Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Extraliga muži - 1. část soutěže
1. kolo
1 29. 9. 2018, 18:00 Praha - Karlovarsko 0:3 (-19,-20,-24)
2 29. 9. 2018, 18:00 Brno - Ostrava 1:3 (23,-23,-16,-21)
3 1. 10. 2018, 18:00 Liberec - Zlín TV 3:0 (21,18,19) ct sport
4 29. 9. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Benátky n. J. 3:0 (18,14,14)
5 29. 9. 2018, 19:00 Příbram - O. Voda 3:0 (21,23,20)
6 29. 9. 2018, 18:00 Kladno - Č. Budějovice 1:3 (-23,-21,15,-22)
2. kolo
7 6. 10. 2018, 18:00 Karlovarsko - Č. Budějovice 3:1 (24,21,-20,17)
8 6. 10. 2018, 18:00 O. Voda - Kladno 3:2 (-21,22,-20,14,11)
9 6. 10. 2018, 17:00 Benátky n. J. - Příbram 3:1 (21,-20,20,25)
10 6. 10. 2018, 17:00 Zlín - Ústí n. L. 1:3 (-15,23,-18,-17)
11 6. 10. 2018, 17:00 Ostrava - Liberec 2:3 (23,-16,21,-22,-12)
12 6. 10. 2018, 18:00 Praha - Brno 3:2 (-19,19,-17,23,11)
3. kolo
13 13. 10. 2018, 18:30 Brno - Karlovarsko 2:3 (-16,21,20,-22,-13)
14 13. 10. 2018, 18:00 Liberec - Praha 2:3 (18,17,-26,-23,-11)
15 13. 10. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Ostrava 3:0 (20,13,17)
16 13. 10. 2018, 17:00 Příbram - Zlín 3:2 (-20,-22,13,14,10)
17 13. 10. 2018, 18:00 Kladno - Benátky n. J. 3:0 (12,16,20)
18 16. 10. 2018, 17:45 Č. Budějovice - O. Voda TV 3:1 (-23,20,22,17) ct sport
4. kolo
19 20. 10. 2018, 18:00 Karlovarsko - O. Voda 3:1 (19,-22,15,17)
20 20. 10. 2018, 17:00 Benátky n. J. - Č. Budějovice 0:3 (-18,-23,-17)
21 20. 10. 2018, 17:00 Zlín - Kladno 3:2 (-17,22,-18,19,17)
22 18. 10. 2018, 16:30 Ostrava - Příbram 2:3 (23,27,-24,-18,-12)
23 20. 10. 2018, 18:00 Praha - Ústí n. L. 3:1 (-27,25,17,24)
24 20. 10. 2018, 18:30 Brno - Liberec 3:0 (23,23,19)
5. kolo
25 27. 10. 2018, 18:00 Liberec - Karlovarsko 2:3 (18,-23,17,-24,-11)
26 27. 10. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Brno 3:1 (-20,22,20,24)
27 27. 10. 2018, 17:00 Příbram - Praha 3:2 (-18,23,-21,22,20)
28 27. 10. 2018, 18:00 Kladno - Ostrava 3:0 (16,14,18)
29 27. 10. 2018, 19:00 Č. Budějovice - Zlín 3:0 (18,19,18)
30 27. 10. 2018, 18:00 O. Voda - Benátky n. J. 3:0 (15,23,23)
6. kolo
31 3. 11. 2018, 18:00 Karlovarsko - Benátky n. J. 3:0 (11,20,20)
32 3. 11. 2018, 17:00 Zlín - O. Voda 3:0 (21,23,15)
33 6. 11. 2018, 18:10 Ostrava - Č. Budějovice TV 1:3 (-22,17,-12,-20) ct sport
34 3. 11. 2018, 18:00 Praha - Kladno Míče Mikasa 0:3 (-19,-18,-24)
35 3. 11. 2018, 18:30 Brno - Příbram 3:1 (21,11,-23,22)
36 3. 11. 2018, 18:00 Liberec - Ústí n. L. 3:1 (-25,13,24,17)
7. kolo
37 10. 11. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Karlovarsko 0:3 (-17,-19,-22)
38 10. 11. 2018, 17:00 Příbram - Liberec 0:3 (-22,-19,-21)
39 10. 11. 2018, 18:00 Kladno - Brno Míče Mikasa 1:3 (-22,22,-24,-22)
40 10. 11. 2018, 18:00 Č. Budějovice - Praha 3:0 (22,23,26)
