16.6.2017

Delegační pracovníci pro soutěžní období 2017-18

Pro soutěžní období 2017–18 byli KR ČVS schváleni pracovníci pro delegace a změny delegací u jednotlivých soutěží takto:

 

 

 

Zdeněk Škoda

                           
   

Tel:

   
   

724019948

   
   

Email:

   
   

skoda@cvf.cz

   

   TD EX-M,Z

Pavel Zeman

                           
   

Tel:

   
   

773517890

   
   

Email:

   
   

zeman@volejbal.cz

   

   EX-M,Z   (vše   kromě čárových  Morava);

   CP-M     (1. a 2. kolo Čechy, od  3.kola vše);

   CP-Ž  (1. kolo Čechy, od 2. Kola   vše)

   1-M,Z (Čechy);

   EX-JRI (Čechy);

   2-M-A,B;

   TD 1-M, EX-JRI (Čechy)

Jakub Gall

                           
   

Tel:

   
   

777602398

   
   

Email:

   
   

jakub.gall@seznam.cz

   

   EX-M,Z (čároví rozhodčí Morava)

   CP-M (1. a 2.   kolo Morava)

   CP-Z (1. Kolo   + čároví Morava)

   1-M,Z   (Morava);

   EX-JRI,JKY,KTI,KKY – Morava;

   2-M,Z-C;

   1-JRI,JKY,KKY – Morava

   TD 1-M, EX-JRI (Čechy)

Ladislav Sazama

                           
   

Tel:

   
   

603909878

   
   

Email:

   
   

ladislav.sazama@centrum.cz

   

   2-Z-A,B;

   EX-JKY,KKY,   KTI  (Čechy);

   1-JRI,JKY,KKY (Čechy)

 

Krátké zprávyArchiv
Challenge Cup 2017/18 ženy

TJ Ostrava – Dinamo Krasnodar 1:3 (25:16, 14:25, 18:25, 19:25)

 
Champions League 2017/18 ženy

VK Prostějov – Imoco Volley Conegliano 0:3 (21:25, 21:25, 15:25)

 
Registrační místo v Brně uzavřeno !!!

Z důvodu čerpání řádné dovolené je registrační místo v Brně od 26. 2. 2018 do 10. 3. 2018. V případě nutnosti se obracejte na p. Házu v Praze.  

 
M-ČR 2017/18 ve snow volejbale

Finále muži: Kufa R. / Kufa D. - Pála / Chalupa 3:0 (6,6,3) Finále ženy: Dostálová / Knoblochová - Bendíková / Vaňková 3:1 (-9,8,7,6)

 
POZOR, POZOR, POZOR !!! Info k vyúčtování Programu VIII za 2017 a žádostem programu MŮJ KLUB pro 2018

Připomínáme všem klubům - Vyúčtování programu VIII za rok 2017 musí být provedeno v rozhraní IS-SPORT a doručeno na MŠMT v originálu do 15. 2. 2018

 
Los ME U18 chlapci - Zlín

Skupina I (Zlín): Česká republika, Turecko, Bulharsko, Řecko, Bělorusko, Německo. Skupina II (Púchov): Slovensko, Rusko, Itálie, Belgie, Francie,...

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015