Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
1. kolo
1 15. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 3:0 (9,17,17)
2 15. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Palkovice - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. 2:3 (19,-14,19,-15,-13)
3 15. 9. 2018, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - VK Polanka nad Odrou, z.s. 3:0 (13,15,12)
4 15. 9. 2018, 10:00 VKB Frýdlant n.O. - TJ Sokol Stará Bělá, z.s. 2:3 (24,-21,-17,20,-11)
2. kolo
5 15. 9. 2018, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 3:0 (21,24,16)
6 15. 9. 2018, 14:00 TJ Sokol Palkovice - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. 0:3 (-14,-17,-20)
7 15. 9. 2018, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - VK Polanka nad Odrou, z.s. 3:0 (11,20,22)
8 15. 9. 2018, 14:00 VKB Frýdlant n.O. - TJ Sokol Stará Bělá, z.s. 1:3 (-23,-19,15,-23)
3. kolo
9 22. 9. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - TJ Sokol Stará Bělá, z.s. 1:3 (-12,-23,22,-20)
10 22. 9. 2018, 09:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - VKB Frýdlant n.O. 3:0 (8,16,18)
11 22. 9. 2018, 10:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 0:3 (-20,-21,-8)
12 22. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - TJ Sokol Palkovice 1:3 (20,-25,-22,-13)
4. kolo
13 22. 9. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - TJ Sokol Stará Bělá, z.s. 3:1 (9,-23,21,22)
14 22. 9. 2018, 13:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - VKB Frýdlant n.O. 3:0 (15,17,18)
15 22. 9. 2018, 14:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 0:3 (-14,-20,-19)
16 22. 9. 2018, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - TJ Sokol Palkovice 0:3 (-20,-14,-16)
5. kolo
17 6. 10. 2018, 11:00 TJ Sokol Palkovice - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 0:3 (-15,-19,-13)
18 6. 10. 2018, 09:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B 2:3 (9,-23,-21,20,-15)
19 6. 10. 2018, 10:00 VKB Frýdlant n.O. - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. 0:3 (-10,-13,-8)
20 6. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Stará Bělá, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. 0:3 (-9,-22,-20)
6. kolo
21 6. 10. 2018, 14:00 TJ Sokol Palkovice - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 3:0 (13,18,25)
22 6. 10. 2018, 13:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B 2:3 (14,16,-21,-17,-9)
23 6. 10. 2018, 14:00 VKB Frýdlant n.O. - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. 0:3 (-18,-9,-19)
24 6. 10. 2018, 14:00 TJ Sokol Stará Bělá, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. 0:3 (-10,-19,-19)
7. kolo
25 13. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - VK Polanka nad Odrou, z.s. 3:1 (24,23,-13,20)
26 13. 10. 2018, 10:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - TJ Sokol Stará Bělá, z.s. 3:0 (5,10,25)
27 13. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - VKB Frýdlant n.O. 3:0 (9,10,19)
28 13. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Palkovice - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 0:3 (-22,-9,-13)
8. kolo
29 13. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - VK Polanka nad Odrou, z.s. 0:3 (-21,-23,-12)
30 13. 10. 2018, 14:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - TJ Sokol Stará Bělá, z.s. 3:0 (18,15,16)
31 13. 10. 2018, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - VKB Frýdlant n.O. 3:1 (10,-23,5,20)
32 13. 10. 2018, 14:00 TJ Sokol Palkovice - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 0:3 (-8,-14,-21)
9. kolo
33 20. 10. 2018, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Štork O.
34 20. 10. 2018, 10:00 VKB Frýdlant n.O. - TJ Sokol Palkovice Bok J.
35 20. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Stará Bělá, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B Šrámek R.
36 21. 10. 2018, 10:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. Morávek B.
10. kolo
37 20. 10. 2018, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Štork O.
38 20. 10. 2018, 14:00 VKB Frýdlant n.O. - TJ Sokol Palkovice Bok J.
39 20. 10. 2018, 14:00 TJ Sokol Stará Bělá, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B Šrámek R.
40 21. 10. 2018, 14:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. Morávek B.
11. kolo
41 3. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. Hlisnikovský V.
42 3. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - VK Polanka nad Odrou, z.s. Štork O.
43 3. 11. 2018, 11:00 TJ Sokol Palkovice - TJ Sokol Stará Bělá, z.s. Labuda R.
44 3. 11. 2018, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - VKB Frýdlant n.O. Mertl J.
12. kolo
45 3. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. Hlisnikovský V.
46 3. 11. 2018, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - VK Polanka nad Odrou, z.s. Štork O.
47 3. 11. 2018, 14:00 TJ Sokol Palkovice - TJ Sokol Stará Bělá, z.s. Labuda R.
48 3. 11. 2018, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - VKB Frýdlant n.O. Mertl J.
13. kolo
49 28. 10. 2018, 10:00 VKB Frýdlant n.O. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Lech J.
