Reprezentace
23. 8. 2017
Muži - Mistrovství Evropy | Polsko
Beach
2. 9. 2017
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Praha
Reprezentace
20. 9. 2017
Ženy - Mistrovství Evropy | Gruzie, Ázerbajdžán

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
vedoucí soutěže: Karel Šváb, M: 606523563, E: karelsvab-8@seznam.cz
1. kolo
2 5. 9. 2017, 17:00 VC klobouky Narubi - TJ Komín Řezáč M.
3 5. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Juliánov - TJ Sokol Brno - jih B Bárková V.
4 5. 9. 2017, 17:00 SKP Kometa Brno B - Orel jednota Brno - Židenice A Všetečka K.
5 5. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Komín B - Orel jednota Brno - Obřany A Grym J.
6 5. 9. 2017, 17:00 MAC Eagles Brno - Univerzita Obrany Kobylka B.
2. kolo
8 7. 9. 2017, 17:00 Orel jednota Brno - Obřany A - MAC Eagles Brno Malach J.
9 7. 9. 2017, 17:00 Orel jednota Brno - Židenice A - TJ Sokol Brno - Komín B Herosch V.
10 7. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - jih B - SKP Kometa Brno B Mach R.
11 7. 9. 2017, 17:00 TJ Komín - TJ Sokol Brno - Juliánov Novák M.
12 7. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Komín A - VC klobouky Narubi Šimáně M.
3. kolo
14 12. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Juliánov - TJ Sokol Brno - Komín A Sedlák Z.
15 12. 9. 2017, 17:00 SKP Kometa Brno B - TJ Komín Všetečka P.
16 12. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Komín B - TJ Sokol Brno - jih B Všetečka K.
17 12. 9. 2017, 17:00 MAC Eagles Brno - Orel jednota Brno - Židenice A Říha .
18 12. 9. 2017, 17:00 Univerzita Obrany - Orel jednota Brno - Obřany A Šmerda P.
4. kolo
20 14. 9. 2017, 17:00 Orel jednota Brno - Židenice A - Univerzita Obrany Musil J.
21 14. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - jih B - MAC Eagles Brno Kobylka B.
22 14. 9. 2017, 17:00 TJ Komín - TJ Sokol Brno - Komín B Veselý J.
23 14. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Komín A - SKP Kometa Brno B Bajer B.
24 14. 9. 2017, 17:00 VC klobouky Narubi - TJ Sokol Brno - Juliánov Kosík M.
5. kolo
26 19. 9. 2017, 17:00 SKP Kometa Brno B - VC klobouky Narubi Pavelka J.
27 19. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Komín B - TJ Sokol Brno - Komín A Hronková V.
28 19. 9. 2017, 17:00 MAC Eagles Brno - TJ Komín Přikryl H.
29 19. 9. 2017, 17:00 Univerzita Obrany - TJ Sokol Brno - jih B Šebesta D.
30 19. 9. 2017, 17:00 Orel jednota Brno - Obřany A - Orel jednota Brno - Židenice A Všetečka K.
6. kolo
32 21. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - jih B - Orel jednota Brno - Obřany A Šmerda P.
33 21. 9. 2017, 17:00 TJ Komín - Univerzita Obrany Vondráčková A.
34 21. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Komín A - MAC Eagles Brno Bárková V.
35 21. 9. 2017, 17:00 VC klobouky Narubi - TJ Sokol Brno - Komín B Řezáč M.
36 21. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Juliánov - SKP Kometa Brno B Pavelka J.
7. kolo
38 26. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Komín B - TJ Sokol Brno - Juliánov Veselý J.
39 26. 9. 2017, 17:00 MAC Eagles Brno - VC klobouky Narubi Grym J.
40 26. 9. 2017, 17:00 Univerzita Obrany - TJ Sokol Brno - Komín A Novák M.
41 26. 9. 2017, 17:00 Orel jednota Brno - Obřany A - TJ Komín Všetečka K.
42 26. 9. 2017, 17:00 Orel jednota Brno - Židenice A - TJ Sokol Brno - jih B Hronková V.
8. kolo
44 3. 10. 2017, 17:00 TJ Komín - Orel jednota Brno - Židenice A Herosch V.
45 3. 10. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Komín A - Orel jednota Brno - Obřany A Zich J.
46 3. 10. 2017, 17:00 VC klobouky Narubi - Univerzita Obrany Všetečka K.
47 3. 10. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Juliánov - MAC Eagles Brno Malach J.
48 3. 10. 2017, 17:00 SKP Kometa Brno B - TJ Sokol Brno - Komín B Mach R.
9. kolo
50 5. 10. 2017, 17:00 MAC Eagles Brno - SKP Kometa Brno B Kobylka B.
51 5. 10. 2017, 17:00 Univerzita Obrany - TJ Sokol Brno - Juliánov Pavelka J.
52 5. 10. 2017, 17:00 Orel jednota Brno - Obřany A - VC klobouky Narubi Šimáně M.
53 5. 10. 2017, 17:00 Orel jednota Brno - Židenice A - TJ Sokol Brno - Komín A Všetečka P.
54 5. 10. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - jih B - TJ Komín Říha .
10. kolo
56 10. 10. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Komín A - TJ Sokol Brno - jih B Vondráčková A.
57 10. 10. 2017, 17:00 VC klobouky Narubi - Orel jednota Brno - Židenice A Řezáč M.
58 10. 10. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Juliánov - Orel jednota Brno - Obřany A Přikryl H.
59 10. 10. 2017, 17:00 SKP Kometa Brno B - Univerzita Obrany Bajer B.
