Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
KP ZCI-2018/2019
1. kolo
1 7. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. pořadatel TJ Jiskra H. B. 2:0 (13,9)
2 7. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 2:1 (14,-23,6)
3 7. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-9,-15)
4 7. 10. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:2 (-20,-17)
5 7. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-14,-18)
6 7. 10. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (12,22)
2. kolo
7 28. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B pořadatel TJ Spartak V. M. "B" 2:0 (21,12)
8 28. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 2:0 (18,22)
9 28. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-9,-5)
10 28. 10. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:2 (-12,-23)
11 28. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-8,-19)
12 28. 10. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B 2:0 (12,23)
3. kolo
13 4. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. pořadatel TJ Spartak Pelhřimov 0:2 (-23,-21)
14 4. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 2:0 (9,14)
15 4. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-9,-11)
16 4. 11. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B 2:0 (15,19)
17 4. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-12,-7)
18 4. 11. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (22,20)
4. kolo
19 25. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. pořadatel TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (10,18)
20 25. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 0:2 (-18,-11)
21 25. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B 2:1 (24,-13,12)
22 25. 11. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:2 (-3,-14)
23 25. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B 2:0 (13,10)
24 25. 11. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:1 (17,-23,6)
5. kolo
25 16. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. pořadatel TJ Spartak V. M. "A" 2:0 (10,12)
26 16. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B 2:0 (8,10)
27 16. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-13,-6)
28 16. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:2 (-17,-16)
29 16. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-13,-17)
30 16. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (22,24)
6. kolo
31 6. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. pořadatel TJ Jiskra H. B. 2:0 (16,22)
32 6. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 0:2 (-20,-16)
33 6. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B 0:2 (-20,-17)
34 6. 1. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:2 (-23,-20)
35 6. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B 2:0 (12,19)
36 6. 1. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (12,19)
7. kolo
37 27. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. pořadatel TJ Spartak Pelhřimov 2:0 (14,16)
38 27. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 2:0 (24,12)
39 27. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-15,-8)
40 27. 1. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:2 (-19,-13)
41 27. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-13,-20)
42 27. 1. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (15,15)
8. kolo
43 24. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B pořadatel TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (18,18)
44 24. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 2:0 (16,18)
45 24. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-22,-6)
46 24. 2. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 2:0 (19,20)
47 24. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-11,-18)
48 24. 2. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B 0:2 (-18,-22)
9. kolo
49 10. 3. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. pořadatel TJ Spartak V. M. "B" 2:0 (22,19)
50 10. 3. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 2:0 (8,23)
51 10. 3. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-12,-19)
52 10. 3. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B 1:2 (-22,15,-14)
53 10. 3. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-10,-12)
54 10. 3. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (31,23)
10. kolo
55 17. 3. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B pořadatel TJ Spartak V. M. 2:0 (20,8)
56 17. 3. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (18,13)
57 17. 3. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-8,-16)
58 17. 3. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:2 (-23,-10)
59 17. 3. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-13,-19)
60 17. 3. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (24,19)
Vedoucí soutěže p. Zdeněk Meitner, Pavlovova 14, 586 04 Jihlava
© ČVS 2015-2018