Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Vedoucí soutěže: Mgr. Bohuslav Cháb, Plachého 31, 370 01 Č. Budějovice
1. kolo
2 23. 8. 2018, 17:00 SKP ČB B - Spartak Soběslav Janoušek V.
3 23. 8. 2018, 17:00 TJ Meteor ČB B - TJ Slovan JH .
4 23. 8. 2018, 17:00 TJ Hluboká n V - Sokol Písek .
2. kolo
6 30. 8. 2018, 17:00 TJ Slovan JH - TJ Hluboká n V Kinšt O.
7 30. 8. 2018, 17:00 Spartak Soběslav - TJ Meteor ČB B .
8 30. 8. 2018, 17:00 Jiskra Týn n V - SKP ČB B .
3. kolo
10 6. 9. 2018, 17:00 TJ Meteor ČB B - Jiskra Týn n V Březnický J.
11 6. 9. 2018, 17:00 TJ Hluboká n V - Spartak Soběslav .
12 6. 9. 2018, 17:00 Sokol Písek - TJ Slovan JH Baudis A.
4. kolo
14 13. 9. 2018, 17:00 Spartak Soběslav - Sokol Písek .
15 13. 9. 2018, 17:00 Jiskra Týn n V - TJ Hluboká n V .
16 13. 9. 2018, 17:00 SKP ČB B - TJ Meteor ČB B .
5. kolo
18 20. 9. 2018, 17:00 TJ Hluboká n V - SKP ČB B .
19 20. 9. 2018, 17:00 Sokol Písek - Jiskra Týn n V .
20 20. 9. 2018, 17:00 TJ Slovan JH - Spartak Soběslav Blížil J.
6. kolo
22 27. 9. 2018, 17:00 Jiskra Týn n V - TJ Slovan JH .
23 27. 9. 2018, 17:00 SKP ČB B - Sokol Písek .
24 27. 9. 2018, 17:00 TJ Meteor ČB B - TJ Hluboká n V .
7. kolo
26 2. 5. 2019, 17:30 Sokol Písek - TJ Meteor ČB B Baudis A.
27 2. 5. 2019, 17:30 TJ Slovan JH - SKP ČB B .
28 2. 5. 2019, 17:30 Spartak Soběslav - Jiskra Týn n V .
8. kolo
30 9. 5. 2019, 17:30 Spartak Soběslav - SKP ČB B .
31 9. 5. 2019, 17:30 TJ Slovan JH - TJ Meteor ČB B .
32 9. 5. 2019, 17:30 Sokol Písek - TJ Hluboká n V .
9. kolo
34 16. 5. 2019, 17:30 TJ Hluboká n V - TJ Slovan JH .
35 16. 5. 2019, 17:30 TJ Meteor ČB B - Spartak Soběslav .
36 16. 5. 2019, 17:30 SKP ČB B - Jiskra Týn n V .
10. kolo
38 21. 5. 2019, 17:30 Jiskra Týn n V - TJ Meteor ČB B .
39 21. 5. 2019, 17:30 Spartak Soběslav - TJ Hluboká n V .
40 21. 5. 2019, 17:30 TJ Slovan JH - Sokol Písek .
11. kolo
42 23. 5. 2019, 17:30 Sokol Písek - Spartak Soběslav .
43 23. 5. 2019, 17:30 TJ Hluboká n V - Jiskra Týn n V .
44 23. 5. 2019, 17:30 TJ Meteor ČB B - SKP ČB B .
12. kolo
46 30. 5. 2019, 17:30 SKP ČB B - TJ Hluboká n V .
47 30. 5. 2019, 17:30 Jiskra Týn n V - Sokol Písek .
48 30. 5. 2019, 17:30 Spartak Soběslav - TJ Slovan JH .
13. kolo
50 6. 6. 2019, 17:30 TJ Slovan JH - Jiskra Týn n V .
51 6. 6. 2019, 17:30 Sokol Písek - SKP ČB B .
52 6. 6. 2019, 17:30 TJ Hluboká n V - TJ Meteor ČB B .
14. kolo
54 13. 6. 2019, 17:30 TJ Meteor ČB B - Sokol Písek .
55 13. 6. 2019, 17:30 SKP ČB B - TJ Slovan JH .
56 13. 6. 2019, 17:30 Jiskra Týn n V - Spartak Soběslav .
© ČVS 2015-2018