Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
KP ZKY-2018/2019
1. kolo
1 7. 10. 2018, 09:00 Havlíčkův Brod - Nové Veselí pořadatel HB-Najb 0:3 (-23,-17,-22)
2 7. 10. 2018, 09:00 Nové Veselí - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A 3:0 (14,11,20)
3 7. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A - Havlíčkův Brod 0:3 (-26,-24,-17)
4 7. 10. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. pořadatel VK Třebíč 0:3 (-6,-12,-10)
5 7. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A 1:3 (19,-19,-22,-9)
6 7. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (11,15,17)
7 7. 10. 2018, 09:00 TJ Sokol Štoky - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A pořadatel TJ Sokol Štoky 0:3 (-9,-23,-15)
8 7. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:0 (14,9,8)
9 7. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Sokol Štoky 0:3 (-19,-21,-7)
10 17. 11. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A pořadatel TJ Žďár nad Sáz 3:0 (14,14,22)
11 17. 11. 2018, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A 2:3 (23,-19,18,-21,-9)
12 17. 11. 2018, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 0:3 (-10,-14,-16)
2. kolo
13 14. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Havlíčkův Brod pořadatel TJ Jiskra HB-Pav 3:1 (-25,15,20,20)
14 14. 10. 2018, 09:00 Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:0 (11,17,14)
15 14. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:3 (-15,-20,-7)
16 14. 10. 2018, 09:00 Nové Veselí - TJ Žďár nad Sázavou z.s. pořadatel TJ Sokol NV 3:0 (15,10,16)
17 14. 10. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (18,11,24)
18 14. 10. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Nové Veselí 0:3 (-9,-16,-11)
19 14. 10. 2018, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - TJ Sokol Štoky pořadatel OREL ČŘ 0:3 (-21,-19,-13)
20 14. 10. 2018, 09:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A 3:1 (15,13,-23,13)
21 14. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A - Orel jednota Červená Řečice A 3:1 (24,-21,7,15)
22 14. 10. 2018, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A pořadatel KCTM 0:3 (-17,-17,-15)
23 14. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A 1:3 (-19,-22,15,-27)
24 14. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A 3:0 (10,13,16)
3. kolo
25 5. 11. 2018, 16:30 Havlíčkův Brod - Volejbalový klub Třebíč pořadatel HB-Najb 3:0 (21,20,15)
26 23. 11. 2018, 17:00 Volejbalový klub Třebíč - Orel jednota Červená Řečice A pořádá Orel jednota Č.Ř. 0:3 (-12,-12,-24)
27 28. 10. 2018, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - Havlíčkův Brod 0:3 (-4,-13,-13)
28 30. 9. 2018, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A - TJ Sokol Štoky pořadatel KCTM 0:3 (-21,-21,-27)
29 30. 9. 2018, 09:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:3 (-12,-17,-20)
30 30. 9. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A 3:0 (14,14,18)
31 18. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. pořadatel TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 3:0 (9,11,12)
32 18. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Nové Veselí 0:3 (-17,-17,-22)
33 18. 11. 2018, 09:00 Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A 3:2 (14,-23,16,-14,11)
34 28. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A - TJ Žďár nad Sázavou z.s. pořadatel CHS Chotěboř 0:3 (-9,-18,-10)
35 28. 10. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A 3:0 (16,15,18)
36 28. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A 3:1 (-22,17,18,21)
4. kolo
37 4. 11. 2018, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A - Havlíčkův Brod pořadatel KCTM 0:3 (-13,-6,-23)
38 4. 11. 2018, 09:00 Havlíčkův Brod - Orel jednota Červená Řečice A 3:0 (7,11,7)
39 4. 11. 2018, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A 0:3 (-5,-14,-13)
40 4. 11. 2018, 09:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. pořadatel TJ Sokol Štoky 1:3 (-12,24,-12,-13)
41 4. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (15,9,15)
42 4. 11. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Štoky 0:3 (-17,-26,-24)
43 4. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A pořadatel TJ Spartak Pelh 0:3 (-9,-9,-12)
44 4. 11. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A 0:3 (-20,-24,-22)
45 4. 11. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:1 (-22,12,15,12)
46 4. 11. 2018, 09:00 Nové Veselí - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A pořadatel TJ Sokol NV 3:0 (22,17,20)
47 4. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A 0:3 (-23,-22,-21)
48 4. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Nové Veselí 0:3 (-19,-20,-11)
5. kolo
49 11. 11. 2018, 09:00 Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. pořadatel HB-Najb 3:1 (13,-15,16,19)
50 11. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:0 (11,15,8)
51 11. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Havlíčkův Brod 0:3 (-7,-8,-16)
52 11. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - TJ Sokol Štoky pořadatel TJ Světlá n. Sáz. 3:0 (21,11,10)
53 11. 11. 2018, 09:00 TJ Sokol Štoky - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 0:3 (-3,-13,-24)
54 11. 11. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A 3:1 (14,-20,11,13)
55 11. 11. 2018, 09:00 Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A pořadatel TJ Sokol NV 3:0 (19,20,23)
56 11. 11. 2018, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A 0:3 (-8,-7,-12)
57 11. 11. 2018, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - Nové Veselí 0:3 (-9,-10,-7)
58 18. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A pořadatel CHS Chotěboř 1:3 (-23,-23,25,-21)
59 18. 11. 2018, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A - Volejbalový klub Třebíč 3:2 (25,-17,25,-23,15)
60 18. 11. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A 2:3 (-19,-17,25,25,-13)
6. kolo
61 2. 12. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Havlíčkův Brod pořadatel VK Třebíč 1:3 (24,-18,-21,-25)
62 2. 12. 2018, 09:00 Havlíčkův Brod - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
63 2. 12. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Volejbalový klub Třebíč 3:1 (16,10,-17,18)
64 2. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. pořadatel TJ Jiskra HB-Pav 1:3 (14,-20,-20,-22)
