Mládež
23. 6. 2017
Junioři - Mistrovství světa U21 | Brno, České Budějovice
Reprezentace
7. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Peru
Beach
8. 7. 2017
Muži + ženy - Super Cup | Staré Město
Reprezentace
14. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Portoriko
Reprezentace
21. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Kanada
Reprezentace
28. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Final Four Turnaj Česká republika, Ostrava
Beach
5. 8. 2017
Muži + ženy - Super Cup | Praha Hamr
Reprezentace
23. 8. 2017
Muži - Mistrovství Evropy | Polsko
Beach
2. 9. 2017
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Praha
Reprezentace
20. 9. 2017
Ženy - Mistrovství Evropy | Gruzie, Ázerbajdžán

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Vedoucí soutěže: Ing. Roman Brauner, Antonínská 584, 68725 Hluk; 737 663 551, rbrauny@seznam.cz
1. kolo
1 26. 11. 2016, 13:00 Hluk - Uh. Brod B 3:1 (15,23,-17,13)
2 15. 10. 2016, 13:00 Orel Veselí - VC Veselí 3:0 (24,16,24)
3 16. 10. 2016, 10:00 Nivnice - Uh. Ostroh 0:3 (-17,-12,-18)
2. kolo
4 26. 11. 2016, 15:00 Hluk - Uh. Brod B 3:0 (17,16,13)
5 15. 10. 2016, 15:00 Orel Veselí - VC Veselí 1:3 (20,-19,-23,-23)
6 16. 10. 2016, 12:00 Nivnice - Uh. Ostroh 0:3 (-19,-7,-20)
3. kolo
7 8. 10. 2016, 14:00 Uh. Brod B - Uh. Ostroh 0:3 (-11,-18,-23)
8 23. 10. 2016, 10:00 VC Veselí - Nivnice 3:1 (-21,15,19,21)
9 22. 10. 2016, 13:00 Hluk - Orel Veselí 0:3 (-21,-19,-16)
4. kolo
10 8. 10. 2016, 16:00 Uh. Brod B - Uh. Ostroh 0:3 (-11,-18,-22)
11 23. 10. 2016, 13:00 VC Veselí - Nivnice 3:1 (-25,11,16,14)
12 22. 10. 2016, 15:00 Hluk - Orel Veselí 0:3 (-14,-21,-16)
5. kolo
13 7. 1. 2017, 13:00 Orel Veselí - Uh. Brod B 3:2 (-27,-15,10,20,5)
14 5. 11. 2016, 13:00 Nivnice - Hluk 3:0 (22,12,20)
15 5. 11. 2016, 13:00 Uh. Ostroh - VC Veselí 3:2 (14,23,-19,-11,13)
6. kolo
16 7. 1. 2017, 15:00 Orel Veselí - Uh. Brod B 3:0 (15,19,16)
17 5. 11. 2016, 15:00 Nivnice - Hluk 3:0 (19,18,14)
18 5. 11. 2016, 15:00 Uh. Ostroh - VC Veselí 3:1 (22,21,-12,13)
7. kolo
19 17. 11. 2016, 10:00 Uh. Brod B - VC Veselí 1:3 (-23,-20,23,-22)
20 19. 11. 2016, 13:00 Hluk - Uh. Ostroh 0:3 (-12,-6,-19)
21 10. 12. 2016, 13:00 Orel Veselí - Nivnice 2:3 (15,19,-19,-19,-13)
8. kolo
22 17. 11. 2016, 13:00 Uh. Brod B - VC Veselí 1:3 (-17,-21,18,-18)
23 19. 11. 2016, 15:00 Hluk - Uh. Ostroh 1:3 (20,-11,-15,-15)
