Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
vedoucí soutěže: Štěpán Říha, M: 602766605, E: riha@bts.cz
1. kolo
1 1. 10. 2016, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - VK Tišnov 3:1 (15,-34,14,15)
2 1. 10. 2016, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - SKP Kometa Brno 3:1 (-18,18,18,20)
3 1. 10. 2016, 09:00 Volejbal Vyškov - VK Znojmo - Přímětice 3:2 (-16,-22,9,16,13)
4 1. 10. 2016, 10:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - VK Žabovřesky 0:3 (-21,-11,-16)
5 1. 10. 2016, 10:00 TJ Sokol Letovice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:1 (-18,20,16,16)
2. kolo
6 1. 10. 2016, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - VK Tišnov 3:0 (20,23,8)
7 1. 10. 2016, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - SKP Kometa Brno 3:1 (-21,23,19,20)
8 1. 10. 2016, 12:00 Volejbal Vyškov - VK Znojmo - Přímětice 0:3 (-17,-20,-21)
9 1. 10. 2016, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - VK Žabovřesky 3:1 (-23,23,18,16)
10 1. 10. 2016, 13:00 TJ Sokol Letovice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:1 (20,22,-17,22)
3. kolo
11 8. 10. 2016, 10:00 VK Tišnov - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:0 (17,18,20)
12 8. 10. 2016, 10:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Letovice 3:0 (23,19,18)
13 8. 10. 2016, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - Orel Pozořice - TJ Holubice 3:0 (12,22,16)
14 8. 10. 2016, 10:00 SKP Kometa Brno - Volejbal Vyškov 1:3 (-24,19,-11,-21)
15 8. 10. 2016, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - TJ Sokol Brno - jih 3:1 (-27,15,21,22)
4. kolo
16 8. 10. 2016, 13:00 VK Tišnov - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:0 (21,15,12)
17 8. 10. 2016, 13:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Letovice 3:0 (19,13,7)
18 8. 10. 2016, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - Orel Pozořice - TJ Holubice 3:0 (17,20,12)
19 8. 10. 2016, 13:00 SKP Kometa Brno - Volejbal Vyškov 3:1 (-19,19,23,20)
20 8. 10. 2016, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - TJ Sokol Brno - jih 3:0 (23,16,18)
5. kolo
21 15. 10. 2016, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - VK Tišnov 0:3 (-22,-20,-22)
22 15. 10. 2016, 10:00 Volejbal Vyškov - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 1:3 (-21,-16,24,-13)
23 15. 10. 2016, 10:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - SKP Kometa Brno 0:3 (-17,-18,-31)
24 15. 10. 2016, 10:00 TJ Sokol Letovice - VK Znojmo - Přímětice 1:3 (-21,-16,23,-19)
25 16. 10. 2016, 11:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Žabovřesky 3:2 (15,-22,-21,21,13)
6. kolo
26 15. 10. 2016, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - VK Tišnov 3:0 (18,22,26)
27 15. 10. 2016, 13:00 Volejbal Vyškov - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 3:2 (22,-18,23,-21,13)
28 15. 10. 2016, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - SKP Kometa Brno 1:3 (22,-21,-22,-19)
29 15. 10. 2016, 13:00 TJ Sokol Letovice - VK Znojmo - Přímětice 2:3 (-21,23,-20,20,-11)
30 16. 10. 2016, 15:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Žabovřesky 0:3 (-22,-17,-17)
7. kolo
31 22. 10. 2016, 10:00 VK Tišnov - VK Žabovřesky 2:3 (22,-16,-20,22,-14)
32 22. 10. 2016, 09:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:0 (19,19,18)
33 22. 10. 2016, 10:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Letovice 3:0 (23,20,19)
34 22. 10. 2016, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - Orel Pozořice - TJ Holubice 3:0 (20,19,20)