41 10. 11. 2018, 18:00 O. Voda - Ostrava 3:2 (20,17,-22,-25,12)
42 13. 11. 2018, 18:10 Benátky n. J. - Zlín TV 2:3 (-16,19,-23,30,-14) ct sport
8. kolo
43 17. 11. 2018, 19:00 Karlovarsko - Zlín Míče Mikasa 3:0 (14,23,16)
44 17. 11. 2018, 17:00 Ostrava - Benátky n. J. 3:0 (18,14,22)
45 17. 11. 2018, 18:00 Praha - O. Voda 3:2 (21,15,-21,-13,10)
46 17. 11. 2018, 18:00 Č. Budějovice - Brno 3:2 (-21,14,17,-26,11)
47 17. 11. 2018, 18:00 Liberec - Kladno 2:3 (-19,20,23,-24,-13)
48 17. 11. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Příbram 2:3 (22,22,-24,-20,-9)
9. kolo
49 26. 11. 2018, 18:10 Příbram - Karlovarsko TV 3:2 (-23,20,-20,24,9) ct sport
50 24. 11. 2018, 18:00 Kladno - Ústí n. L. Míče Mikasa 3:0 (23,13,17)
51 24. 11. 2018, 18:00 Č. Budějovice - Liberec Míče Mikasa 3:2 (31,-28,-20,23,12)
52 24. 11. 2018, 18:00 O. Voda - Brno Míče Mikasa 1:3 (-18,24,-19,-17)
53 24. 11. 2018, 17:00 Benátky n. J. - Praha 2:3 (27,-23,26,-18,-9)
54 24. 11. 2018, 17:00 Zlín - Ostrava 0:3 (-18,-19,-24)
10. kolo
55 1. 12. 2018, 18:00 Karlovarsko - Ostrava 0:3 (-24,-23,-22)
56 1. 12. 2018, 18:00 Praha - Zlín 3:0 (21,29,19)
57 8. 11. 2018, 18:00 Brno - Benátky n. J. 3:0 (14,18,23)
58 1. 12. 2018, 18:00 Liberec - O. Voda Míče Mikasa 3:1 (18,26,-20,23)
59 1. 12. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Č. Budějovice 0:3 (-12,-20,-22)
60 1. 12. 2018, 17:00 Příbram - Kladno Míče Mikasa 1:3 (15,-25,-24,-19)
11. kolo
61 10. 12. 2018, 20:15 Kladno - Karlovarsko TV 3:1 (-23,24,25,23) ct sport
62 8. 12. 2018, 18:00 Č. Budějovice - Příbram 3:0 (21,22,20)
63 8. 12. 2018, 18:00 O. Voda - Ústí n. L. 3:1 (21,20,-22,20)
64 8. 12. 2018, 18:00 Benátky n. J. - Liberec 0:3 (-21,-22,-23)
65 8. 12. 2018, 17:00 Zlín - Brno 2:3 (-23,-15,23,20,-12)
66 8. 12. 2018, 17:00 Ostrava - Praha 3:1 (17,-11,23,24)
12. kolo
67 15. 12. 2018, 18:00 Karlovarsko - Praha Míče Mikasa 3:0 (19,34,22)
68 15. 12. 2018, 17:00 Ostrava - Brno 3:0 (25,20,18)
69 15. 12. 2018, 17:00 Zlín - Liberec Míče Mikasa 0:3 (-18,-20,-31)
70 15. 12. 2018, 18:30 Benátky n. J. - Ústí n. L. 0:3 (-16,-20,-23)
71 15. 12. 2018, 18:00 O. Voda - Příbram 1:3 (-19,-16,14,-13)
72 15. 12. 2018, 18:00 Č. Budějovice - Kladno 3:0 (16,22,24)
13. kolo
73 22. 12. 2018, 19:30 Č. Budějovice - Karlovarsko 3:1 (22,16,-21,15)
74 22. 12. 2018, 18:00 Kladno - O. Voda 3:1 (-19,17,20,17)
75 22. 12. 2018, 17:00 Příbram - Benátky n. J. 3:0 (8,23,18)
76 22. 12. 2018, 17:00 Ústí n. L. - Zlín 3:1 (-23,18,28,19)
77 22. 12. 2018, 18:00 Liberec - Ostrava 3:0 (19,18,15)
78 18. 12. 2018, 20:00 Brno - Praha TV 3:0 (21,21,11) ct sport
14. kolo
79 29. 12. 2018, 17:00 Karlovarsko - Brno 3:1 (-23,18,26,17)
80 10. 1. 2019, 19:00 Praha - Liberec Míče Mikasa 1:3 (22,-15,-22,-21)
81 16. 1. 2019, 17:00 Ostrava - Ústí n. L. 3:1 (16,21,-21,25)
