Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
KP JKY play-off 3
1. kolo
1 17. 3. 2019, 11:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. A o 1.-2. místo 1:3 (19,-23,-23,-25)
2 17. 3. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Přibyslav o 3.-4. místo 3:0 (9,17,17)
3 23. 3. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B o 5.-6. místo 3:0 (23,20,15)
4 17. 3. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Jiskra Humpolec, z.s. o 7.-8. místo 3:1 (18,18,-24,19)
2. kolo
5 17. 3. 2019, 14:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. A 3:1 (21,16,-22,20)
6 17. 3. 2019, 12:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Přibyslav 3:0 (8,17,12)
7 23. 3. 2019, 11:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B 3:1 (16,-19,22,17)
8 17. 3. 2019, 12:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:0 (14,23,20)
3. kolo
9 31. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. A - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. o 1.-2. místo 2:3 (16,-22,-9,21,-13)
10 31. 3. 2019, 09:00 Přibyslav - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. o 3.-4. místo 3:2 (15,26,-21,-17,13)
11 31. 3. 2019, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B - TJ Žďár nad Sázavou z.s. o 5.-6. místo 2:3 (-14,27,17,-20,-13)
12 31. 3. 2019, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Volejbalový klub Třebíč o 7.-8. místo 0:3 (-18,-20,-19)
4. kolo
13 31. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. A - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 3:2 (17,-22,17,-16,11)
14 31. 3. 2019, 12:00 Přibyslav - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:3 (-17,26,-23,18,-8)
15 31. 3. 2019, 11:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 1:3 (23,-14,-20,-14)
16 31. 3. 2019, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 1:3 (23,-22,-20,-13)
Vedoucí soutěže Zdeněk Meitner, Pavlovova 14, Jihlava, PSČ 586 04, tel. 602970781, e-mail:vav@cmail.cz
© ČVS 2015-2018