Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
1. kolo
2 15. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Palkovice - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží 3:1 (21,22,-21,16)
3 15. 9. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Odry 1:3 (23,-24,-17,-26)
4 27. 10. 2018, 09:00 Kozlovice - Třanovice Cigánová M.
2. kolo
6 15. 9. 2018, 14:00 TJ Sokol Palkovice - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží 3:0 (20,20,10)
7 15. 9. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Odry 2:3 (-24,25,17,-15,-10)
8 27. 10. 2018, 13:00 Kozlovice - Třanovice Cigánová M.
3. kolo
10 22. 9. 2018, 10:00 Odry - Kozlovice 3:0 (19,11,16)
11 22. 9. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 0:3 (-24,-23,-18)
12 22. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Palkovice - Green Volley Beskydy, z.s. Dohoda klubů 3:0 (21,12,14)
4. kolo
14 22. 9. 2018, 14:00 Odry - Kozlovice 3:0 (24,22,17)
15 22. 9. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 3:0 (19,18,20)
16 22. 9. 2018, 14:00 TJ Sokol Palkovice - Green Volley Beskydy, z.s. Dohoda klubů 3:0 (15,13,17)
5. kolo
18 6. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Green Volley Beskydy, z.s. 3:0 (14,18,17)
19 7. 10. 2018, 09:00 Kozlovice - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží 3:2 (-16,-20,13,15,13)
20 6. 10. 2018, 10:00 Třanovice - Odry 1:3 (15,-21,-11,-9)
6. kolo
22 6. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Green Volley Beskydy, z.s. 3:0 (18,16,21)
23 7. 10. 2018, 13:00 Kozlovice - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží 3:2 (27,-15,-22,21,7)
24 6. 10. 2018, 14:00 Třanovice - Odry 3:0 (20,18,23)
7. kolo
26 13. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - Třanovice 2:3 (-21,23,22,-14,-7)
27 13. 10. 2018, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Kozlovice 1:3 (-16,-24,20,-18)
28 13. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Palkovice - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 3:0 (17,19,21)
8. kolo
30 13. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - Třanovice 3:1 (-18,16,14,28)
31 13. 10. 2018, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Kozlovice 0:3 (-8,-21,-21)
32 13. 10. 2018, 14:00 TJ Sokol Palkovice - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 3:0 (22,16,13)
9. kolo
34 20. 10. 2018, 09:00 Kozlovice - TJ Sokol Palkovice Petrovský P.
35 20. 10. 2018, 10:00 Třanovice - Green Volley Beskydy, z.s. Kacíř M.
36 20. 10. 2018, 10:00 Odry - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží Frič R.
10. kolo
38 20. 10. 2018, 13:00 Kozlovice - TJ Sokol Palkovice Petrovský P.
39 20. 10. 2018, 14:00 Třanovice - Green Volley Beskydy, z.s. Kacíř M.
40 20. 10. 2018, 14:00 Odry - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží Frič R.
11. kolo
42 3. 11. 2018, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Odry Halatová P.
43 3. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Palkovice - Třanovice Windisch J.
44 4. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Kozlovice Petroš P.
12. kolo
46 3. 11. 2018, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Odry Halatová P.
47 3. 11. 2018, 14:00 TJ Sokol Palkovice - Třanovice Windisch J.
48 4. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Kozlovice Petroš P.
13. kolo
50 10. 11. 2018, 10:00 Třanovice - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. Pszczolka K.
51 10. 11. 2018, 10:00 Odry - TJ Sokol Palkovice Habarta B.
52 10. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - Green Volley Beskydy, z.s. Windisch J.
14. kolo
54 10. 11. 2018, 14:00 Třanovice - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. Pszczolka K.
55 10. 11. 2018, 14:00 Odry - TJ Sokol Palkovice Habarta B.
56 10. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - Green Volley Beskydy, z.s. Windisch J.
15. kolo
58 17. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - TJ Sokol Palkovice Mertl J.
59 17. 11. 2018, 11:00 Odry - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. Grossmann M.
60 17. 11. 2018, 10:00 Třanovice - Kozlovice Rucki J.
16. kolo
62 17. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - TJ Sokol Palkovice Mertl J.
63 17. 11. 2018, 15:00 Odry - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. Grossmann M.
64 17. 11. 2018, 14:00 Třanovice - Kozlovice Rucki J.
17. kolo
66 24. 11. 2018, 09:00 Kozlovice - Odry Mertl J.
67 24. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží Šrámek R.
68 24. 11. 2018, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - TJ Sokol Palkovice Dohoda klubů Windisch J.
18. kolo
70 24. 11. 2018, 13:00 Kozlovice - Odry Mertl J.
71 24. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží Šrámek R.
72 24. 11. 2018, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - TJ Sokol Palkovice Dohoda klubů Windisch J.
19. kolo
74 1. 12. 2018, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. Štrouf D.
75 1. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - Kozlovice Šrámek R.
76 1. 12. 2018, 10:00 Odry - Třanovice Frič R.
20. kolo
78 1. 12. 2018, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. Štrouf D.
79 1. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - Kozlovice Šrámek R.
80 1. 12. 2018, 14:00 Odry - Třanovice Frič R.
21. kolo
82 8. 12. 2018, 10:00 Třanovice - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží Kohout K.
83 8. 12. 2018, 09:00 Kozlovice - Green Volley Beskydy, z.s. Habarta B.
84 8. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - TJ Sokol Palkovice Mertl J.
22. kolo
86 8. 12. 2018, 14:00 Třanovice - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží Kohout K.
87 8. 12. 2018, 13:00 Kozlovice - Green Volley Beskydy, z.s. Habarta B.
88 8. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - TJ Sokol Palkovice Mertl J.
23. kolo
90 15. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol Palkovice - Kozlovice Vondráček J.
91 15. 12. 2018, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Třanovice Mertl J.
92 15. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - Odry Habarta B.
24. kolo
94 15. 12. 2018, 14:00 TJ Sokol Palkovice - Kozlovice Vondráček J.
95 15. 12. 2018, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Třanovice Mertl J.
96 15. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - Odry Habarta B.
25. kolo
98 12. 1. 2019, 10:00 Odry - Green Volley Beskydy, z.s. .
99 12. 1. 2019, 10:00 Třanovice - TJ Sokol Palkovice .
100 12. 1. 2019, 09:00 Kozlovice - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. .
26. kolo
102 12. 1. 2019, 14:00 Odry - Green Volley Beskydy, z.s. .
103 12. 1. 2019, 14:00 Třanovice - TJ Sokol Palkovice .
104 12. 1. 2019, 13:00 Kozlovice - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. .
27. kolo
106 19. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Třanovice .
107 19. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Palkovice - Odry .
108 19. 1. 2019, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží .
28. kolo
110 19. 1. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Třanovice .
111 19. 1. 2019, 14:00 TJ Sokol Palkovice - Odry .
112 19. 1. 2019, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží .
© ČVS 2015-2018