Mládež
23. 6. 2017
Junioři - Mistrovství světa U21 | Brno, České Budějovice
Reprezentace
7. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Peru
Beach
8. 7. 2017
Muži + ženy - Super Cup | Staré Město
Reprezentace
14. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Portoriko
Reprezentace
21. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Kanada
Reprezentace
28. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Final Four Turnaj Česká republika, Ostrava
Beach
5. 8. 2017
Muži + ženy - Super Cup | Praha Hamr
Reprezentace
23. 8. 2017
Muži - Mistrovství Evropy | Polsko
Beach
2. 9. 2017
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Praha
Reprezentace
20. 9. 2017
Ženy - Mistrovství Evropy | Gruzie, Ázerbajdžán

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Řídící soutěže: Ing. Richard Pavelka Adresa: viz rozpis M: 602 298 616 email: richardpavelka.rp@gmail.com
1. kolo
2 23. 8. 2016, 18:00 TJ Sokol Hnojník - SK Třanovice 1:3 (-23,22,-26,-10)
3 26. 8. 2016, 18:00 T.J. Sokol Staříč - TJ Sokol Nýdek 0:3 (-22,-21,-25)
4 26. 8. 2016, 18:00 TJ Sokol Palkovice - VK Karviná 3:1 (26,23,-22,24)
5 26. 8. 2016, 18:00 Red Volley Frýdlant nad Ostravicí - TJ TŽ Třinec 0:3 (-13,-10,-14)
6 26. 9. 2016, 18:00 VK Raškovice - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 3:0 (18,25,26)
2. kolo
8 7. 9. 2016, 18:00 TJ TŽ Třinec - VK Raškovice 0:3 (-22,-18,-22)
9 2. 9. 2016, 18:00 Red Volley Frýdlant nad Ostravicí - VK Karviná 3:2 (-21,19,-20,26,13)
10 2. 9. 2016, 18:00 TJ Sokol Nýdek - TJ Sokol Palkovice 3:0 (24,19,22)
11 2. 9. 2016, 18:00 SK Třanovice - T.J. Sokol Staříč 2:3 (-19,17,-25,21,-8)
12 30. 8. 2016, 18:00 TJ Sokol Frýdek - Místek - TJ Sokol Hnojník 3:0 (19,20,15)
3. kolo
14 9. 9. 2016, 18:00 T.J. Sokol Staříč - TJ Sokol Frýdek - Místek 0:3 (-11,-21,-18)
15 9. 9. 2016, 18:00 TJ Sokol Palkovice - SK Třanovice 2:3 (-24,21,13,-20,-14)
16 9. 9. 2016, 18:00 Red Volley Frýdlant nad Ostravicí - TJ Sokol Nýdek 0:3 (-13,-24,-22)
17 9. 9. 2016, 18:00 VK Raškovice - VK Karviná 3:1 (-22,26,14,22)
18 9. 9. 2016, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - TJ TŽ Třinec 0:3 (-15,-13,-17)
4. kolo
20 16. 9. 2016, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - VK Karviná 2:3 (19,17,-23,-16,-12)
21 16. 9. 2016, 18:00 TJ Sokol Nýdek - VK Raškovice 1:3 (14,-25,-16,-16)
22 16. 9. 2016, 18:00 SK Třanovice - Red Volley Frýdlant nad Ostravicí 3:0 (17,17,14)
23 16. 9. 2016, 19:00 TJ Sokol Frýdek - Místek - TJ Sokol Palkovice 0:3 (-19,-21,-21)
24 13. 9. 2016, 18:00 TJ Sokol Hnojník - T.J. Sokol Staříč 0:3 (-13,-11,-15)
