break. Do Bundesligy zasáhla pouze Klára Vyklická, Michaela Mlejnková měla na programu zápasy Champions League, kde ani její výborné výkony v ruském Kalinigradu nepomohly Stuttgartu k více než jedné výhře. Špatná zpráva bohužel přišla z Francie, Tereza Patočková už českému trenéru Quimperu Martinu Hrochovi k postupu do první ligy kvůli zranění ramene nepomůže, sezóna pro ni skončila.
Champions League
odehrála celá utkání
Kaliningrad – Stuttgart 0:3 (23:25, 19:25, 21:25) - vyhlášena MVP
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
14 / 12 | 17 / 2 | 22 / 32% | 29 / 12 / 41% | 0 |
Dynamo Moskva – Stuttgart 3:0 (25:21, 25:20, 25:20)
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
9 / 7 | 6 / 0 | 26 / 15% | 25 / 9 / 36% | 0 |
Stuttgart – Eczacibasi Istanbul 2:3 (32:30, 23:25, 25:22, 14:25, 9:15)
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
12 / 3 | 19 / 0 | 40 / 43% | 34 / 12 / 35% | 0 |
průběžné umístění: 6/12
střídala v 2. a 3. setu
Bielsko-Biala – Legionowo 2:3 (20:25, 25:21, 26:24, 21:25, 10:15)
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
2 / -1 | 3 /0 | 7 / 14% | 4 / 2 / 50% | 0 |
průběžné umístění: 6/12
odehrála celé utkání
Bielsko-Biala – Legionowo 2:3 (20:25, 25:21, 26:24, 21:25, 10:15)
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
32 / 23 | 21 / 1 | 0 | 52 / 29 / 56% | 2 |
průběžné umístění: 12/13
hrála 1. a 3. set, v 2. setu střídala
Perugia – Casalmaggiore 0:3 (18:25, 21:25, 17:25)
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
6 / 4 | 5 / 1 | 6 / 100% | 16 / 5 / 31% | 0 |
průběžné umístění: 10/13
střídala v 2. setu
Perugia – Casalmaggiore 0:3 (18:25, 21:25, 17:25)
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
0 | 1 / 0 | 0 | 0 | 0 |
průběžné umístění:
kvůli zranění nebyla na soupisce
Stade Laurentin – Quimper 1:3 (18:25, 28:26, 23:25, 24:26)
průběžné umístění: 8/11
hrála od 2. setu
Schwerin – Wiesbaden 3:1 (25:22, 25:18, 23:25, 25:14)
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
6 / 5 | 4 / 0 | 0 | 10 / 6 / 60% | 0 |
průběžné umístění: 3/10
hrála 1. a 2. set
Neuchatel – Schaffhausen 3:1 (25:19, 25:20, 22:25, 25:23)
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
4 / 2 | 6 / 0 | 0 | 4 / 1 / 25% | 3 |
průběžné umístění: 5/8
odehrála celé utkání
Vasas Obuda – UTE 0:3 (18:25, 25:27, 21:25)
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
13 / 6 | 15 / 2 | 33 / 64% | 37 / 11 / 30% | 0 |
Autoři: Jiří Carba, Miloslav Javůrek
Raupelyte / Paulikiene (LTU) – Hermannová / Štochlová 2:0
finále: Oliva / Kurka – Buytrago / Varga (PHI) 2:1 (16:21, 21:16, 15:13) semifinále: Mermer / Sacit (TUR) – Oliva / Kurka 0:2 (20:22, 17:21)
muži: SKV Ústí nad Labem – TJ Sokol Dobřichovice 1:3 (25:21, 5:25, 24:26, 21:25) stav série 0:1 ženy: TJ Sokol Šternberk – VK Madeta České...
chlapci – Đakovica (KOS): Česko – Kosovo 3:0 (25:11, 25:17, 25:16) dívky - Vrnjačka Banja (SRB): Severní Makedonie – Česko 0:3 (16:25, 16:25,...
Challenge – Guadalajara (MEX): Kotnik / Lovsin (SLO) – Hermannová / Štochlová 2:1 (10:21, 21:16, 15:12) Futures – Nuvali(PHI): Liepa /...
Challenge – Guadalajara (MEX): Liliana / Paula (ESP) – Hermannová / Štochlová 2:1 (9:21, 21:13, 15:6) Futures - Nuvali (PHI): Gottsu / Shoji...