Reprezentace
23. 8. 2017
Muži - Mistrovství Evropy | Polsko
Beach
2. 9. 2017
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Praha
Reprezentace
20. 9. 2017
Ženy - Mistrovství Evropy | Gruzie, Ázerbajdžán

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Vedoucí soutěže: Štěpán Říha, Vídeňská 9, 63900 Brno, M: 602766605, E: riha@bts.cz
1. kolo
1 30. 9. 2017, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - VK Tišnov .
2 30. 9. 2017, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
3 30. 9. 2017, 10:00 SKP Kometa Brno - Volejbal Vyškov .
4 30. 9. 2017, 10:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - VK Žabovřesky .
5 30. 9. 2017, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - TJ Sokol Letovice .
2. kolo
6 30. 9. 2017, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - VK Tišnov .
7 30. 9. 2017, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
8 30. 9. 2017, 13:00 SKP Kometa Brno - Volejbal Vyškov .
9 30. 9. 2017, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - VK Žabovřesky .
10 30. 9. 2017, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - TJ Sokol Letovice .
3. kolo
11 7. 10. 2017, 10:00 VK Tišnov - TJ Sokol Letovice .
12 7. 10. 2017, 10:00 VK Žabovřesky - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
13 7. 10. 2017, 10:00 Volejbal Vyškov - Orel Pozořice - TJ Holubice .
14 8. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - SKP Kometa Brno .
15 7. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - VK Znojmo - Přímětice .
4. kolo
16 7. 10. 2017, 13:00 VK Tišnov - TJ Sokol Letovice .
17 7. 10. 2017, 13:00 VK Žabovřesky - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
18 7. 10. 2017, 13:00 Volejbal Vyškov - Orel Pozořice - TJ Holubice .
19 8. 10. 2017, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - SKP Kometa Brno .
20 7. 10. 2017, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - VK Znojmo - Přímětice .
5. kolo
21 14. 10. 2017, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - VK Tišnov .
22 14. 10. 2017, 10:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Brno - jih .
23 14. 10. 2017, 10:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
24 14. 10. 2017, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - Volejbal Vyškov .
25 14. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Letovice - VK Žabovřesky .
6. kolo
26 14. 10. 2017, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - VK Tišnov .
27 14. 10. 2017, 13:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Brno - jih .
28 14. 10. 2017, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
29 14. 10. 2017, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - Volejbal Vyškov .
30 14. 10. 2017, 13:00 TJ Sokol Letovice - VK Žabovřesky .
7. kolo
31 21. 10. 2017, 10:00 VK Tišnov - VK Žabovřesky .
32 21. 10. 2017, 10:00 Volejbal Vyškov - TJ Sokol Letovice .
33 22. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
34 21. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - Orel Pozořice - TJ Holubice .
35 21. 10. 2017, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - SKP Kometa Brno .
8. kolo
36 21. 10. 2017, 13:00 VK Tišnov - VK Žabovřesky .
37 21. 10. 2017, 13:00 Volejbal Vyškov - TJ Sokol Letovice .
38 22. 10. 2017, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
39 21. 10. 2017, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - Orel Pozořice - TJ Holubice .
40 21. 10. 2017, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - SKP Kometa Brno .
9. kolo
41 4. 11. 2017, 10:00 SKP Kometa Brno - VK Tišnov .
42 4. 11. 2017, 10:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - VK Znojmo - Přímětice .
43 4. 11. 2017, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - TJ Sokol Brno - jih .
44 4. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol Letovice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
45 4. 11. 2017, 10:00 VK Žabovřesky - Volejbal Vyškov .
10. kolo
46 4. 11. 2017, 13:00 SKP Kometa Brno - VK Tišnov .
47 4. 11. 2017, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - VK Znojmo - Přímětice .
48 4. 11. 2017, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - TJ Sokol Brno - jih .
49 4. 11. 2017, 13:00 TJ Sokol Letovice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
50 4. 11. 2017, 13:00 VK Žabovřesky - Volejbal Vyškov .
11. kolo
51 11. 11. 2017, 10:00 VK Tišnov - Volejbal Vyškov .
52 12. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Žabovřesky .
53 11. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - TJ Sokol Letovice .
54 11. 11. 2017, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
55 11. 11. 2017, 10:00 SKP Kometa Brno - Orel Pozořice - TJ Holubice .
12. kolo
56 11. 11. 2017, 13:00 VK Tišnov - Volejbal Vyškov .
57 12. 11. 2017, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Žabovřesky .
58 11. 11. 2017, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - TJ Sokol Letovice .