5. kolo
26 22. 9. 2016, 18:00 TJ Sokol Palkovice - TJ Sokol Hnojník 3:1 (16,-18,18,21)
27 23. 9. 2016, 18:00 Red Volley Frýdlant nad Ostravicí - TJ Sokol Frýdek - Místek 0:3 (-14,-17,-15)
28 24. 10. 2016, 18:00 VK Raškovice - SK Třanovice 1:3 (-23,-20,12,-18)
29 23. 9. 2016, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - TJ Sokol Nýdek 1:3 (16,-22,-26,-24)
30 23. 9. 2016, 18:00 TJ TŽ Třinec - VK Karviná 1:3 (27,-19,-20,-23)
6. kolo
32 7. 10. 2016, 18:00 TJ Sokol Nýdek - TJ TŽ Třinec 2:3 (21,-20,19,-13,-11)
33 12. 10. 2016, 18:30 SK Třanovice - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 3:2 (-19,-20,24,15,13)
34 7. 10. 2016, 19:00 TJ Sokol Frýdek - Místek - VK Raškovice 0:3 (-20,-23,-29)
35 15. 11. 2016, 18:00 TJ Sokol Hnojník - Red Volley Frýdlant nad Ostravicí 1:3 (-15,28,-20,-21)
36 7. 10. 2016, 18:00 T.J. Sokol Staříč - TJ Sokol Palkovice 3:1 (17,24,-20,22)
7. kolo
38 14. 10. 2016, 18:00 Red Volley Frýdlant nad Ostravicí - T.J. Sokol Staříč 3:1 (-19,22,22,22)
39 10. 10. 2016, 18:00 VK Raškovice - TJ Sokol Hnojník 3:0 (16,36,16)
40 14. 10. 2016, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - TJ Sokol Frýdek - Místek 3:0 (19,19,22)
41 14. 10. 2016, 18:00 TJ TŽ Třinec - SK Třanovice 0:3 (-22,-19,-14)
42 14. 10. 2016, 18:00 TJ Sokol Nýdek - VK Karviná 3:2 (17,-19,-19,12,11)
8. kolo
44 21. 10. 2016, 18:00 SK Třanovice - VK Karviná 3:1 (16,24,-21,18)
45 21. 10. 2016, 19:00 TJ Sokol Frýdek - Místek - TJ TŽ Třinec 2:3 (-19,24,18,-15,-10)
46 18. 10. 2016, 18:00 TJ Sokol Hnojník - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 0:3 (-18,-15,-18)
47 21. 10. 2016, 18:00 T.J. Sokol Staříč - VK Raškovice 0:3 (-18,-13,-15)
48 21. 10. 2016, 18:00 TJ Sokol Palkovice - Red Volley Frýdlant nad Ostravicí 3:1 (13,-26,18,14)
9. kolo
50 4. 11. 2016, 18:00 VK Raškovice - TJ Sokol Palkovice 3:2 (17,-22,23,-16,9)
51 26. 10. 2016, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - T.J. Sokol Staříč 3:2 (19,-21,-20,14,5)
52 29. 11. 2016, 18:00 TJ TŽ Třinec - TJ Sokol Hnojník 2:3 (-23,21,21,-17,-13)
53 2. 11. 2016, 18:30 VK Karviná - TJ Sokol Frýdek - Místek 3:0 (21,24,20)
54 4. 11. 2016, 18:00 TJ Sokol Nýdek - SK Třanovice 3:2 (-22,20,23,-17,14)
10. kolo
56 11. 11. 2016, 19:00 TJ Sokol Frýdek - Místek - TJ Sokol Nýdek 3:2 (22,-20,21,-24,9)
57 8. 11. 2016, 18:00 TJ Sokol Hnojník - VK Karviná 0:3 (-19,-20,-18)
58 11. 11. 2016, 18:00 T.J. Sokol Staříč - TJ TŽ Třinec 0:3 (-23,-19,-15)
59 11. 11. 2016, 18:00 TJ Sokol Palkovice - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 0:3 (-10,-15,-20)
