Mládež
23. 6. 2017
Junioři - Mistrovství světa U21 | Brno, České Budějovice
Reprezentace
7. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Peru
Beach
8. 7. 2017
Muži + ženy - Super Cup | Staré Město
Reprezentace
14. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Portoriko
Reprezentace
21. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Kanada
Reprezentace
28. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Final Four Turnaj Česká republika, Ostrava
Beach
5. 8. 2017
Muži + ženy - Super Cup | Praha Hamr
Reprezentace
23. 8. 2017
Muži - Mistrovství Evropy | Polsko
Beach
2. 9. 2017
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Praha
Reprezentace
20. 9. 2017
Ženy - Mistrovství Evropy | Gruzie, Ázerbajdžán

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Okresní přebor juniorek - okres HK. Vedoucí soutěže F. Pluhař
1. kolo
1 9. 9. 2016, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem B - TJ Jiskra Nový Bydžov A 2:X
2 9. 9. 2016, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem B - TJ Jiskra Nový Bydžov A 2:X
3 9. 9. 2016, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem A - TJ Sokol Nechanice B 2:0 (13,19)
4 9. 9. 2016, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem A - TJ Sokol Nechanice B 2:0 (16,16)
5 9. 9. 2016, 16:00 TJ Sokol Pouchov A - TJ Sokol Plotiště nad Labem C 2:0 (11,11)
6 9. 9. 2016, 16:00 TJ Sokol Pouchov A - TJ Sokol Plotiště nad Labem C 2:0 (13,10)
2. kolo
7 16. 9. 2016, 16:00 TJ Jiskra Nový Bydžov A - TJ Sokol Plotiště nad Labem C X:2
8 16. 9. 2016, 16:00 TJ Jiskra Nový Bydžov A - TJ Sokol Plotiště nad Labem C X:2
9 16. 9. 2016, 16:00 TJ Sokol Nechanice B - TJ Sokol Pouchov A 1:2 (18,-12,-12)
10 16. 9. 2016, 16:00 TJ Sokol Nechanice B - TJ Sokol Pouchov A 2:0 (23,23)
11 16. 9. 2016, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem B - TJ Sokol Plotiště nad Labem A 0:2 (-5,-5)
12 16. 9. 2016, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem B - TJ Sokol Plotiště nad Labem A 0:2 (-6,-2)
3. kolo
13 23. 9. 2016, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem A - TJ Jiskra Nový Bydžov A 2:X
14 23. 9. 2016, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem A - TJ Jiskra Nový Bydžov A 2:X
15 23. 9. 2016, 16:00 TJ Sokol Pouchov A - TJ Sokol Plotiště nad Labem B 2:0 (8,6)
16 23. 9. 2016, 16:00 TJ Sokol Pouchov A - TJ Sokol Plotiště nad Labem B 2:0 (10,14)
17 23. 9. 2016, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem C - TJ Sokol Nechanice B 0:2 (-6,-15)
18 23. 9. 2016, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem C - TJ Sokol Nechanice B 0:2 (-13,-17)
4. kolo
19 30. 9. 2016, 16:00 TJ Jiskra Nový Bydžov A - TJ Sokol Nechanice B X:2
20 30. 9. 2016, 16:00 TJ Jiskra Nový Bydžov A - TJ Sokol Nechanice B X:2
21 14. 10. 2016, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem B - TJ Sokol Plotiště nad Labem C 1:2 (19,-14,-10)
22 14. 10. 2016, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem B - TJ Sokol Plotiště nad Labem C 1:2 (21,-15,-6)
23 30. 9. 2016, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem A - TJ Sokol Pouchov A 0:2 (-23,-19)
24 30. 9. 2016, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem A - TJ Sokol Pouchov A 2:0 (28,9)
5. kolo
25 12. 5. 2017, 16:00 TJ Sokol Pouchov A - TJ Jiskra Nový Bydžov A 2:X
26 12. 5. 2017, 16:00 TJ Sokol Pouchov A - TJ Jiskra Nový Bydžov A 2:X
27 12. 5. 2017, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem C - TJ Sokol Plotiště nad Labem A 0:2 (-15,-8)
28 12. 5. 2017, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem C - TJ Sokol Plotiště nad Labem A 0:2 (-12,-18)
29 12. 5. 2017, 16:00 TJ Sokol Nechanice B - TJ Sokol Plotiště nad Labem B .
