Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
1. kolo
1 17. 9. 2018, 18:15 Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh - Sportovní klub Šenov, z.s. 3:0 (22,25,17)
2 29. 11. 2018, 19:00 TJ Sokol Svinov - Blue Volley Ostrava, z.s. 3:0 (19,19,20)
3 12. 10. 2018, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ Sokol Hrabůvka 0:3 (-19,-25,-18)
4 20. 9. 2018, 19:15 VŠB - TU Ostrava B - SOU 3:0 (15,15,18)
5 19. 9. 2018, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 1:3 (-22,-22,23,-23)
2. kolo
6 30. 11. 2018, 19:15 Sportovní klub Šenov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 0:3 (-24,-23,-15)
7 2. 10. 2018, 18:20 SOU - TJ Kunčičky, spolek 0:3 (-20,-14,-26)
8 4. 10. 2018, 19:00 TJ Sokol Hrabůvka - VŠB - TU Ostrava B 3:1 (20,18,-25,23)
9 3. 10. 2018, 18:15 Blue Volley Ostrava, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. 2:3 (-18,-18,21,22,-12)
10 1. 10. 2018, 18:15 Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh - TJ Sokol Svinov 3:2 (22,-21,-15,16,7)
3. kolo
11 11. 10. 2018, 18:45 TJ Sokol Svinov - Sportovní klub Šenov, z.s. 3:1 (22,16,-21,18)
12 30. 11. 2018, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh 3:2 (18,-23,20,-16,12)
13 9. 10. 2018, 19:20 VŠB - TU Ostrava B - Blue Volley Ostrava, z.s. 3:0 (22,13,21)
14 10. 10. 2018, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - TJ Sokol Hrabůvka 0:3 (-15,-12,-14)
15 9. 10. 2018, 18:45 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - SOU 3:0 (15,22,21)
4. kolo
16 15. 10. 2018, 19:15 Sportovní klub Šenov, z.s. - SOU 3:2 (14,19,-23,-22,11)
17 25. 10. 2018, 19:00 TJ Sokol Hrabůvka - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 1:3 (-24,22,-22,-22)
18 17. 10. 2018, 18:15 Blue Volley Ostrava, z.s. - TJ Kunčičky, spolek 0:3 (-12,-20,-18)
19 15. 10. 2018, 18:15 Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh - VŠB - TU Ostrava B 3:2 (27,20,-14,-10,12)
20 18. 10. 2018, 18:45 TJ Sokol Svinov - VK Polanka nad Odrou, z.s. 1:3 (-28,-18,19,-19)
5. kolo
21 4. 12. 2018, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Sportovní klub Šenov, z.s. 3:1 (-19,21,21,24)
22 23. 10. 2018, 19:20 VŠB - TU Ostrava B - TJ Sokol Svinov 3:0 (26,19,21)
23 24. 10. 2018, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh 2:3 (17,-18,-18,15,-14)
24 23. 10. 2018, 18:45 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - Blue Volley Ostrava, z.s. 3:0 (23,20,24)
25 23. 10. 2018, 18:20 SOU - TJ Sokol Hrabůvka 1:3 (21,-18,-20,-14)
6. kolo
26 30. 11. 2018, 19:15 Sportovní klub Šenov, z.s. - TJ Sokol Hrabůvka Šrámek R.
27 31. 10. 2018, 18:15 Blue Volley Ostrava, z.s. - SOU 0:3 (-16,-13,-20)
28 3. 12. 2018, 18:15 Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 1:3 (13,-22,-12,-13)
29 1. 11. 2018, 19:00 TJ Sokol Svinov - TJ Kunčičky, spolek 3:0 (11,20,18)
30 2. 11. 2018, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - VŠB - TU Ostrava B 3:0 (24,23,26)
7. kolo
31 6. 11. 2018, 19:20 VŠB - TU Ostrava B - Sportovní klub Šenov, z.s. 3:1 (-22,23,25,27)
32 7. 11. 2018, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - VK Polanka nad Odrou, z.s. 0:3 (-12,-19,-16)
33 6. 11. 2018, 18:45 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - TJ Sokol Svinov 3:1 (21,-23,15,23)
34 6. 11. 2018, 18:20 SOU - Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh 1:3 (-12,20,-24,-13)
35 8. 11. 2018, 19:00 TJ Sokol Hrabůvka - Blue Volley Ostrava, z.s. 3:2 (15,-23,-22,17,9)
8. kolo
36 14. 11. 2018, 18:15 Sportovní klub Šenov, z.s. - Blue Volley Ostrava, z.s. Jugoslávská 3:1 (-23,21,19,18)
37 12. 11. 2018, 18:15 Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh - TJ Sokol Hrabůvka 0:3 (-23,-24,-15)
38 28. 2. 2019, 19:00 TJ Sokol Svinov - SOU Šrámek R.
