Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Mistrovství Prahy mužů 2018/19 - Pražský volejbalový svaz
1. kolo
2 1. 10. 2018, 18:00 Dansport A - Modřany C .
3 1. 10. 2018, 18:00 Meteor F - Přír. vědy C .
4 1. 10. 2018, 18:00 Kyje - Meteor G .
5 1. 10. 2018, 18:00 Modřany B - Praha 4 .
6 1. 10. 2018, 18:00 Španielka - Dansport .
2. kolo
8 8. 10. 2018, 18:00 Praha 4 - Španielka .
9 8. 10. 2018, 18:00 Meteor G - Modřany B .
10 8. 10. 2018, 18:00 Přír. vědy C - Kyje .
11 8. 10. 2018, 18:00 Modřany C - Meteor F .
12 8. 10. 2018, 18:00 SK Prosek - Dansport A .
3. kolo
14 15. 10. 2018, 18:00 Meteor F - SK Prosek .
15 15. 10. 2018, 18:00 Kyje - Modřany C .
16 15. 10. 2018, 18:00 Modřany B - Přír. vědy C .
17 15. 10. 2018, 18:00 Španielka - Meteor G .
18 15. 10. 2018, 18:00 Dansport - Praha 4 .
4. kolo
20 22. 10. 2018, 18:00 Meteor G - Dansport .
21 22. 10. 2018, 18:00 Přír. vědy C - Španielka .
22 22. 10. 2018, 18:00 Modřany C - Modřany B .
23 22. 10. 2018, 18:00 SK Prosek - Kyje .
24 22. 10. 2018, 18:00 Dansport A - Meteor F .
5. kolo
26 29. 10. 2018, 18:00 Kyje - Dansport A .
27 29. 10. 2018, 18:00 Modřany B - SK Prosek .
28 29. 10. 2018, 18:00 Španielka - Modřany C .
29 29. 10. 2018, 18:00 Dansport - Přír. vědy C .
30 29. 10. 2018, 18:00 Praha 4 - Meteor G .
6. kolo
32 5. 11. 2018, 18:00 Přír. vědy C - Praha 4 .
33 5. 11. 2018, 18:00 Modřany C - Dansport .
34 5. 11. 2018, 18:00 SK Prosek - Španielka .
35 5. 11. 2018, 18:00 Dansport A - Modřany B .
36 5. 11. 2018, 18:00 Meteor F - Kyje .
7. kolo
38 12. 11. 2018, 18:00 Modřany B - Meteor F .
39 12. 11. 2018, 18:00 Španielka - Dansport A .
40 12. 11. 2018, 18:00 Dansport - SK Prosek .
41 12. 11. 2018, 18:00 Praha 4 - Modřany C .
42 12. 11. 2018, 18:00 Meteor G - Přír. vědy C .
8. kolo
44 19. 11. 2018, 18:00 Modřany C - Meteor G .
45 19. 11. 2018, 18:00 SK Prosek - Praha 4 .
46 19. 11. 2018, 18:00 Dansport A - Dansport .
47 19. 11. 2018, 18:00 Meteor F - Španielka .
48 19. 11. 2018, 18:00 Kyje - Modřany B .
9. kolo
50 26. 11. 2018, 18:00 Španielka - Kyje .
51 26. 11. 2018, 18:00 Dansport - Meteor F .
52 26. 11. 2018, 18:00 Praha 4 - Dansport A .
53 26. 11. 2018, 18:00 Meteor G - SK Prosek .
54 26. 11. 2018, 18:00 Přír. vědy C - Modřany C .
10. kolo
56 3. 12. 2018, 18:00 SK Prosek - Přír. vědy C .
57 3. 12. 2018, 18:00 Dansport A - Meteor G .
58 3. 12. 2018, 18:00 Meteor F - Praha 4 .
59 3. 12. 2018, 18:00 Kyje - Dansport .
60 3. 12. 2018, 18:00 Modřany B - Španielka .
11. kolo
62 10. 12. 2018, 18:00 Dansport - Modřany B .
63 10. 12. 2018, 18:00 Praha 4 - Kyje .
64 10. 12. 2018, 18:00 Meteor G - Meteor F .
