Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
KP ZKYM-2018/2019
1. kolo
1 13. 10. 2018, 09:00 Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. pořadatel TJ Sokol Nové Veselí, náhr. hala ZŠ a MŠ Radostín nad Oslavou 3:1 (24,-22,21,12)
2 13. 10. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 1:3 (-20,11,-11,-20)
3 13. 10. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Nové Veselí 1:3 (-12,-17,18,-10)
4 13. 10. 2018, 09:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A pořadatel TJ Sokol Štoky 3:0 (16,17,18)
5 13. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice 3:0 (6,14,10)
6 13. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - TJ Sokol Štoky 0:3 (-9,-14,-11)
7 13. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - ŠSK Demlova Jihlava pořadatel TJ Sokol Bedřichov 3:0 (23,18,13)
8 13. 10. 2018, 09:00 ZŠ Přibyslav - ŠSK Demlova Jihlava 0:3 (-18,-18,-17)
9 13. 10. 2018, 09:00 ZŠ Přibyslav - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A 0:3 (-20,-10,-11)
10 13. 10. 2018, 09:00 Havlíčkův Brod - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A pořadatel Havlíčkův Brod-Ples 1:3 (-19,15,-14,-15)
11 13. 10. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 0:3 (-14,-12,-16)
12 13. 10. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Havlíčkův Brod 2:3 (20,-13,-13,19,-6)
2. kolo
13 27. 10. 2018, 09:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. pořadatel TJ Sokol Štoky 0:3 (-18,-19,-16)
14 27. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - ŠSK Demlova Jihlava 3:0 (6,23,15)
15 27. 10. 2018, 09:00 ŠSK Demlova Jihlava - TJ Sokol Štoky 0:3 (-5,-9,-16)
16 27. 10. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice pořadatel VK Třebíč 3:0 (4,11,11)
17 27. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - Havlíčkův Brod 1:3 (-17,17,-10,-15)
18 27. 10. 2018, 09:00 Havlíčkův Brod - Volejbalový klub Třebíč 1:3 (-7,-12,23,-6)
19 27. 10. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Nové Veselí pořadatel TJ Žďár nad Sázavou 0:3 (-5,-19,-16)
20 27. 10. 2018, 11:00 ZŠ Přibyslav - Nové Veselí 0:3 (-23,-20,-22)
21 27. 10. 2018, 13:00 ZŠ Přibyslav - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 3:2 (-25,-23,15,7,10)
22 27. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A pořadatel TJ Světlá n. Sáz. 1:3 (-21,24,-24,-20)
23 27. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 3:0 (10,12,8)
24 27. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A 3:0 (12,5,11)
3. kolo
25 10. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. pořadatel TJ Jiskra Havlíčkův Brod-Pát 3:0 (10,16,14)
26 10. 11. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 0:3 (-21,-12,-11)
27 10. 11. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:3 (-11,-8,-9)
28 10. 11. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - TJ Sokol Štoky pořadatel TJ Sokol HB 0:3 (-15,-18,-22)
29 10. 11. 2018, 09:00 TJ Sokol Štoky - ZŠ Přibyslav 0:3 (-20,-19,-15)
30 10. 11. 2018, 09:00 ZŠ Přibyslav - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 3:1 (12,-20,18,22)
31 10. 11. 2018, 09:00 ŠSK Demlova Jihlava - Volejbalový klub Třebíč pořadatel ŠSK Demlova 3:1 (11,12,-21,8)
32 10. 11. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A 2:3 (23,-20,21,-12,-3)
33 10. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - ŠSK Demlova Jihlava 0:3 (-11,-7,-17)
34 10. 11. 2018, 09:00 Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A pořadatel TJ Sokol NV 1:3 (16,-17,-17,-18)
35 10. 11. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Havlíčkův Brod 3:0 (7,4,10)
36 10. 11. 2018, 09:00 Havlíčkův Brod - Nové Veselí 0:3 (-9,-10,-13)
4. kolo
37 24. 11. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. pořadatel TJ Sokol HB 1:3 (10,-22,-14,-24)
38 24. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 3:0 (16,19,20)
39 24. 11. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 0:3 (-16,-20,-14)
40 24. 11. 2018, 09:00 ZŠ Přibyslav - TJ Sokol Štoky pořadatel ZŠ Přibyslav 3:2 (25,20,-25,-22,10)
41 24. 11. 2018, 09:00 TJ Sokol Štoky - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice 3:0 (7,6,9)
42 24. 11. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - ZŠ Přibyslav 0:3 (-13,-12,-11)
43 24. 11. 2018, 09:00 Havlíčkův Brod - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A pořadatel Havlíčkův Brod-Ples 0:3 (-5,-4,-5)