60 11. 11. 2016, 18:00 Red Volley Frýdlant nad Ostravicí - VK Raškovice 1:3 (-19,-14,22,-23)
11. kolo
62 25. 11. 2016, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - Red Volley Frýdlant nad Ostravicí 3:1 (15,17,-19,10)
63 2. 12. 2016, 18:00 TJ TŽ Třinec - TJ Sokol Palkovice 3:0 (24,20,23)
64 25. 11. 2016, 18:00 T.J. Sokol Staříč - VK Karviná 3:0 (17,18,16)
65 22. 11. 2016, 18:00 TJ Sokol Nýdek - TJ Sokol Hnojník 3:0 (20,16,22)
66 23. 11. 2016, 18:30 SK Třanovice - TJ Sokol Frýdek - Místek 3:0 (14,18,26)
12. kolo
68 19. 4. 2017, 18:30 SK Třanovice - TJ Sokol Hnojník 3:0 (22,13,22)
69 21. 4. 2017, 18:00 TJ Sokol Nýdek - T.J. Sokol Staříč 2:3 (-23,14,15,-19,-14)
70 21. 4. 2017, 18:00 VK Karviná - TJ Sokol Palkovice 3:2 (18,-20,-20,17,10)
71 21. 4. 2017, 18:00 TJ TŽ Třinec - Red Volley Frýdlant nad Ostravicí X:3
72 21. 4. 2017, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - VK Raškovice 0:3 (-24,-21,-23)
13. kolo
74 25. 4. 2017, 18:00 VK Raškovice - TJ TŽ Třinec 3:X
75 28. 4. 2017, 18:00 VK Karviná - Red Volley Frýdlant nad Ostravicí 3:1 (-19,19,17,16)
76 25. 4. 2017, 18:00 TJ Sokol Palkovice - TJ Sokol Nýdek 3:0 (17,21,14)
77 25. 4. 2017, 19:30 T.J. Sokol Staříč - SK Třanovice 0:3 (-15,-23,-15)
78 25. 4. 2017, 18:00 TJ Sokol Hnojník - TJ Sokol Frýdek - Místek 3:0 (20,21,23)
14. kolo
80 12. 5. 2017, 19:00 TJ Sokol Frýdek - Místek - T.J. Sokol Staříč 0:3 (-24,-20,-22)
81 12. 5. 2017, 18:00 SK Třanovice - TJ Sokol Palkovice 3:0 (22,24,11)
82 12. 5. 2017, 18:00 TJ Sokol Nýdek - Red Volley Frýdlant nad Ostravicí 3:1 (17,-16,22,23)
83 12. 5. 2017, 18:00 VK Karviná - VK Raškovice 2:3 (23,14,-18,-21,-5)
84 12. 5. 2017, 18:00 TJ TŽ Třinec - TJ Sokol Mosty u Jablunkova X:3
15. kolo
86 17. 5. 2017, 18:30 VK Karviná - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 3:0 (20,11,22)
87 16. 5. 2017, 18:00 VK Raškovice - TJ Sokol Nýdek 3:1 (20,-20,22,25)
88 16. 5. 2017, 18:00 Red Volley Frýdlant nad Ostravicí - SK Třanovice 0:3 (-20,-17,-23)
89 16. 5. 2017, 18:00 TJ Sokol Palkovice - TJ Sokol Frýdek - Místek 3:0 (15,19,21)
90 16. 5. 2017, 19:00 T.J. Sokol Staříč - TJ Sokol Hnojník 3:1 (-18,17,10,20)
16. kolo
92 9. 5. 2017, 18:00 TJ Sokol Hnojník - TJ Sokol Palkovice 1:3 (-16,23,-22,-18)
93 19. 5. 2017, 19:00 TJ Sokol Frýdek - Místek - Red Volley Frýdlant nad Ostravicí 3:1 (16,-22,22,19)
94 19. 5. 2017, 18:00 SK Třanovice - VK Raškovice 3:0 (19,20,12)
95 19. 5. 2017, 18:00 TJ Sokol Nýdek - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 3:2 (20,-25,-21,21,11)
96 19. 5. 2017, 18:00 VK Karviná - TJ TŽ Třinec 3:X