35 22. 10. 2016, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - Volejbal Vyškov 3:1 (20,-19,23,28)
8. kolo
36 22. 10. 2016, 13:00 VK Tišnov - VK Žabovřesky 1:3 (-20,15,-17,-13)
37 22. 10. 2016, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:1 (-23,16,23,18)
38 22. 10. 2016, 13:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Letovice 3:2 (22,-23,-23,22,7)
39 22. 10. 2016, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - Orel Pozořice - TJ Holubice 3:0 (23,14,19)
40 22. 10. 2016, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - Volejbal Vyškov 0:3 (-18,-14,-14)
9. kolo
41 5. 11. 2016, 10:00 Volejbal Vyškov - VK Tišnov 3:2 (-14,19,-24,15,9)
42 5. 11. 2016, 10:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - TJ Sokol Brno - jih 3:2 (21,22,-21,-24,11)
43 6. 11. 2016, 10:00 TJ Sokol Letovice - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 0:3 (-23,-13,-12)
44 5. 11. 2016, 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - SKP Kometa Brno NH, Smetanova 1, Šlapanice 3:1 (19,22,-22,20)
45 5. 11. 2016, 10:00 VK Žabovřesky - VK Znojmo - Přímětice 3:2 (22,18,-22,-23,15)
10. kolo
46 5. 11. 2016, 13:00 Volejbal Vyškov - VK Tišnov 2:3 (20,-19,15,-23,-18)
47 5. 11. 2016, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - TJ Sokol Brno - jih 0:3 (-18,-20,-25)
48 6. 11. 2016, 13:00 TJ Sokol Letovice - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 1:3 (-13,-19,21,-15)
49 5. 11. 2016, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - SKP Kometa Brno NH, Smetanova 1, Šlapanice 3:0 (7,23,23)
50 5. 11. 2016, 13:00 VK Žabovřesky - VK Znojmo - Přímětice 3:0 (22,22,23)
11. kolo
51 12. 11. 2016, 10:00 VK Tišnov - VK Znojmo - Přímětice 0:3 (-18,-20,-21)
52 12. 11. 2016, 10:00 SKP Kometa Brno - VK Žabovřesky 3:2 (19,23,-20,-19,13)
53 12. 11. 2016, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:0 (15,14,21)
54 12. 11. 2016, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - TJ Sokol Letovice 3:0 (17,16,15)
55 12. 11. 2016, 10:00 Volejbal Vyškov - Orel Pozořice - TJ Holubice 3:1 (-20,22,17,20)
12. kolo
56 12. 11. 2016, 13:00 VK Tišnov - VK Znojmo - Přímětice 2:3 (27,32,-16,-23,-16)
57 12. 11. 2016, 13:00 SKP Kometa Brno - VK Žabovřesky 3:1 (23,18,-20,14)
58 12. 11. 2016, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:0 (22,19,19)
59 12. 11. 2016, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - TJ Sokol Letovice 3:1 (15,20,-18,18)
60 12. 11. 2016, 13:00 Volejbal Vyškov - Orel Pozořice - TJ Holubice 3:2 (-23,24,-19,16,9)
13. kolo
61 19. 11. 2016, 10:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - VK Tišnov 3:0 (20,24,13)
62 19. 11. 2016, 13:00 TJ Sokol Letovice - Volejbal Vyškov 1:3 (-23,21,-18,-19)
63 20. 11. 2016, 09:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Sokol Brno - jih 3:1 (22,-19,15,21)
64 19. 11. 2016, 10:00 VK Žabovřesky - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 3:1 (-20,21,25,22)
65 19. 11. 2016, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - SKP Kometa Brno 0:3 (-22,-22,-19)
14. kolo
66 19. 11. 2016, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - VK Tišnov 3:1 (-23,15,26,22)
67 19. 11. 2016, 15:00 TJ Sokol Letovice - Volejbal Vyškov 3:1 (-28,26,12,18)
68 20. 11. 2016, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Sokol Brno - jih 3:1 (-21,17,16,11)
69 19. 11. 2016, 13:00 VK Žabovřesky - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 3:1 (-17,20,20,18)