44 24. 11. 2018, 09:00 ŠSK Demlova Jihlava - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A 0:3 (-15,-22,-10)
45 24. 11. 2018, 09:00 ŠSK Demlova Jihlava - Havlíčkův Brod 3:0 (9,5,12)
46 24. 11. 2018, 09:00 Nové Veselí - Volejbalový klub Třebíč pořadatel TJ Sokol Nové Veselí 3:0 (9,17,22)
47 24. 11. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A 0:3 (-13,-14,-16)
48 24. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Nové Veselí 0:3 (-21,-19,-19)
5. kolo
49 15. 12. 2018, 09:00 ŠSK Demlova Jihlava - TJ Sokol Štoky pořadatel ŠSK Demlova 3:1 (16,-24,12,21)
50 15. 12. 2018, 11:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. tělocvična Demlova 0:3 (-14,-9,-18)
51 15. 12. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - ŠSK Demlova Jihlava 0:3 (-22,-26,-17)
52 8. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Havlíčkův Brod pořadatel TJ Světlá n. Sáz. 3:1 (12,8,-17,9)
53 8. 12. 2018, 09:00 Havlíčkův Brod - ZŠ Přibyslav 0:3 (-18,-15,-15)
54 8. 12. 2018, 09:00 ZŠ Přibyslav - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A 0:3 (-20,-19,-19)
55 8. 12. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Žďár nad Sázavou z.s. pořadatel VK Třebíč 3:0 (15,20,10)
56 8. 12. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A 0:3 (-16,-13,-12)
57 8. 12. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (21,16,8)
58 8. 12. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - Nové Veselí pořadatel TJ Sokol Nové Veselí, tělocvična Bohdalov 0:3 (-5,-8,-8)
59 8. 12. 2018, 09:00 Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 3:0 (17,17,18)
60 8. 12. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice 3:0 (11,21,6)
6. kolo
61 5. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A TJ Jiskra Havlíčkův Brod-Pát 3:1 (-20,19,12,16)
62 5. 1. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A 0:3 (-2,-8,-8)
63 5. 1. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:3 (-9,-15,-10)
64 5. 1. 2019, 09:00 TJ Sokol Štoky - Havlíčkův Brod pořadatel TJ Sokol Štoy 3:0 (7,14,16)
65 5. 1. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - Nové Veselí 0:3 (-8,-15,-15)
66 5. 1. 2019, 09:00 Nové Veselí - TJ Sokol Štoky 3:1 (16,16,-24,19)
67 5. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - ŠSK Demlova Jihlava pořadatel TJ Světlá n. Sáz. 0:3 (-15,-14,-11)
68 5. 1. 2019, 09:00 ŠSK Demlova Jihlava - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 3:0 (8,10,12)
69 5. 1. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A 0:3 (-18,-8,-22)
70 5. 1. 2019, 09:00 ZŠ Přibyslav - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A pořadatel ZŠ Přibyslav 3:0 (14,19,12)
71 5. 1. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 0:3 (-20,-17,-20) 0:3 (-20,-17,-20)
72 5. 1. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - ZŠ Přibyslav 1:3 (-10,-23,24,-11)
7. kolo
73 12. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - ZŠ Přibyslav pořadatel TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:0 (23,20,16)
74 12. 1. 2019, 09:00 ZŠ Přibyslav - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A 3:0 (20,15,17)
75 12. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:3 (-17,-23,-18)
76 12. 1. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A pořadatel TJ Žďár nad Sázavou 0:3 (-10,-9,-16)
77 12. 1. 2019, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - TJ Sokol Štoky 3:0 (7,17,15)
78 12. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Štoky - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 3:0 (17,24,6)
79 12. 1. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - ŠSK Demlova Jihlava pořadatel TJ Sokol HB 1:3 (-18,-21,15,-11)
80 12. 1. 2019, 09:00 ŠSK Demlova Jihlava - Nové Veselí 3:1 (19,-18,11,20)
81 12. 1. 2019, 09:00 Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 3:0 (16,20,25)
82 12. 1. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - Volejbalový klub Třebíč pořadatel Hrotovice, náhradní hala Sport V hotel, 8. května 219 0:3 (-13,-16,-12)
83 12. 1. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Havlíčkův Brod 3:1 (11,-25,17,23)
84 12. 1. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice 3:1 (8,16,-22,7)
8. kolo
85 26. 1. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. pořadatel TJ Sokol HB .