65 10. 12. 2018, 18:00 Přír. vědy C - Dansport A .
66 10. 12. 2018, 18:00 Modřany C - SK Prosek .
12. kolo
68 7. 1. 2019, 18:00 Modřany C - Dansport A .
69 7. 1. 2019, 18:00 Přír. vědy C - Meteor F .
70 7. 1. 2019, 18:00 Meteor G - Kyje .
71 7. 1. 2019, 18:00 Praha 4 - Modřany B .
72 7. 1. 2019, 18:00 Dansport - Španielka .
14. kolo
80 21. 1. 2019, 18:00 SK Prosek - Meteor F .
81 21. 1. 2019, 18:00 Modřany C - Kyje .
82 21. 1. 2019, 18:00 Přír. vědy C - Modřany B .
83 21. 1. 2019, 18:00 Meteor G - Španielka .
84 21. 1. 2019, 18:00 Praha 4 - Dansport .
15. kolo
86 28. 1. 2019, 18:00 Dansport - Meteor G .
87 28. 1. 2019, 18:00 Španielka - Přír. vědy C .
88 28. 1. 2019, 18:00 Modřany B - Modřany C .
89 28. 1. 2019, 18:00 Kyje - SK Prosek .
90 28. 1. 2019, 18:00 Meteor F - Dansport A .
16. kolo
92 4. 2. 2019, 18:00 Dansport A - Kyje .
93 4. 2. 2019, 18:00 SK Prosek - Modřany B .
94 4. 2. 2019, 18:00 Modřany C - Španielka .
95 4. 2. 2019, 18:00 Přír. vědy C - Dansport .
96 4. 2. 2019, 18:00 Meteor G - Praha 4 .
17. kolo
98 25. 2. 2019, 18:00 Praha 4 - Přír. vědy C .
99 25. 2. 2019, 18:00 Dansport - Modřany C .
100 25. 2. 2019, 18:00 Španielka - SK Prosek .
101 25. 2. 2019, 18:00 Modřany B - Dansport A .
102 25. 2. 2019, 18:00 Kyje - Meteor F .
18. kolo
104 4. 3. 2019, 18:00 Meteor F - Modřany B .
105 4. 3. 2019, 18:00 Dansport A - Španielka .
106 4. 3. 2019, 18:00 SK Prosek - Dansport .
107 4. 3. 2019, 18:00 Modřany C - Praha 4 .
108 4. 3. 2019, 18:00 Přír. vědy C - Meteor G .
19. kolo
110 11. 3. 2019, 18:00 Meteor G - Modřany C .
111 11. 3. 2019, 18:00 Praha 4 - SK Prosek .
112 11. 3. 2019, 18:00 Dansport - Dansport A .
113 11. 3. 2019, 18:00 Španielka - Meteor F .
114 11. 3. 2019, 18:00 Modřany B - Kyje .
20. kolo
116 18. 3. 2019, 18:00 Kyje - Španielka .
117 18. 3. 2019, 18:00 Meteor F - Dansport .
118 18. 3. 2019, 18:00 Dansport A - Praha 4 .
119 18. 3. 2019, 18:00 SK Prosek - Meteor G .
120 18. 3. 2019, 18:00 Modřany C - Přír. vědy C .
21. kolo
122 25. 3. 2019, 18:00 Přír. vědy C - SK Prosek .
123 25. 3. 2019, 18:00 Meteor G - Dansport A .
124 25. 3. 2019, 18:00 Praha 4 - Meteor F .
125 25. 3. 2019, 18:00 Dansport - Kyje .
126 25. 3. 2019, 18:00 Španielka - Modřany B .
22. kolo
128 1. 4. 2019, 18:00 Modřany B - Dansport .
129 1. 4. 2019, 18:00 Kyje - Praha 4 .
130 1. 4. 2019, 18:00 Meteor F - Meteor G .
131 1. 4. 2019, 18:00 Dansport A - Přír. vědy C .
132 1. 4. 2019, 18:00 SK Prosek - Modřany C .
Vedoucí soutěže: Barbora Caithamelová, tel: 245 006 216, mobil: 778 004 538, e-mail: praha@volejbal.cz
© ČVS 2015-2018