Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Krajský přebor juniorek Krajský přebor juniorek
1. kolo
1 20. 9. 2020, 10:00 Neratovice - Říčany Pořadatel: TJ Neratovice 3:0 (20,17,19)
2 20. 9. 2020, 10:00 Čelákovice - Kunice 0:3 (-17,-19,-13)
3 20. 9. 2020, 10:00 Říčany - Čelákovice 0:3 (-5,-20,-10)
4 20. 9. 2020, 10:00 Kunice - Neratovice 3:1 (22,14,-19,21)
5 20. 9. 2020, 10:00 Rakovník - Komárov Pořadatel: VK Rakovník 2:3 (-13,-17,21,24,-10)
6 20. 9. 2020, 10:00 Mělník - Hořovice Pořadatel: sehrát do 31.1. .
7 20. 9. 2020, 10:00 Komárov - Mělník Pořadatel: sehrát do 31.1. .
8 20. 9. 2020, 10:00 Hořovice - Rakovník 3:0 (9,15,15)
2. kolo
9 27. 9. 2020, 10:00 Kunice - Rakovník Pořadatel: TJ Kunice 3:0 (16,17,7)
10 27. 9. 2020, 10:00 Říčany - Mělník Pořadatel: sehrát do 31.1. .
11 27. 9. 2020, 10:00 Rakovník - Říčany 3:0 (3,11,13)
12 27. 9. 2020, 10:00 Mělník - Kunice Pořadatel: sehrát do 31.1. .
13 27. 9. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Čelákovice Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou 3:0 (18,16,14)
14 27. 9. 2020, 10:00 Mladá Boleslav - Neratovice 1:3 (21,-22,-23,-11)
15 27. 9. 2020, 10:00 Čelákovice - Mladá Boleslav 1:3 (-16,23,-17,-24)
16 27. 9. 2020, 10:00 Neratovice - Benátky nad Jizerou 1:3 (24,-15,-20,-23)
17 27. 9. 2020, 10:00 Komárov - Hořovice Pořadatel: TJ Sokol Komárov 1:3 (-11,22,-20,-11)
18 27. 9. 2020, 10:00 Říčany - Kunice Pořadatel: SC SPIRIT Říčany 0:3 (-6,-3,-16)
3. kolo
19 11. 10. 2020, 10:00 Mělník - Mladá Boleslav Pořadatel: TJ EMĚ Mělník 3:0 (13,20,15)
20 11. 10. 2020, 10:00 Rakovník - Benátky nad Jizerou 0:3 (-17,-22,-24)
21 11. 10. 2020, 10:00 Mladá Boleslav - Rakovník 3:1 (20,-19,13,21)
22 11. 10. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou - Mělník 1:3 (-14,19,-23,-16)
23 11. 10. 2020, 10:00 Hořovice - Kunice Pořadatel: TJ Spartak Hořovice 3:1 (15,-21,21,18)
24 11. 10. 2020, 10:00 Komárov - Říčany 3:0 (4,7,15)
25 11. 10. 2020, 10:00 Kunice - Komárov 2:3 (26,-20,20,-15,-14)
26 11. 10. 2020, 10:00 Říčany - Hořovice 0:3 (-17,-2,-8)
27 11. 10. 2020, 10:00 Čelákovice - Neratovice Pořadatel: VSC Čelákovice 0:3 (-16,-14,-23)
4. kolo
28 23. 1. 2021, 10:00 Neratovice - Hořovice Pořadatel: TJ Neratovice .
29 23. 1. 2021, 10:00 Čelákovice - Komárov Pořadatel: 2 hřiště .
30 23. 1. 2021, 10:00 Hořovice - Čelákovice .
31 23. 1. 2021, 10:00 Komárov - Neratovice .
32 23. 1. 2021, 10:00 Mladá Boleslav - Kunice Pořadatel: TJ AŠ Mladá Boleslav .
33 23. 1. 2021, 10:00 Benátky nad Jizerou - Říčany Pořadatel: 2 hřiště .
34 23. 1. 2021, 10:00 Kunice - Benátky nad Jizerou .
35 23. 1. 2021, 10:00 Říčany - Mladá Boleslav .
36 23. 1. 2021, 10:00 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou .
5. kolo
37 28. 2. 2021, 10:00 Komárov - Benátky nad Jizerou Pořadatel: TJ Sokol Komárov .
38 28. 2. 2021, 10:00 Hořovice - Mladá Boleslav Pořadatel: 2 hřiště .
39 28. 2. 2021, 10:00 Benátky nad Jizerou - Hořovice .
40 28. 2. 2021, 10:00 Mladá Boleslav - Komárov .
41 28. 2. 2021, 10:00 Mělník - Čelákovice Pořadatel: TJ EMĚ Mělník .
42 28. 2. 2021, 10:00 Rakovník - Neratovice Pořadatel: 2 hřiště .
43 28. 2. 2021, 10:00 Čelákovice - Rakovník .
44 28. 2. 2021, 10:00 Neratovice - Mělník .
45 28. 2. 2021, 10:00 Mělník - Rakovník .
© ČVS 2015-2018