Reprezentace
27. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - CRO
Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
1. kolo
2 10. 1. 2019, 19:00 TJ Sokol Palkovice - Tělovýchovná jednota Sokol Hnojník, z.s. 3:0 (19,14,15)
2. kolo
4 19. 11. 2018, 18:00 VK Raškovice z.s. - TJ Sokol Palkovice 3:1 (23,-26,13,17)
3. kolo
6 29. 11. 2018, 19:00 Tělovýchovná jednota Sokol Hnojník, z.s. - VK Raškovice z.s. 3:1 (-23,19,18,17)
4. kolo
8 24. 1. 2019, 19:00 Tělovýchovná jednota Sokol Hnojník, z.s. - TJ Sokol Palkovice 3:1 (-20,16,22,13)
5. kolo
10 3. 1. 2019, 18:00 TJ Sokol Palkovice - VK Raškovice z.s. 3:1 (19,23,-21,23)
6. kolo
12 14. 1. 2019, 18:00 VK Raškovice z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Hnojník, z.s. 3:2 (22,17,-21,-14,9)
7. kolo
14 6. 2. 2019, 19:00 Tělovýchovná jednota Sokol Hnojník, z.s. - VK Raškovice z.s. 3:1 (22,19,-19,11)
8. kolo
16 14. 2. 2019, 18:00 TJ Sokol Palkovice - Tělovýchovná jednota Sokol Hnojník, z.s. 1:3 (-16,27,-22,-26)
9. kolo
17 25. 2. 2019, 18:00 VK Raškovice z.s. - TJ Sokol Palkovice 3:2 (-21,-22,23,21,4)
10. kolo
20 14. 3. 2019, 18:00 Tělovýchovná jednota Sokol Hnojník, z.s. - TJ Sokol Palkovice místo utkání Palkovice 2:3 (-24,17,19,-29,-11)
11. kolo
21 25. 3. 2019, 18:00 VK Raškovice z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Hnojník, z.s. 2:3 (23,-26,25,-26,-10)
12. kolo
23 11. 4. 2019, 19:00 TJ Sokol Palkovice - VK Raškovice z.s. 1:3 (-21,-21,18,-18)
© ČVS 2015-2018