65 2. 12. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A 3:0 (9,20,11)
66 2. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:3 (-18,-11,-17)
67 2. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Orel jednota Červená Řečice A pořadatel TJ Světlá n. Sáz. 3:0 (10,12,8)
68 2. 12. 2018, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 1:3 (21,-22,-12,-10)
69 2. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A 0:3 (-13,-22,-9)
70 2. 12. 2018, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A - TJ Sokol Štoky pořadatel KCTM 0:3 (-21,-16,-14)
71 2. 12. 2018, 09:00 TJ Sokol Štoky - Nové Veselí 0:3 (-10,-16,-25)
72 2. 12. 2018, 09:00 Nové Veselí - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A 3:0 (21,13,16)
7. kolo
73 16. 12. 2018, 09:00 Havlíčkův Brod - TJ Sokol Štoky pořadatel HB-Najb 0:3 (-13,-21,-20)
74 16. 12. 2018, 09:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A 0:3 (-17,-20,-16)
75 16. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Havlíčkův Brod 3:0 (26,19,13)
76 16. 12. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. pořadatel TJ Sokol Bedřichov 3:1 (24,22,-20,12)
77 16. 12. 2018, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:3 (-10,-12,-10)
78 16. 12. 2018, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A 0:3 (-12,-8,-17)
79 16. 12. 2018, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. pořadatel KCTM 1:3 (13,-22,-24,-23)
80 16. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A 1:3 (-19,22,-15,-22)
81 16. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A 3:1 (11,-21,18,21)
82 16. 12. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Nové Veselí pořadatel VK Třebíč 1:3 (-17,-16,23,-19)
83 16. 12. 2018, 09:00 Nové Veselí - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 3:0 (12,17,18)
84 16. 12. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:1 (-20,16,7,15)
8. kolo
85 6. 1. 2019, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A - Havlíčkův Brod pořadatel KCTM 0:3 (-13,-12,-10)
86 6. 1. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - Nové Veselí 0:3 (-18,-12,-15)
87 6. 1. 2019, 09:00 Nové Veselí - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A 3:0 (9,10,9)
88 6. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A pořadatel TJ Jiskra HB-Pav 3:0 (16,14,12)
89 6. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A 0:3 (-13,-17,-14)
90 6. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:3 (-11,-10,-19)
91 6. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Orel jednota Červená Řečice A pořadatel TJ Spartak Pelh 3:0 (18,14,18)
92 6. 1. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Orel jednota Červená Řečice A 3:0 (7,9,16)
93 6. 1. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:0 (13,18,16)
94 6. 1. 2019, 09:00 TJ Sokol Štoky - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A pořadatel TJ Sokol Štoky 0:3 (-22,-18,-8)
95 6. 1. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (16,11,17)
96 6. 1. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Štoky 0:3 (-14,-13,-14)
9. kolo
97 20. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Havlíčkův Brod pořadatel TJ Světlá n. Sáz. .
98 20. 1. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
99 20. 1. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
100 3. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. pořadatel TJ Sokol Bedřichov .
101 3. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Nové Veselí .
102 3. 2. 2019, 09:00 Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
103 20. 1. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. pořadatel VK Třebíč .
104 20. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A .
105 20. 1. 2019, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A - Volejbalový klub Třebíč .
106 20. 1. 2019, 09:00 TJ Sokol Štoky - Orel jednota Červená Řečice A pořadatel TJ Sokol Štoky .
107 20. 1. 2019, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A .
108 20. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A - TJ Sokol Štoky .
10. kolo
109 27. 1. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Havlíčkův Brod pořadatel TJ Sokol Bedřichov .
110 27. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A - Havlíčkův Brod .
111 27. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
112 13. 1. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. pořadatel TJ Žďár nad Sáz 0:3 (-27,-21,-17)
113 13. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A 3:0 (16,18,14)
114 13. 1. 2019, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 0:3 (-8,-9,-12)
115 27. 1. 2019, 09:00 TJ Sokol Štoky - Nové Veselí pořadatel TJ Štoky .
116 27. 1. 2019, 09:00 Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
117 27. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Sokol Štoky .
118 27. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Orel jednota Červená Řečice A pořadatel TJ Světlá .
119 27. 1. 2019, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - Volejbalový klub Třebíč .
120 27. 1. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
11. kolo
121 10. 2. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Havlíčkův Brod pořadatel TJ Žďár nad Sáz .
122 10. 2. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - TJ Sokol Štoky .
123 10. 2. 2019, 09:00 TJ Sokol Štoky - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
124 10. 2. 2019, 09:00 Orel jednota Červená Řečice A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. pořadatel OREL ČŘ .
125 10. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Nové Veselí .
126 10. 2. 2019, 09:00 Nové Veselí - Orel jednota Červená Řečice A .
127 10. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A pořadatel TJ Spartak Pelh .
128 10. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. A - Volejbalový klub Třebíč .
129 10. 2. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
130 10. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A pořadatel TJ Sokol Bedřichov .
131 10. 2. 2019, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. A - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
132 10. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
Vedoucí soutěže p. Zdeněk Meitner, Pavlovova 14,586 04 Jihlava
© ČVS 2015-2018