70 19. 11. 2016, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - SKP Kometa Brno 3:0 (21,24,19)
15. kolo
71 26. 11. 2016, 10:00 VK Tišnov - SKP Kometa Brno 0:3 (-23,-22,-21)
72 26. 11. 2016, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - VK Znojmo - Přímětice 3:1 (-19,15,15,17)
73 26. 11. 2016, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - VK Žabovřesky 0:3 (-22,-21,-26)
74 26. 11. 2016, 11:00 Volejbal Vyškov - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:0 (21,11,15)
75 26. 11. 2016, 10:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - TJ Sokol Letovice 3:2 (14,23,-23,-24,12)
16. kolo
76 26. 11. 2016, 13:00 VK Tišnov - SKP Kometa Brno 0:3 (-18,-19,-21)
77 26. 11. 2016, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - VK Znojmo - Přímětice 3:1 (-23,17,13,20)
78 26. 11. 2016, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - VK Žabovřesky 1:3 (31,-15,-22,-18)
79 26. 11. 2016, 14:00 Volejbal Vyškov - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:0 (14,8,17)
80 26. 11. 2016, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - TJ Sokol Letovice 3:0 (21,15,19)
17. kolo
81 3. 12. 2016, 13:00 TJ Sokol Letovice - VK Tišnov 3:1 (23,-23,18,23)
82 4. 12. 2016, 11:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - Orel Pozořice - TJ Holubice 1:3 (16,-15,-23,-19)
83 3. 12. 2016, 10:00 VK Žabovřesky - Volejbal Vyškov 3:1 (19,25,-22,16)
84 3. 12. 2016, 09:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Brno - jih 3:1 (16,16,-24,11)
85 3. 12. 2016, 10:00 SKP Kometa Brno - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 3:2 (17,-23,21,-20,11)
18. kolo
86 3. 12. 2016, 15:00 TJ Sokol Letovice - VK Tišnov 2:3 (-20,21,-24,23,-14)
87 4. 12. 2016, 15:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - Orel Pozořice - TJ Holubice 3:0 (20,28,19)
88 3. 12. 2016, 13:00 VK Žabovřesky - Volejbal Vyškov 3:2 (-23,-18,17,14,9)
89 3. 12. 2016, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Brno - jih 3:1 (16,-23,13,16)
90 3. 12. 2016, 13:00 SKP Kometa Brno - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 0:3 (-21,-12,-19)
19. kolo
91 7. 1. 2017, 10:00 VK Tišnov - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 3:2 (21,-21,23,-22,13)
92 7. 1. 2017, 10:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Brno - jih 3:1 (18,-12,23,23)
93 7. 1. 2017, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - Volejbal Vyškov 3:0 (20,21,19)
94 7. 1. 2017, 10:00 VK Žabovřesky - Orel Pozořice - TJ Holubice 3:0 (20,19,18)
95 8. 1. 2017, 11:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Sokol Letovice 3:1 (-24,16,22,18)
20. kolo
96 7. 1. 2017, 13:00 VK Tišnov - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 3:2 (19,20,-19,-19,9)
97 7. 1. 2017, 13:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Brno - jih 0:3 (-23,-20,-18)
98 7. 1. 2017, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - Volejbal Vyškov 3:0 (22,12,19)
99 7. 1. 2017, 13:00 VK Žabovřesky - Orel Pozořice - TJ Holubice 3:2 (18,-22,17,-22,1)
100 8. 1. 2017, 15:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Sokol Letovice 3:0 (21,13,23)
21. kolo
101 15. 1. 2017, 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Tišnov 1:3 (23,-27,-27,-22)
102 14. 1. 2017, 10:00 TJ Sokol Letovice - VK Žabovřesky 0:3 (-19,-23,-23)
103 14. 1. 2017, 10:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - VK Znojmo - Přímětice 0:3 (-18,-18,-14)
104 14. 1. 2017, 11:00 Volejbal Vyškov - SKP Kometa Brno 0:3 (-23,-21,-23)
105 14. 1. 2017, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 1:3 (-15,25,-23,-17)
