Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
1. kolo
1 31. 3. 2019, 09:00 Jičín B - Slavia HK dí B Chlumec 2:1 (-18,23,11)
2 31. 3. 2019, 09:00 Nechanice - Chlumec 0:2 (-17,-22)
3 31. 3. 2019, 09:00 Jičín A - Nová Paka A 0:2 (-13,-24)
2. kolo
4 31. 3. 2019, 09:45 Slavia HK dí B - Chlumec 0:2 (-16,-13)
5 31. 3. 2019, 09:45 Nová Paka A - Nechanice 2:0 (13,20)
6 31. 3. 2019, 09:45 Jičín A - Jičín B 2:0 (17,23)
3. kolo
7 31. 3. 2019, 10:30 Jičín A - Slavia HK dí B 2:0 (23,15)
8 31. 3. 2019, 10:30 Nechanice - Jičín B 0:2 (-16,-15)
9 31. 3. 2019, 10:30 Chlumec - Nová Paka A 0:2 (-24,-18)
4. kolo
10 31. 3. 2019, 11:15 Jičín A - Nechanice 2:0 (21,16)
11 31. 3. 2019, 11:15 Jičín B - Chlumec 1:2 (-16,21,-8)
12 31. 3. 2019, 11:15 Slavia HK dí B - Nová Paka A 0:2 (-17,-22)
5. kolo
13 31. 3. 2019, 12:00 Nechanice - Slavia HK dí B 0:2 (-12,-15)
14 31. 3. 2019, 12:00 Nová Paka A - Jičín B 2:0 (17,13)
15 31. 3. 2019, 12:00 Chlumec - Jičín A 2:1 (25,-23,8)
6. kolo
16 14. 4. 2019, 09:00 Jičín B - Slavia HK dí B Jičín 0:2 (-18,-23)
17 14. 4. 2019, 09:00 Nechanice - Chlumec 0:2 (-14,-8)
18 14. 4. 2019, 09:00 Jičín A - Nová Paka A 0:2 (-17,-22)
7. kolo
19 14. 4. 2019, 09:45 Slavia HK dí B - Chlumec 0:2 (-20,-12)
20 14. 4. 2019, 09:45 Nová Paka A - Nechanice 2:1 (18,-20,13)
21 14. 4. 2019, 09:45 Jičín B - Jičín A 0:2 (-16,-6)
8. kolo
22 14. 4. 2019, 10:30 Jičín A - Slavia HK dí B 1:2 (-24,22,-13)
23 14. 4. 2019, 10:30 Nechanice - Jičín B 2:0 (22,23)
24 14. 4. 2019, 10:30 Chlumec - Nová Paka A 1:2 (-17,24,-8)
9. kolo
25 14. 4. 2019, 11:15 Jičín A - Nechanice 0:2 (-22,-9)
26 14. 4. 2019, 11:15 Jičín B - Chlumec 0:2 (-17,-20)
27 14. 4. 2019, 11:15 Slavia HK dí B - Nová Paka A 2:1 (17,-23,11)
10. kolo
28 14. 4. 2019, 12:00 Nechanice - Slavia HK dí B 1:2 (-20,21,-11)
29 14. 4. 2019, 12:00 Nová Paka A - Jičín B 2:0 (21,20)
30 14. 4. 2019, 12:00 Chlumec - Jičín A 2:0 (18,17)
11. kolo
31 26. 5. 2019, 09:00 Jičín B - Slavia HK dí B Dřevěnice 0:2 (-9,-10)
32 12. 5. 2019, 09:00 Nechanice - Chlumec 0:2 (-22,-16)
33 12. 5. 2019, 09:00 Jičín A - Nová Paka A 1:2 (-19,16,-15)
12. kolo
34 12. 5. 2019, 09:45 Slavia HK dí B - Chlumec 2:1 (-23,20,4)
35 12. 5. 2019, 09:45 Nová Paka A - Nechanice 2:0 (21,11)
36 12. 5. 2019, 09:45 Jičín B - Jičín A 0:2 (-20,-21)
13. kolo
37 12. 5. 2019, 10:30 Jičín A - Slavia HK dí B 1:2 (-15,22,-8)
38 12. 5. 2019, 10:30 Nechanice - Jičín B 0:2 (-16,-26)
39 12. 5. 2019, 10:30 Chlumec - Nová Paka A 0:2 (-21,-16)
14. kolo
40 12. 5. 2019, 11:15 Jičín A - Nechanice 2:0 (15,18)
41 12. 5. 2019, 11:15 Jičín B - Chlumec 1:2 (-13,17,-6)
42 12. 5. 2019, 11:15 Slavia HK dí B - Nová Paka A 2:1 (15,-21,12)
15. kolo
43 12. 5. 2019, 12:00 Nechanice - Slavia HK dí B 0:2 (-6,-15)
44 12. 5. 2019, 12:00 Nová Paka A - Jičín B 2:0 (7,9)
45 26. 5. 2019, 12:00 Chlumec - Jičín A 2:0 (16,14)
© ČVS 2015-2018