17. kolo
98 26. 5. 2017, 18:00 TJ TŽ Třinec - TJ Sokol Nýdek X:3
99 26. 5. 2017, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - SK Třanovice 2:3 (13,22,-20,-22,-10)
100 26. 5. 2017, 18:00 VK Raškovice - TJ Sokol Frýdek - Místek 3:0 (17,21,21)
101 13. 6. 2017, 18:00 Red Volley Frýdlant nad Ostravicí - TJ Sokol Hnojník 1:3 (25,-19,-14,-12)
102 26. 5. 2017, 18:00 TJ Sokol Palkovice - T.J. Sokol Staříč 3:0 (16,24,20)
18. kolo
104 2. 6. 2017, 18:00 T.J. Sokol Staříč - Red Volley Frýdlant nad Ostravicí 3:1 (20,13,-21,15)
105 30. 5. 2017, 18:00 TJ Sokol Hnojník - VK Raškovice 0:3 (-14,-19,-24)
106 2. 6. 2017, 19:00 TJ Sokol Frýdek - Místek - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2:3 (-22,-23,17,20,-16)
107 2. 6. 2017, 18:00 SK Třanovice - TJ TŽ Třinec 3:X
108 2. 6. 2017, 18:00 VK Karviná - TJ Sokol Nýdek 2:3 (-17,20,11,-21,-9)
19. kolo
110 9. 6. 2017, 18:00 VK Karviná - SK Třanovice 3:1 (23,14,-20,19)
111 9. 6. 2017, 18:00 TJ TŽ Třinec - TJ Sokol Frýdek - Místek X:3
112 8. 6. 2017, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - TJ Sokol Hnojník 3:0 (11,15,20)
113 9. 6. 2017, 18:00 VK Raškovice - T.J. Sokol Staříč 3:2 (-19,-25,15,22,10)
114 9. 6. 2017, 18:00 Red Volley Frýdlant nad Ostravicí - TJ Sokol Palkovice 3:0 (14,18,15)
20. kolo
116 13. 6. 2017, 18:00 TJ Sokol Palkovice - VK Raškovice 0:3 (-17,-23,-23)
117 13. 6. 2017, 19:30 T.J. Sokol Staříč - TJ Sokol Mosty u Jablunkova 3:2 (20,-16,21,-14,13)
118 13. 6. 2017, 18:00 TJ Sokol Hnojník - TJ TŽ Třinec 3:X
119 13. 6. 2017, 19:00 TJ Sokol Frýdek - Místek - VK Karviná 3:1 (22,-23,23,20)
120 13. 6. 2017, 18:00 SK Třanovice - TJ Sokol Nýdek 2:3 (14,-20,20,-24,-13)
21. kolo
122 16. 6. 2017, 18:00 TJ Sokol Nýdek - TJ Sokol Frýdek - Místek 3:0 (16,18,25)
123 14. 6. 2017, 18:00 VK Karviná - TJ Sokol Hnojník 3:1 (-23,23,23,22)
124 16. 6. 2017, 18:00 TJ TŽ Třinec - T.J. Sokol Staříč X:3
125 16. 6. 2017, 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova - TJ Sokol Palkovice 1:3 (22,-21,-22,-19)
126 16. 6. 2017, 18:00 VK Raškovice - Red Volley Frýdlant nad Ostravicí 3:1 (16,-21,18,16)
22. kolo
128 23. 6. 2017, 18:00 Red Volley Frýdlant nad Ostravicí - TJ Sokol Mosty u Jablunkova Lech J.
129 23. 6. 2017, 18:00 TJ Sokol Palkovice - TJ TŽ Třinec 3:X
130 23. 6. 2017, 18:00 VK Karviná - T.J. Sokol Staříč 3:1 (22,-21,21,14)
131 20. 6. 2017, 18:00 TJ Sokol Hnojník - TJ Sokol Nýdek 3:0 (25,12,24)
132 23. 6. 2017, 17:00 TJ Sokol Frýdek - Místek - SK Třanovice 1:3 (23,-19,-13,-16)
Vítěz soutěže má právo postupu do krajské soutěže.
© ČVS 2015