59 11. 11. 2017, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
60 11. 11. 2017, 13:00 SKP Kometa Brno - Orel Pozořice - TJ Holubice .
13. kolo
61 25. 11. 2017, 10:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - VK Tišnov .
62 25. 11. 2017, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - SKP Kometa Brno .
63 25. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol Letovice - VK Znojmo - Přímětice .
64 25. 11. 2017, 10:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Brno - jih .
65 25. 11. 2017, 10:00 Volejbal Vyškov - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
14. kolo
66 25. 11. 2017, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - VK Tišnov .
67 25. 11. 2017, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - SKP Kometa Brno .
68 25. 11. 2017, 13:00 TJ Sokol Letovice - VK Znojmo - Přímětice .
69 25. 11. 2017, 13:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Brno - jih .
70 25. 11. 2017, 13:00 Volejbal Vyškov - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
15. kolo
71 2. 12. 2017, 10:00 VK Tišnov - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
72 2. 12. 2017, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - Volejbal Vyškov .
73 2. 12. 2017, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - VK Žabovřesky .
74 2. 12. 2017, 10:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Letovice .
75 2. 12. 2017, 10:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
16. kolo
76 2. 12. 2017, 13:00 VK Tišnov - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
77 2. 12. 2017, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - Volejbal Vyškov .
78 2. 12. 2017, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - VK Žabovřesky .
79 2. 12. 2017, 13:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Letovice .
80 2. 12. 2017, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
17. kolo
81 9. 12. 2017, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - VK Tišnov .
82 9. 12. 2017, 10:00 TJ Sokol Letovice - Orel Pozořice - TJ Holubice .
83 9. 12. 2017, 10:00 VK Žabovřesky - SKP Kometa Brno .
84 9. 12. 2017, 10:00 Volejbal Vyškov - VK Znojmo - Přímětice .
85 10. 12. 2017, 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Sokol Brno - jih .
18. kolo
86 9. 12. 2017, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - VK Tišnov .
87 9. 12. 2017, 13:00 TJ Sokol Letovice - Orel Pozořice - TJ Holubice .
88 9. 12. 2017, 13:00 VK Žabovřesky - SKP Kometa Brno .
89 9. 12. 2017, 13:00 Volejbal Vyškov - VK Znojmo - Přímětice .
90 10. 12. 2017, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Sokol Brno - jih .
19. kolo
91 13. 1. 2018, 10:00 VK Tišnov - TJ Sokol Brno - jih .
92 14. 1. 2018, 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Znojmo - Přímětice .
93 13. 1. 2018, 10:00 Volejbal Vyškov - SKP Kometa Brno .
94 13. 1. 2018, 10:00 VK Žabovřesky - Orel Pozořice - TJ Holubice .
95 13. 1. 2018, 10:00 TJ Sokol Letovice - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
20. kolo
96 13. 1. 2018, 13:00 VK Tišnov - TJ Sokol Brno - jih .
97 14. 1. 2018, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Znojmo - Přímětice .
98 13. 1. 2018, 13:00 Volejbal Vyškov - SKP Kometa Brno .
99 13. 1. 2018, 13:00 VK Žabovřesky - Orel Pozořice - TJ Holubice .
100 13. 1. 2018, 13:00 TJ Sokol Letovice - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
21. kolo
101 20. 1. 2018, 10:00 TJ Sokol Letovice - VK Tišnov .
102 20. 1. 2018, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - VK Žabovřesky .
103 20. 1. 2018, 10:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - Volejbal Vyškov .
104 20. 1. 2018, 10:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
105 20. 1. 2018, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Brno - jih .
22. kolo
106 20. 1. 2018, 13:00 TJ Sokol Letovice - VK Tišnov .
107 20. 1. 2018, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - VK Žabovřesky .
108 20. 1. 2018, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - Volejbal Vyškov .
109 20. 1. 2018, 13:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
110 20. 1. 2018, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Brno - jih .
23. kolo
111 27. 1. 2018, 10:00 VK Tišnov - VK Znojmo - Přímětice .
112 27. 1. 2018, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - SKP Kometa Brno .
113 28. 1. 2018, 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - Orel Pozořice - TJ Holubice .
114 27. 1. 2018, 10:00 Volejbal Vyškov - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
115 27. 1. 2018, 10:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Letovice .
24. kolo
116 27. 1. 2018, 13:00 VK Tišnov - VK Znojmo - Přímětice .
117 27. 1. 2018, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - SKP Kometa Brno .