50 10. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Stará Bělá, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Vítek R.
51 10. 11. 2018, 09:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ Sokol Palkovice Košař F.
52 10. 11. 2018, 10:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B Bok J.
14. kolo
53 28. 10. 2018, 14:00 VKB Frýdlant n.O. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Lech J.
54 10. 11. 2018, 14:00 TJ Sokol Stará Bělá, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Vítek R.
55 10. 11. 2018, 13:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ Sokol Palkovice Košař F.
56 10. 11. 2018, 14:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B Bok J.
15. kolo
57 17. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B Kacíř M.
58 17. 11. 2018, 10:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - TJ Sokol Palkovice Parolek L.
59 17. 11. 2018, 09:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Štefek I.
60 18. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Stará Bělá, z.s. - VKB Frýdlant n.O. Lžičař D.
16. kolo
61 17. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B Kacíř M.
62 17. 11. 2018, 14:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - TJ Sokol Palkovice Parolek L.
63 17. 11. 2018, 13:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Štefek I.
64 18. 11. 2018, 14:00 TJ Sokol Stará Bělá, z.s. - VKB Frýdlant n.O. Lžičař D.
17. kolo
65 24. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Stará Bělá, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Friedel P.
66 24. 11. 2018, 10:00 VKB Frýdlant n.O. - VK Polanka nad Odrou, z.s. Štork O.
67 24. 11. 2018, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. Bok J.
68 24. 11. 2018, 11:00 TJ Sokol Palkovice - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B Lech J.
18. kolo
69 24. 11. 2018, 14:00 TJ Sokol Stará Bělá, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Friedel P.
70 24. 11. 2018, 14:00 VKB Frýdlant n.O. - VK Polanka nad Odrou, z.s. Štork O.
71 24. 11. 2018, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. Bok J.
72 24. 11. 2018, 14:00 TJ Sokol Palkovice - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B Lech J.
19. kolo
73 1. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - TJ Sokol Palkovice Labuda R.
74 1. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Pszczolka K.
75 1. 12. 2018, 10:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - VKB Frýdlant n.O. Habarta B.
76 1. 12. 2018, 09:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ Sokol Stará Bělá, z.s. Vítek R.
20. kolo
77 1. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - TJ Sokol Palkovice Labuda R.
78 1. 12. 2018, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Pszczolka K.
79 1. 12. 2018, 14:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - VKB Frýdlant n.O. Habarta B.
80 1. 12. 2018, 13:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ Sokol Stará Bělá, z.s. Vítek R.
21. kolo
81 8. 12. 2018, 09:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Lžičař D.
82 8. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol Stará Bělá, z.s. - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. Štefek I.
83 9. 12. 2018, 10:00 VKB Frýdlant n.O. - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B Kubalová B.
84 8. 12. 2018, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - TJ Sokol Palkovice Lech J.
22. kolo
85 8. 12. 2018, 13:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Lžičař D.
86 8. 12. 2018, 14:00 TJ Sokol Stará Bělá, z.s. - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. Štefek I.
87 9. 12. 2018, 14:00 VKB Frýdlant n.O. - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B Kubalová B.
88 8. 12. 2018, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - TJ Sokol Palkovice Lech J.
23. kolo
89 15. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Rucki J.
90 15. 12. 2018, 11:00 TJ Sokol Palkovice - VKB Frýdlant n.O. Bok J.
91 15. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - TJ Sokol Stará Bělá, z.s. Hlisnikovský V.
92 15. 12. 2018, 09:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. Štefek I.
24. kolo
93 15. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Rucki J.
94 15. 12. 2018, 14:00 TJ Sokol Palkovice - VKB Frýdlant n.O. Bok J.
95 15. 12. 2018, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - TJ Sokol Stará Bělá, z.s. Hlisnikovský V.
96 15. 12. 2018, 13:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. Štefek I.
25. kolo
97 19. 1. 2019, 10:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek .
98 19. 1. 2019, 09:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B .
99 19. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Stará Bělá, z.s. - TJ Sokol Palkovice .
100 13. 1. 2019, 10:00 VKB Frýdlant n.O. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek .
26. kolo
101 19. 1. 2019, 14:00 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek .
102 19. 1. 2019, 13:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B .
103 19. 1. 2019, 14:00 TJ Sokol Stará Bělá, z.s. - TJ Sokol Palkovice .
104 13. 1. 2019, 14:00 VKB Frýdlant n.O. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek .
27. kolo
105 26. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - VKB Frýdlant n.O. .
106 26. 1. 2019, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - TJ Sokol Stará Bělá, z.s. .
107 26. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Palkovice - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
108 26. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. .
28. kolo
109 26. 1. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - VKB Frýdlant n.O. .
110 26. 1. 2019, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - TJ Sokol Stará Bělá, z.s. .
111 26. 1. 2019, 14:00 TJ Sokol Palkovice - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
112 26. 1. 2019, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. .
© ČVS 2015-2018