86 26. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
87 26. 1. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
88 26. 1. 2019, 09:00 Nové Veselí - TJ Sokol Štoky pořadatel TJ Sokol Nové Veselí, náhradn hala ZŠ Bohdalov .
89 26. 1. 2019, 09:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
90 26. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Nové Veselí .
91 26. 1. 2019, 09:00 ŠSK Demlova Jihlava - Havlíčkův Brod pořadatel ŠSK Demlova .
92 26. 1. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
93 26. 1. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - ŠSK Demlova Jihlava .
94 26. 1. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - ZŠ Přibyslav pořadatel TJ Sokol Bedřichov .
95 26. 1. 2019, 09:00 ZŠ Přibyslav - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice .
96 26. 1. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
9. kolo
97 9. 2. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. pořadatel Havlíčkův Brod-Ples .
98 9. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
99 9. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Havlíčkův Brod .
100 9. 2. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Štoky pořadatel VK Třebíč .
101 9. 2. 2019, 09:00 TJ Sokol Štoky - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
102 9. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Volejbalový klub Třebíč .
103 9. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - ŠSK Demlova Jihlava pořadatel TJ Sokol Hrotovice .
104 9. 2. 2019, 09:00 ŠSK Demlova Jihlava - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
105 9. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice .
106 9. 2. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Nové Veselí pořadatel TJ Žďár nad Sázavou .
107 9. 2. 2019, 11:00 Nové Veselí - ZŠ Přibyslav .
108 9. 2. 2019, 13:00 ZŠ Přibyslav - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
10. kolo
109 23. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A pořadate TJ Jiskra Havlíčkův Brod-Pát .
110 23. 2. 2019, 09:00 Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
111 23. 2. 2019, 09:00 Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
112 23. 2. 2019, 09:00 TJ Sokol Štoky - Havlíčkův Brod pořadatel TJ Sokol Štoky .
113 23. 2. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
114 23. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - TJ Sokol Štoky .
115 23. 2. 2019, 09:00 ŠSK Demlova Jihlava - Volejbalový klub Třebíč pořadatel ŠSK Demlova .
116 23. 2. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - ZŠ Přibyslav .
117 23. 2. 2019, 09:00 ZŠ Přibyslav - ŠSK Demlova Jihlava .
118 23. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - TJ Žďár nad Sázavou z.s. pořadatel TJ Sokol Hrotovice .
119 23. 2. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
120 23. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice .
11. kolo
121 16. 3. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Havlíčkův Brod pořadatel TJ Jiskra Havlíčkův Bro-Pát .
122 16. 3. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - ZŠ Přibyslav .
123 16. 3. 2019, 09:00 ZŠ Přibyslav - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
124 16. 3. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Žďár nad Sázavou z.s. pořadatel VK Třebíč .
125 16. 3. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - TJ Sokol Štoky .
126 16. 3. 2019, 09:00 TJ Sokol Štoky - Volejbalový klub Třebíč .
127 16. 3. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - ŠSK Demlova Jihlava pořadatel TJ Sokol Hrotovice .
128 16. 3. 2019, 09:00 ŠSK Demlova Jihlava - Nové Veselí .
129 16. 3. 2019, 09:00 Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice .
130 16. 3. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A pořadatel TJ Světlá n. Sáz. .
131 16. 3. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
132 16. 3. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
Vedoucí soutěže p. Zdeněk Meitner, Pavlovova 14, 586 04 Jihlava
© ČVS 2015-2018