118 28. 1. 2018, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - Orel Pozořice - TJ Holubice .
119 27. 1. 2018, 13:00 Volejbal Vyškov - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
120 27. 1. 2018, 13:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Letovice .
25. kolo
121 17. 2. 2018, 10:00 VK Žabovřesky - VK Tišnov .
122 17. 2. 2018, 10:00 TJ Sokol Letovice - Volejbal Vyškov .
123 17. 2. 2018, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
124 17. 2. 2018, 10:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - TJ Sokol Brno - jih .
125 17. 2. 2018, 10:00 SKP Kometa Brno - VK Znojmo - Přímětice .
26. kolo
126 17. 2. 2018, 13:00 VK Žabovřesky - VK Tišnov .
127 17. 2. 2018, 13:00 TJ Sokol Letovice - Volejbal Vyškov .
128 17. 2. 2018, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
129 17. 2. 2018, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - TJ Sokol Brno - jih .
130 17. 2. 2018, 13:00 SKP Kometa Brno - VK Znojmo - Přímětice .
27. kolo
131 24. 2. 2018, 10:00 VK Tišnov - SKP Kometa Brno .
132 24. 2. 2018, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - Orel Pozořice - TJ Holubice .
133 24. 2. 2018, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
134 25. 2. 2018, 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Sokol Letovice .
135 24. 2. 2018, 10:00 Volejbal Vyškov - VK Žabovřesky .
28. kolo
136 24. 2. 2018, 13:00 VK Tišnov - SKP Kometa Brno .
137 24. 2. 2018, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - Orel Pozořice - TJ Holubice .
138 24. 2. 2018, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
139 25. 2. 2018, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Sokol Letovice .
140 24. 2. 2018, 13:00 Volejbal Vyškov - VK Žabovřesky .
29. kolo
141 3. 3. 2018, 10:00 Volejbal Vyškov - VK Tišnov .
142 3. 3. 2018, 10:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
143 3. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol Letovice - TJ Sokol Brno - jih .
144 3. 3. 2018, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - VK Znojmo - Přímětice .
145 3. 3. 2018, 10:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - SKP Kometa Brno .
30. kolo
146 3. 3. 2018, 13:00 Volejbal Vyškov - VK Tišnov .
147 3. 3. 2018, 13:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
148 3. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Letovice - TJ Sokol Brno - jih .
149 3. 3. 2018, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - VK Znojmo - Přímětice .
150 3. 3. 2018, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - SKP Kometa Brno .
31. kolo
151 10. 3. 2018, 10:00 VK Tišnov - Orel Pozořice - TJ Holubice .
152 10. 3. 2018, 10:00 SKP Kometa Brno - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
153 10. 3. 2018, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Letovice .
154 10. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - VK Žabovřesky .
155 11. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - Volejbal Vyškov .
32. kolo
156 10. 3. 2018, 13:00 VK Tišnov - Orel Pozořice - TJ Holubice .
157 10. 3. 2018, 13:00 SKP Kometa Brno - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
158 10. 3. 2018, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Letovice .
159 10. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - VK Žabovřesky .
160 11. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - Volejbal Vyškov .
33. kolo
161 18. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Tišnov .
162 17. 3. 2018, 10:00 Volejbal Vyškov - TJ Sokol Brno - jih .
163 17. 3. 2018, 10:00 VK Žabovřesky - VK Znojmo - Přímětice .
164 17. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol Letovice - SKP Kometa Brno .
165 17. 3. 2018, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - Orel Pozořice - TJ Holubice .
34. kolo
166 18. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Tišnov .
167 17. 3. 2018, 13:00 Volejbal Vyškov - TJ Sokol Brno - jih .
168 17. 3. 2018, 13:00 VK Žabovřesky - VK Znojmo - Přímětice .
169 17. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Letovice - SKP Kometa Brno .
170 17. 3. 2018, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - Orel Pozořice - TJ Holubice .
35. kolo
171 24. 3. 2018, 10:00 VK Tišnov - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
172 24. 3. 2018, 10:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - TJ Sokol Letovice .
173 24. 3. 2018, 10:00 SKP Kometa Brno - VK Žabovřesky .
174 24. 3. 2018, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - Volejbal Vyškov .
175 24. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
36. kolo
176 24. 3. 2018, 13:00 VK Tišnov - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
177 24. 3. 2018, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - TJ Sokol Letovice .
178 24. 3. 2018, 13:00 SKP Kometa Brno - VK Žabovřesky .
179 24. 3. 2018, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - Volejbal Vyškov .
180 24. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
© ČVS 2015