39 16. 11. 2018, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 3:0 (17,30,19)
40 13. 11. 2018, 19:15 VŠB - TU Ostrava B - TJ Kunčičky, spolek 3:0 (18,21,19)
9. kolo
41 21. 11. 2018, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - Sportovní klub Šenov, z.s. 1:3 (20,-17,-17,-15)
42 20. 11. 2018, 18:45 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - VŠB - TU Ostrava B 3:0 (12,20,22)
43 20. 11. 2018, 18:20 SOU - VK Polanka nad Odrou, z.s. 1:3 (-15,-20,19,-13)
44 22. 11. 2018, 19:00 TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Svinov 0:3 (-19,-19,-25)
45 21. 11. 2018, 18:15 Blue Volley Ostrava, z.s. - Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh 0:3 (-19,-23,-23)
10. kolo
46 8. 3. 2019, 19:15 Sportovní klub Šenov, z.s. - Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh Šrámek R.
47 6. 3. 2019, 18:15 Blue Volley Ostrava, z.s. - TJ Sokol Svinov Lžičař D.
48 7. 3. 2019, 19:00 TJ Sokol Hrabůvka - VK Polanka nad Odrou, z.s. Friedel P.
49 5. 3. 2019, 18:20 SOU - VŠB - TU Ostrava B Šrámek R.
50 5. 3. 2019, 18:45 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - TJ Kunčičky, spolek Friedel P.
11. kolo
51 12. 3. 2019, 18:45 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - Sportovní klub Šenov, z.s. Vondráček J.
52 13. 3. 2019, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - SOU Vítek R.
53 14. 3. 2019, 19:15 VŠB - TU Ostrava B - TJ Sokol Hrabůvka Štefek I.
54 15. 3. 2019, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Blue Volley Ostrava, z.s. Štefek I.
55 14. 3. 2019, 19:00 TJ Sokol Svinov - Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh Friedel P.
12. kolo
56 22. 3. 2019, 19:15 Sportovní klub Šenov, z.s. - TJ Sokol Svinov Šrámek R.
57 18. 3. 2019, 18:15 Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh - VK Polanka nad Odrou, z.s. Vondráček J.
58 20. 3. 2019, 18:15 Blue Volley Ostrava, z.s. - VŠB - TU Ostrava B Lžičař D.
59 21. 3. 2019, 19:00 TJ Sokol Hrabůvka - TJ Kunčičky, spolek Štefek I.
60 19. 3. 2019, 18:20 SOU - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. Šrámek R.
13. kolo
61 26. 3. 2019, 18:20 SOU - Sportovní klub Šenov, z.s. Šrámek R.
62 26. 3. 2019, 18:45 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - TJ Sokol Hrabůvka Vondráček J.
63 27. 3. 2019, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - Blue Volley Ostrava, z.s. Friedel P.
64 28. 3. 2019, 19:15 VŠB - TU Ostrava B - Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh Štefek I.
65 29. 3. 2019, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ Sokol Svinov Štefek I.
14. kolo
66 5. 4. 2019, 19:15 Sportovní klub Šenov, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. Šrámek R.
67 4. 4. 2019, 18:45 TJ Sokol Svinov - VŠB - TU Ostrava B Friedel P.
68 1. 4. 2019, 18:15 Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh - TJ Kunčičky, spolek Vondráček J.
69 3. 4. 2019, 18:15 Blue Volley Ostrava, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. Lžičař D.
70 28. 3. 2019, 19:00 TJ Sokol Hrabůvka - SOU Lžičař D.
15. kolo
71 11. 4. 2019, 19:00 TJ Sokol Hrabůvka - Sportovní klub Šenov, z.s. Friedel P.
72 9. 4. 2019, 18:20 SOU - Blue Volley Ostrava, z.s. Šrámek R.
73 9. 4. 2019, 18:45 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh Štefek I.
74 10. 4. 2019, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - TJ Sokol Svinov Friedel P.
75 11. 4. 2019, 19:15 VŠB - TU Ostrava B - VK Polanka nad Odrou, z.s. Štefek I.
16. kolo
76 26. 4. 2019, 19:15 Sportovní klub Šenov, z.s. - VŠB - TU Ostrava B Vondráček J.
77 26. 4. 2019, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ Kunčičky, spolek Štefek I.
78 25. 4. 2019, 18:45 TJ Sokol Svinov - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. Friedel P.
79 29. 4. 2019, 18:15 Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh - SOU Štefek I.
80 24. 4. 2019, 18:15 Blue Volley Ostrava, z.s. - TJ Sokol Hrabůvka Lžičař D.
17. kolo
81 15. 5. 2019, 18:15 Blue Volley Ostrava, z.s. - Sportovní klub Šenov, z.s. Lžičař D.
82 16. 5. 2019, 19:00 TJ Sokol Hrabůvka - Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh Štefek I.
83 14. 5. 2019, 18:20 SOU - TJ Sokol Svinov Šrámek R.
84 14. 5. 2019, 18:45 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. Vondráček J.
85 15. 5. 2019, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - VŠB - TU Ostrava B Štefek I.
18. kolo
86 24. 5. 2019, 19:15 Sportovní klub Šenov, z.s. - TJ Kunčičky, spolek Vondráček J.
87 23. 5. 2019, 19:15 VŠB - TU Ostrava B - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. Slezák J.
88 24. 5. 2019, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - SOU Štefek I.
89 23. 5. 2019, 18:45 TJ Sokol Svinov - TJ Sokol Hrabůvka Friedel P.
90 20. 5. 2019, 18:15 Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh - Blue Volley Ostrava, z.s. Vondráček J.
© ČVS 2015-2018