22. kolo
106 15. 1. 2017, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Tišnov 1:3 (19,-22,-21,-23)
107 14. 1. 2017, 13:00 TJ Sokol Letovice - VK Žabovřesky 1:3 (-16,23,-16,-21)
108 14. 1. 2017, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - VK Znojmo - Přímětice 1:3 (-20,24,-23,-16)
109 14. 1. 2017, 14:00 Volejbal Vyškov - SKP Kometa Brno 3:1 (-16,22,14,24)
110 14. 1. 2017, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 0:3 (-20,-20,-17)
23. kolo
111 21. 1. 2017, 10:00 VK Tišnov - TJ Sokol Brno - jih 1:3 (-22,21,-23,-22)
112 21. 1. 2017, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - Volejbal Vyškov 3:1 (14,21,-27,17)
113 9. 2. 2017, 19:30 SKP Kometa Brno - Orel Pozořice - TJ Holubice 3:2 (-24,26,25,-22,15)
114 21. 1. 2017, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Letovice 3:0 (16,22,16)
115 5. 2. 2017, 09:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:1 (19,24,-21,15)
24. kolo
116 21. 1. 2017, 13:00 VK Tišnov - TJ Sokol Brno - jih 1:3 (-22,-21,14,-22)
117 21. 1. 2017, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - Volejbal Vyškov 3:0 (16,21,22)
118 16. 2. 2017, 19:30 SKP Kometa Brno - Orel Pozořice - TJ Holubice 2:3 (-22,15,12,-20,-12)
119 21. 1. 2017, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Letovice 3:0 (20,24,20)
120 5. 2. 2017, 11:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:0 (21,18,19)
25. kolo
121 28. 1. 2017, 10:00 VK Žabovřesky - VK Tišnov 3:0 (13,18,21)
122 29. 1. 2017, 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Znojmo - Přímětice 0:3 (-22,-23,-11)
123 28. 1. 2017, 10:00 TJ Sokol Letovice - SKP Kometa Brno 3:0 (20,17,24)
124 28. 1. 2017, 10:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 3:1 (-17,17,19,23)
125 28. 1. 2017, 10:00 Volejbal Vyškov - TJ Sokol Brno - jih 3:1 (15,-22,19,22)
26. kolo
126 28. 1. 2017, 13:00 VK Žabovřesky - VK Tišnov 3:1 (23,21,-12,19)
127 29. 1. 2017, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Znojmo - Přímětice 0:3 (-15,-21,-17)
128 28. 1. 2017, 13:00 TJ Sokol Letovice - SKP Kometa Brno 1:3 (22,-19,-17,-18)
129 28. 1. 2017, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 0:3 (-12,-22,-18)
130 28. 1. 2017, 13:00 Volejbal Vyškov - TJ Sokol Brno - jih 1:3 (-15,-16,17,-18)
27. kolo
131 11. 2. 2017, 10:00 VK Tišnov - Volejbal Vyškov 3:0 (22,14,23)
132 12. 2. 2017, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - Orel Pozořice - TJ Holubice 2:3 (-21,22,24,-22,-11)
133 11. 2. 2017, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - TJ Sokol Letovice 3:1 (-23,13,20,15)
134 11. 2. 2017, 10:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:0 (21,24,16)
135 11. 2. 2017, 09:00 VK Znojmo - Přímětice - VK Žabovřesky 3:2 (-22,12,-16,15,13)
28. kolo
136 11. 2. 2017, 13:00 VK Tišnov - Volejbal Vyškov 0:3 (-23,-17,-21)
137 12. 2. 2017, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - Orel Pozořice - TJ Holubice 3:2 (25,16,-24,-13,13)
138 11. 2. 2017, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - TJ Sokol Letovice 3:1 (22,15,-22,10)
139 11. 2. 2017, 13:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:2 (-20,19,-20,19,11)
140 11. 2. 2017, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - VK Žabovřesky 3:0 (24,23,22)
29. kolo
141 18. 2. 2017, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - VK Tišnov 3:0 (19,16,20)
142 18. 2. 2017, 10:00 VK Žabovřesky - SKP Kometa Brno 3:2 (-23,20,-21,16,15)
143 19. 2. 2017, 09:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 0:3 (-14,-20,-11)