30 12. 5. 2017, 16:00 TJ Sokol Nechanice B - TJ Sokol Plotiště nad Labem B .
6. kolo
31 19. 5. 2017, 16:00 TJ Jiskra Nový Bydžov A - TJ Sokol Plotiště nad Labem B X:2
32 19. 5. 2017, 16:00 TJ Jiskra Nový Bydžov A - TJ Sokol Plotiště nad Labem B X:2
33 19. 5. 2017, 16:00 TJ Sokol Nechanice B - TJ Sokol Plotiště nad Labem A 0:2 (-12,-21)
34 19. 5. 2017, 16:00 TJ Sokol Nechanice B - TJ Sokol Plotiště nad Labem A 0:2 (-21,-23)
35 19. 5. 2017, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem C - TJ Sokol Pouchov A 1:2 (22,-18,-4)
36 19. 5. 2017, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem C - TJ Sokol Pouchov A 0:2 (-11,-14)
7. kolo
37 26. 5. 2017, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem C - TJ Jiskra Nový Bydžov A 2:X
38 26. 5. 2017, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem C - TJ Jiskra Nový Bydžov A 2:X
39 26. 5. 2017, 16:00 TJ Sokol Pouchov A - TJ Sokol Nechanice B 2:0 (13,11)
40 26. 5. 2017, 16:00 TJ Sokol Pouchov A - TJ Sokol Nechanice B 2:1 (23,-13,9)
41 26. 5. 2017, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem A - TJ Sokol Plotiště nad Labem B .
42 26. 5. 2017, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem A - TJ Sokol Plotiště nad Labem B .
8. kolo
43 2. 6. 2017, 16:00 TJ Jiskra Nový Bydžov A - TJ Sokol Plotiště nad Labem A X:2
44 2. 6. 2017, 16:00 TJ Jiskra Nový Bydžov A - TJ Sokol Plotiště nad Labem A X:2
45 2. 6. 2017, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem B - TJ Sokol Pouchov A .
46 2. 6. 2017, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem B - TJ Sokol Pouchov A .
47 2. 6. 2017, 16:00 TJ Sokol Nechanice B - TJ Sokol Plotiště nad Labem C 2:0 (13,21)
48 2. 6. 2017, 16:00 TJ Sokol Nechanice B - TJ Sokol Plotiště nad Labem C 2:0 (19,19)
9. kolo
49 9. 6. 2017, 16:00 TJ Sokol Nechanice B - TJ Jiskra Nový Bydžov A 2:X
50 9. 6. 2017, 16:00 TJ Sokol Nechanice B - TJ Jiskra Nový Bydžov A 2:X
51 9. 6. 2017, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem C - TJ Sokol Plotiště nad Labem B .
52 9. 6. 2017, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem C - TJ Sokol Plotiště nad Labem B .
53 2. 6. 2017, 16:00 TJ Sokol Pouchov A - TJ Sokol Plotiště nad Labem A 2:0 (17,17)
54 2. 6. 2017, 16:00 TJ Sokol Pouchov A - TJ Sokol Plotiště nad Labem A 2:1 (-14,10,12)
10. kolo
55 16. 6. 2017, 16:00 TJ Jiskra Nový Bydžov A - TJ Sokol Pouchov A X:2
56 16. 6. 2017, 16:00 TJ Jiskra Nový Bydžov A - TJ Sokol Pouchov A X:2
57 16. 6. 2017, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem A - TJ Sokol Plotiště nad Labem C 2:0 (20,15)
58 16. 6. 2017, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem A - TJ Sokol Plotiště nad Labem C 2:1 (-15,14,7)
59 16. 6. 2017, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem B - TJ Sokol Nechanice B .
60 16. 6. 2017, 16:00 TJ Sokol Plotiště nad Labem B - TJ Sokol Nechanice B .
© ČVS 2015