60 10. 10. 2017, 17:00 TJ Sokol Brno - Komín B - MAC Eagles Brno Kosík M.
11. kolo
62 15. 5. 2018, 17:30 Univerzita Obrany - TJ Sokol Brno - Komín B .
63 15. 5. 2018, 17:30 Orel jednota Brno - Obřany A - SKP Kometa Brno B .
64 15. 5. 2018, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice A - TJ Sokol Brno - Juliánov .
65 15. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - jih B - VC klobouky Narubi .
66 15. 5. 2018, 17:30 TJ Komín - TJ Sokol Brno - Komín A .
12. kolo
68 17. 5. 2018, 17:30 TJ Komín - VC klobouky Narubi .
69 17. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - jih B - TJ Sokol Brno - Juliánov .
70 17. 5. 2018, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice A - SKP Kometa Brno B .
71 17. 5. 2018, 17:30 Orel jednota Brno - Obřany A - TJ Sokol Brno - Komín B .
72 17. 5. 2018, 17:30 Univerzita Obrany - MAC Eagles Brno .
13. kolo
74 22. 5. 2018, 17:30 MAC Eagles Brno - Orel jednota Brno - Obřany A .
75 22. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Komín B - Orel jednota Brno - Židenice A .
76 22. 5. 2018, 17:30 SKP Kometa Brno B - TJ Sokol Brno - jih B .
77 22. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Juliánov - TJ Komín .
78 22. 5. 2018, 17:30 VC klobouky Narubi - TJ Sokol Brno - Komín A .
14. kolo
80 24. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Komín A - TJ Sokol Brno - Juliánov .
81 24. 5. 2018, 17:30 TJ Komín - SKP Kometa Brno B .
82 24. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - jih B - TJ Sokol Brno - Komín B .
83 24. 5. 2018, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice A - MAC Eagles Brno .
84 24. 5. 2018, 17:30 Orel jednota Brno - Obřany A - Univerzita Obrany .
15. kolo
86 29. 5. 2018, 17:30 Univerzita Obrany - Orel jednota Brno - Židenice A .
87 29. 5. 2018, 17:30 MAC Eagles Brno - TJ Sokol Brno - jih B .
88 29. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Komín B - TJ Komín .
89 29. 5. 2018, 17:30 SKP Kometa Brno B - TJ Sokol Brno - Komín A .
90 29. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Juliánov - VC klobouky Narubi .
16. kolo
92 31. 5. 2018, 17:30 VC klobouky Narubi - SKP Kometa Brno B .
93 31. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Komín A - TJ Sokol Brno - Komín B .
94 31. 5. 2018, 17:30 TJ Komín - MAC Eagles Brno .
95 31. 5. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - jih B - Univerzita Obrany .
96 31. 5. 2018, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice A - Orel jednota Brno - Obřany A .
17. kolo
98 5. 6. 2018, 17:30 Orel jednota Brno - Obřany A - TJ Sokol Brno - jih B .
99 5. 6. 2018, 17:30 Univerzita Obrany - TJ Komín .
100 5. 6. 2018, 17:30 MAC Eagles Brno - TJ Sokol Brno - Komín A .
101 5. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Komín B - VC klobouky Narubi .
102 5. 6. 2018, 17:30 SKP Kometa Brno B - TJ Sokol Brno - Juliánov .
18. kolo
104 7. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Juliánov - TJ Sokol Brno - Komín B .
105 7. 6. 2018, 17:30 VC klobouky Narubi - MAC Eagles Brno .
106 7. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Komín A - Univerzita Obrany .
107 7. 6. 2018, 17:30 TJ Komín - Orel jednota Brno - Obřany A .
108 7. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - jih B - Orel jednota Brno - Židenice A .
19. kolo
110 12. 6. 2018, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice A - TJ Komín .
111 12. 6. 2018, 17:30 Orel jednota Brno - Obřany A - TJ Sokol Brno - Komín A .
112 12. 6. 2018, 17:30 Univerzita Obrany - VC klobouky Narubi .
113 12. 6. 2018, 17:30 MAC Eagles Brno - TJ Sokol Brno - Juliánov .
114 12. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Komín B - SKP Kometa Brno B .
20. kolo
116 14. 6. 2018, 17:30 SKP Kometa Brno B - MAC Eagles Brno .
117 14. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Juliánov - Univerzita Obrany .
118 14. 6. 2018, 17:30 VC klobouky Narubi - Orel jednota Brno - Obřany A .
119 14. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Komín A - Orel jednota Brno - Židenice A .
120 14. 6. 2018, 17:30 TJ Komín - TJ Sokol Brno - jih B .
21. kolo
122 19. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - jih B - TJ Sokol Brno - Komín A .
123 19. 6. 2018, 17:30 Orel jednota Brno - Židenice A - VC klobouky Narubi .
124 19. 6. 2018, 17:30 Orel jednota Brno - Obřany A - TJ Sokol Brno - Juliánov .
125 19. 6. 2018, 17:30 Univerzita Obrany - SKP Kometa Brno B .
126 19. 6. 2018, 17:30 MAC Eagles Brno - TJ Sokol Brno - Komín B .
22. kolo
128 21. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Komín B - Univerzita Obrany .
129 21. 6. 2018, 17:30 SKP Kometa Brno B - Orel jednota Brno - Obřany A .
130 21. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Juliánov - Orel jednota Brno - Židenice A .
131 21. 6. 2018, 17:30 VC klobouky Narubi - TJ Sokol Brno - jih B .
132 21. 6. 2018, 17:30 TJ Sokol Brno - Komín A - TJ Komín .
© ČVS 2015