24 10. 12. 2016, 15:00 Orel Veselí - Nivnice 0:3 (-25,-21,-21)
9. kolo
25 18. 12. 2016, 10:00 Nivnice - Uh. Brod B 3:0 (12,19,12)
26 3. 12. 2016, 13:00 Uh. Ostroh - Orel Veselí 3:0 (17,12,15)
27 18. 3. 2017, 13:00 VC Veselí - Hluk 0:3 (-22,-24,-18)
10. kolo
28 18. 12. 2016, 12:00 Nivnice - Uh. Brod B 2:3 (-21,-18,24,24,-8)
29 3. 12. 2016, 15:00 Uh. Ostroh - Orel Veselí 3:1 (21,-21,18,9)
30 18. 3. 2017, 15:00 VC Veselí - Hluk 3:2 (-20,17,9,-18,10)
11. kolo
31 30. 4. 2017, 13:00 Uh. Brod B - Hluk 3:0 (16,13,16)
32 15. 1. 2017, 10:00 VC Veselí - Orel Veselí 3:2 (-17,22,14,-16,10)
33 7. 1. 2017, 13:00 Uh. Ostroh - Nivnice 3:1 (20,14,-25,8)
12. kolo
34 30. 4. 2017, 15:00 Uh. Brod B - Hluk 3:0 (15,23,16)
35 15. 1. 2017, 13:00 VC Veselí - Orel Veselí 3:0 (18,21,16)
36 7. 1. 2017, 15:00 Uh. Ostroh - Nivnice 0:3 (-17,-24,-20)
13. kolo
37 28. 1. 2017, 13:00 Uh. Ostroh - Uh. Brod B 3:0 (18,24,8)
38 26. 3. 2017, 10:00 Nivnice - VC Veselí 1:3 (20,-14,-20,-13)
39 28. 1. 2017, 13:00 Orel Veselí - Hluk 3:0 (14,11,13)
14. kolo
40 28. 1. 2017, 15:00 Uh. Ostroh - Uh. Brod B 3:0 (22,19,15)
41 26. 3. 2017, 12:00 Nivnice - VC Veselí 3:2 (21,24,-14,-16,10)
42 28. 1. 2017, 15:00 Orel Veselí - Hluk 3:0 (11,19,10)
15. kolo
43 1. 4. 2017, 13:00 Uh. Brod B - Orel Veselí 3:1 (24,20,-15,24)
44 11. 2. 2017, 13:00 Hluk - Nivnice 1:3 (19,-16,-25,-23)
45 18. 2. 2017, 12:00 VC Veselí - Uh. Ostroh 0:3 (-22,-14,-20)
16. kolo
46 1. 4. 2017, 15:00 Uh. Brod B - Orel Veselí 2:3 (-21,17,-19,21,-12)
47 11. 2. 2017, 15:00 Hluk - Nivnice 1:3 (-20,-21,21,-8)
48 18. 2. 2017, 14:00 VC Veselí - Uh. Ostroh 0:3 (-16,-24,-22)
17. kolo
49 9. 4. 2017, 11:00 VC Veselí - Uh. Brod B 3:0 (25,22,22)
50 25. 2. 2017, 13:00 Uh. Ostroh - Hluk 3:0 (14,12,14)
51 26. 2. 2017, 10:00 Nivnice - Orel Veselí 3:0 (22,18,15)
18. kolo
52 9. 4. 2017, 13:00 VC Veselí - Uh. Brod B 3:1 (12,-21,23,26)
53 25. 2. 2017, 15:00 Uh. Ostroh - Hluk 3:0 (8,10,17)
54 26. 2. 2017, 12:00 Nivnice - Orel Veselí 3:0 (17,18,15)
19. kolo
55 18. 3. 2017, 13:00 Uh. Brod B - Nivnice 3:1 (23,23,-20,10)
56 4. 3. 2017, 13:00 Orel Veselí - Uh. Ostroh 2:3 (-22,21,19,-21,-11)
57 11. 3. 2017, 13:00 Hluk - VC Veselí 1:3 (23,-26,-19,-24)
20. kolo
58 18. 3. 2017, 15:00 Uh. Brod B - Nivnice 3:2 (18,-21,-20,17,11)
59 4. 3. 2017, 15:00 Orel Veselí - Uh. Ostroh 0:3 (-17,-15,-20)
60 11. 3. 2017, 15:00 Hluk - VC Veselí 0:3 (-10,-14,-12)
© ČVS 2015