144 18. 2. 2017, 10:00 TJ Sokol Letovice - TJ Sokol Brno - jih 1:3 (-16,26,-22,-25)
145 18. 2. 2017, 10:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - Volejbal Vyškov 3:0 (16,16,31)
30. kolo
146 18. 2. 2017, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - VK Tišnov 3:0 (15,12,18)
147 18. 2. 2017, 13:00 VK Žabovřesky - SKP Kometa Brno 1:3 (16,-22,-22,-21)
148 19. 2. 2017, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 2:3 (-17,23,-22,22,-11)
149 18. 2. 2017, 13:00 TJ Sokol Letovice - TJ Sokol Brno - jih 0:3 (-24,-20,-24)
150 18. 2. 2017, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - Volejbal Vyškov 3:2 (23,-14,-22,21,11)
31. kolo
151 25. 2. 2017, 10:00 VK Tišnov - Orel Pozořice - TJ Holubice 2:3 (22,-24,-23,20,-9)
152 25. 2. 2017, 10:00 Volejbal Vyškov - TJ Sokol Letovice 3:1 (23,-23,14,20)
153 25. 2. 2017, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 0:3 (-19,-20,-23)
154 25. 2. 2017, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - VK Žabovřesky 3:2 (-19,18,-17,21,20)
155 25. 2. 2017, 10:00 SKP Kometa Brno - VK Znojmo - Přímětice 3:2 (17,13,-21,-19,18)
32. kolo
156 25. 2. 2017, 13:00 VK Tišnov - Orel Pozořice - TJ Holubice 3:1 (-13,12,20,23)
157 25. 2. 2017, 13:00 Volejbal Vyškov - TJ Sokol Letovice 3:0 (14,20,23)
158 25. 2. 2017, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:1 (23,-20,22,18)
159 25. 2. 2017, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - VK Žabovřesky 3:0 (19,22,22)
160 25. 2. 2017, 13:00 SKP Kometa Brno - VK Znojmo - Přímětice 1:3 (-18,32,-17,-18)
33. kolo
161 4. 3. 2017, 10:00 SKP Kometa Brno - VK Tišnov 3:1 (22,-19,17,23)
162 4. 3. 2017, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 0:3 (-15,-16,-23)
163 4. 3. 2017, 10:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Brno - jih 3:2 (22,-24,-19,22,12)
164 5. 3. 2017, 09:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - Volejbal Vyškov 3:0 (27,19,23)
165 4. 3. 2017, 10:00 TJ Sokol Letovice - Orel Pozořice - TJ Holubice 0:3 (-20,-20,-21)
34. kolo
166 4. 3. 2017, 13:00 SKP Kometa Brno - VK Tišnov 3:1 (23,18,-25,22)
167 4. 3. 2017, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 1:3 (-23,26,-17,-15)
168 4. 3. 2017, 13:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Brno - jih 3:1 (21,-19,12,22)
169 5. 3. 2017, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - Volejbal Vyškov 2:3 (-13,21,-23,21,-12)
170 4. 3. 2017, 13:00 TJ Sokol Letovice - Orel Pozořice - TJ Holubice 3:0 (21,25,20)
35. kolo
171 11. 3. 2017, 10:00 VK Tišnov - TJ Sokol Letovice 3:1 (15,24,-18,20)
172 20. 2. 2017, 19:30 Orel Pozořice - TJ Holubice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:1 (21,26,-14,11)
173 4. 2. 2017, 11:00 Volejbal Vyškov - VK Žabovřesky 2:3 (20,-16,-21,21,-12)
174 25. 3. 2017, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - VK Znojmo - Přímětice 3:2 (19,-22,-24,23,12)
175 25. 3. 2017, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - SKP Kometa Brno 1:3 (-23,-15,20,-24)
36. kolo
176 11. 3. 2017, 13:00 VK Tišnov - TJ Sokol Letovice 0:3 (-25,-18,-19)
177 27. 2. 2017, 19:30 Orel Pozořice - TJ Holubice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:1 (24,20,-23,20)
178 4. 2. 2017, 14:00 Volejbal Vyškov - VK Žabovřesky 3:0 (23,20,21)
179 25. 3. 2017, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - VK Znojmo - Přímětice 3:0 (21,22,20)
180 25. 3. 2017, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - SKP Kometa Brno 1:3 (-20,24,-23,-18)
© ČVS 2015