Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Krajský přebor juniorek Krajský přebor juniorek
1. kolo
1 29. 9. 2019, 10:00 Kolín - Mladá Boleslav Pořadatel: SK Volejbal Kolín 3:0 (20,16,18)
2 29. 9. 2019, 10:00 Čelákovice - Benátky nad Jizerou Pořadatel: 2 hřiště 0:3 (-17,-16,-23)
3 29. 9. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Čelákovice 2:3 (17,17,-12,-24,-9)
4 29. 9. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kolín 3:2 (23,-14,20,-14,10)
5 29. 9. 2019, 10:00 Hořovice - Neratovice Pořadatel: TJ Spartak Hořovice 3:0 (19,13,14)
6 29. 9. 2019, 10:00 Neratovice - Kunice Pořadatel: 1 hřiště 3:1 (-13,21,20,16)
7 29. 9. 2019, 10:00 Kunice - Hořovice 0:3 (-13,-20,-11)
2. kolo
8 6. 10. 2019, 10:00 Kolín - Neratovice Pořadatel: SK Volejbal Kolín 3:0 (22,16,17)
9 6. 10. 2019, 10:00 Čelákovice - Kunice Pořadatel: 2 hřiště 3:0 (7,24,15)
10 6. 10. 2019, 10:00 Neratovice - Čelákovice 3:0 (22,25,21)
11 6. 10. 2019, 10:00 Kunice - Kolín 1:3 (-20,24,-17,-15)
12 6. 10. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou 3:0 (13,14,23)
13 6. 10. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Hořovice Pořadatel: 1 hřiště 0:3 (-9,-11,-12)
14 6. 10. 2019, 10:00 Hořovice - Benátky nad Jizerou 3:0 (24,18,21)
3. kolo
15 3. 11. 2019, 10:00 Neratovice - Benátky nad Jizerou Pořadatel: TJ Neratovice 3:0 (23,18,20)
16 3. 11. 2019, 10:00 Kunice - Mladá Boleslav Pořadatel: 2 hřiště 3:0 (22,14,14)
17 3. 11. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kunice 3:1 (20,-22,13,20)
18 3. 11. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Neratovice 1:3 (12,-10,-22,-17)
19 3. 11. 2019, 10:00 Čelákovice - Kolín Pořadatel: VSC Čelákovice - hraje se v Kolíně 1:3 (-10,19,-10,-16)
20 3. 11. 2019, 10:00 Kolín - Hořovice Pořadatel: 1 hřiště 3:0 (21,17,14)
21 3. 11. 2019, 10:00 Hořovice - Čelákovice 3:1 (15,-19,22,12)
4. kolo
22 17. 11. 2019, 10:00 Neratovice - Čelákovice Pořadatel: TJ Neratovice 1:3 (-21,-11,23,-22)
23 17. 11. 2019, 10:00 Kunice - Kolín Pořadatel: 2 hřiště 0:3 (-20,-9,-24)
24 17. 11. 2019, 10:00 Čelákovice - Kunice 3:2 (-24,-13,16,12,11)
25 17. 11. 2019, 10:00 Kolín - Neratovice 3:1 (23,-23,15,12)
26 17. 11. 2019, 09:00 Mladá Boleslav - Hořovice Pořadatel: TJ AŠ Mladá Boleslav 0:3 (-9,-12,-13)
27 17. 11. 2019, 10:00 Hořovice - Benátky nad Jizerou Pořadatel: 1 hřiště 3:0 (24,24,20)
28 17. 11. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav 3:1 (13,22,-22,5)
5. kolo
29 8. 12. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Čelákovice Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou 3:1 (19,17,-21,14)
30 8. 12. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Kolín Pořadatel: 2 hřiště 0:3 (-17,-21,-11)
31 8. 12. 2019, 10:00 Čelákovice - Mladá Boleslav 3:0 (22,19,13)
32 8. 12. 2019, 10:00 Kolín - Benátky nad Jizerou 2:3 (12,-21,-13,20,-12)
33 8. 12. 2019, 10:00 Kunice - Hořovice Pořadatel: TJ Kunice 1:3 (-20,15,-18,-8)
34 8. 12. 2019, 10:00 Hořovice - Neratovice Pořadatel: 1 hřiště 3:1 (22,-15,7,4)
35 8. 12. 2019, 10:00 Neratovice - Kunice 3:2 (22,-18,17,-24,8)
6. kolo
36 12. 1. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Neratovice Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou Rakušan M. ,Ráčková M.
37 12. 1. 2020, 10:00 Mladá Boleslav - Kunice Pořadatel: 2 hřiště .
38 12. 1. 2020, 10:00 Neratovice - Mladá Boleslav .
39 12. 1. 2020, 10:00 Kunice - Benátky nad Jizerou .
40 12. 1. 2020, 10:00 Hořovice - Čelákovice Pořadatel: TJ Spartak Hořovice Chowanioková K.
41 12. 1. 2020, 10:00 Čelákovice - Kolín Pořadatel: 1 hřiště .
42 12. 1. 2020, 10:00 Kolín - Hořovice .
7. kolo
43 18. 1. 2020, 10:00 Mladá Boleslav - Kolín Pořadatel: TJ AŠ Mladá Boleslav Studničný M. ,Dutka V.
44 18. 1. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Čelákovice Pořadatel: 2 hřiště .
45 18. 1. 2020, 10:00 Kolín - Benátky nad Jizerou .
46 18. 1. 2020, 10:00 Čelákovice - Mladá Boleslav .
47 18. 1. 2020, 10:00 Kunice - Hořovice Pořadatel: TJ Kunice Oyuntsetseg M.
48 18. 1. 2020, 10:00 Hořovice - Neratovice Pořadatel: 1 hřiště .
49 18. 1. 2020, 10:00 Neratovice - Kunice .
8. kolo
50 9. 2. 2020, 10:00 Neratovice - Kolín Pořadatel: TJ Neratovice Šturm E. ,Koutný L.
51 9. 2. 2020, 10:00 Kunice - Čelákovice Pořadatel: 2 hřiště .
52 9. 2. 2020, 10:00 Kolín - Kunice .
53 9. 2. 2020, 10:00 Čelákovice - Neratovice .
54 1. 3. 2020, 10:00 Hořovice - Benátky nad Jizerou Pořadatel: TJ Spartak Hořovice Chowanioková K.
55 1. 3. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav Pořadatel: 1 hřiště .
56 1. 3. 2020, 10:00 Mladá Boleslav - Hořovice .
9. kolo
57 14. 3. 2020, 10:00 Mladá Boleslav - Kunice Pořadatel: TJ AŠ Mladá Boleslav Kochman M. ,Studničný M.
58 14. 3. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Neratovice Pořadatel: 2 hřiště .
59 14. 3. 2020, 10:00 Kunice - Benátky nad Jizerou .
60 14. 3. 2020, 10:00 Neratovice - Mladá Boleslav .
61 15. 3. 2020, 10:00 Čelákovice - Hořovice Pořadatel: VSC Čelákovice Vlasák J.
62 15. 3. 2020, 10:00 Hořovice - Kolín Pořadatel: 1 hřiště .
63 15. 3. 2020, 10:00 Kolín - Čelákovice .
© ČVS 2015-2018