HRÁČKY
Nominace - na kvalifikaci MS 2014
Bednářová Karolína | Smečařka | Aachen/GER |
Dostálová Veronika | Smečařka / Libero | PVK Olymp Praha |
Havlíčková Aneta (kapitánka) | Univerzální hráčka | Fenerbahce Istanbul/ TUR |
Hodanová Eva | Smečařka | PVK Olymp Praha |
Kossányiová Andrea | Smečařka | VK Agel Prostejov |
Kvapilová Michala | Smečařka | PVK Olymp |
Pastulová Kristýna | Blokařka | Hara-Morin Ulan Ude/RUS |
Purchartová Barbora | Blokařka | OX. SODRAEP Farciennes/BEL |
Smutná Lucie | Nahrávačka | Bergamo/IT |
Svobodníková Ivona | Blokařka | Evreaux VB/France |
Vanžurová Tereza | Univerzální hráčka | Igor Gorgonzola Novara/IT |
Vincourová Pavla | Nahrávačka | VK Agel Prostějov |
Širší kádr na kvalifikaci MS 2014
Havelková Helena | Smečařka | Eczacibasi Istanbul/TUR |
Herbočková Lucie | Blokařka | KP Brno |
Jášová Julie | Libero | VK Prostějov |
Košická Darina | Smečařka | UP Olomouc |
Kurková Marie | Nahrávačka | KP Brno |
Mikysková Soňa | Univerzální hráčka | Paris/ FRA |
Mlejnková Michaela | Smečařka | PVK Olymp Praha |
Mudrová Zuzana | Blokařka | PVK Olymp Praha |
Sajdová Nikol | Blokařka | SC Potsdam/GER |
Trnková Veronika | Blokařka | PVK Olymp Praha |
Nominace
na ME 2013
1 KOSSANYIOVA Andrea S
2 HODANOVA Eva S
3 PASTULOVA Kristyna B
4 HAVLICKOVA Aneta U
5 JASOVA Julie L
6 SMUTNÁ Lucie N
9 MONZONI Michaela B
11 DOSTALOVA Veronika S, U
13 VANZUROVÁ Tereza S / U
17 PLCHOTOVÁ Ivana B
18 VINCOUROVA Pavla N
20 MLEJNKOVA Michaela S
Nominace na World Grand Prix 2013
nahrávačky - Pavla Vincourová, Šárka Kubínová
blokařky - Kristýna Pastulová, Michaela Monzoni, Ivana Plchotová
smečařky - Eva Hodanová, Andrea Kossányiová, Michaela Mlejnková, Veronika Dostálová (libero)
diagonální hráčky - Aneta Havlíčková, Tereza Vanžurová (smečařka)
libero - Julie Jášová
- pro 2. utkání kvalifikace ME 2013
nahrávačky - Lucie Mühlsteinová, , Pavla Vincourová,
blokařky - Kristýna Pastulová, Ivana Plchotová, Michaela Monzoni,
smečařky - Andrea Kossányiová, Helena Havelková, Michala Kvapilová, Veronika Dostálová
diagonální - Aneta Havlíčková, Tereza Rossi (za svobodna Matuszková)
libera - Karolína Bednářová,
-----
nahrávačky - Lucie Smutná
diagonální - Tereza Vanžurová
REALIZAČNÍ TÝM
Manažer družstva: | Enzo Barbaro (ITA) |
Trenér: | Carlo PARISI (ITA) |
Asistent trenéra: | Lucie Václavíková (CZE) |
Lékař: | Filip Marek (CZE) |
Lékař: | Zdeněk Čech (CZE) |
Masér: | Martin Sedlák (CZE) |
Kondiční trenér: | Ezio Bramard (ITA) |
Statistik: | Marco Musso (ITA) |
Program RD žen - ZDE
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)