82 29. 12. 2018, 17:00 Zlín - Příbram 1:3 (-19,-25,18,-23)
83 25. 10. 2018, 18:00 Benátky n. J. - Kladno 2:3 (-20,-17,16,23,-10)
84 16. 1. 2019, 18:00 O. Voda - Č. Budějovice 1:3 (21,-22,-26,-16)
15. kolo
85 12. 1. 2019, 18:00 O. Voda - Karlovarsko Míče Mikasa 3:1 (17,22,-16,18)
86 12. 1. 2019, 18:00 Č. Budějovice - Benátky n. J. 3:0 (13,18,21)
87 12. 1. 2019, 18:00 Kladno - Zlín Míče Mikasa 3:0 (23,25,12)
88 12. 1. 2019, 17:00 Příbram - Ostrava 3:1 (16,25,-21,19)
89 12. 1. 2019, 17:00 Ústí n. L. - Praha 3:0 (15,18,21)
90 7. 1. 2019, 17:00 Liberec - Brno TV 3:0 (13,24,19) ct sport
16. kolo
91 19. 1. 2019, 18:00 Karlovarsko - Liberec 0:3 (-28,-18,-23)
92 19. 1. 2019, 16:00 Brno - Ústí n. L. 3:1 (-22,23,13,20)
93 19. 1. 2019, 18:00 Praha - Příbram 2:3 (-17,-23,23,22,-10)
94 19. 1. 2019, 16:30 Ostrava - Kladno 3:1 (15,-31,20,17)
95 19. 1. 2019, 17:00 Zlín - Č. Budějovice NH 3:1 (17,-23,25,23)
96 19. 1. 2019, 18:00 Benátky n. J. - O. Voda 1:3 (-20,-17,20,-19)
17. kolo
97 26. 1. 2019, 17:00 Benátky n. J. - Karlovarsko 0:3 (-19,-19,-21)
98 26. 1. 2019, 18:00 O. Voda - Zlín 3:1 (21,23,-21,22)
99 28. 1. 2019, 19:40 Č. Budějovice - Ostrava TV 0:3 (-21,-23,-18) ct sport
100 26. 1. 2019, 18:00 Kladno - Praha 3:0 (20,19,16)
101 26. 1. 2019, 17:00 Příbram - Brno 1:3 (-23,15,-20,-25)
102 26. 1. 2019, 15:00 Ústí n. L. - Liberec 0:3 (-21,-16,-21)
18. kolo
103 4. 2. 2019, 18:00 Karlovarsko - Ústí n. L. 3:2 (18,-21,-17,23,8)
104 4. 2. 2019, 17:10 Liberec - Příbram TV 3:0 (20,25,16) ct sport
105 2. 2. 2019, 18:00 Brno - Kladno 0:3 (-23,-22,-16)
106 2. 2. 2019, 18:00 Praha - Č. Budějovice 2:3 (-19,11,22,-18,-12)
107 2. 2. 2019, 17:00 Ostrava - O. Voda 3:0 (20,18,18)
108 31. 1. 2019, 17:00 Zlín - Benátky n. J. 2:3 (-25,18,17,-23,-12)
19. kolo
109 9. 2. 2019, 15:00 Zlín - Karlovarsko 0:3 (-22,-20,-17)
110 7. 2. 2019, 18:00 Benátky n. J. - Ostrava 0:3 (-18,-20,-18)
111 11. 2. 2019, 19:30 O. Voda - Praha TV 1:3 (22,-24,-19,-15) ct sport
112 9. 2. 2019, 18:30 Brno - Č. Budějovice 1:3 (-20,-19,23,-22)
113 9. 2. 2019, 18:00 Kladno - Liberec 3:2 (15,-19,23,-14,12)
114 9. 2. 2019, 17:00 Příbram - Ústí n. L. 3:0 (17,15,17)
20. kolo
115 23. 2. 2019, 18:00 Karlovarsko - Příbram Kořenek J. ,Fink T. ?
116 25. 2. 2019, 17:10 Ústí n. L. - Kladno TV Kvarda P. ,Dmejchal M. ? ct sport
117 23. 2. 2019, 18:00 Liberec - Č. Budějovice Hudík M. ,Kovář V. ?
118 23. 2. 2019, 18:00 Brno - O. Voda Krtička J. ,Renčín K. ?
119 23. 2. 2019, 18:00 Praha - Benátky n. J. Velinov E. ,Marschner R. ?
120 23. 2. 2019, 17:00 Ostrava - Zlín Grabovský Z. ,Kavala T. ?
21. kolo
121 2. 3. 2019, 17:00 Ostrava - Karlovarsko Gall J. ,Kubinec J. ?
122 2. 3. 2019, 17:00 Zlín - Praha Kovář V. ,Spáčil L. ?
123 2. 3. 2019, 17:00 Benátky n. J. - Brno Rychlík D. ,Marschner R. ?
124 2. 3. 2019, 18:00 O. Voda - Liberec Kořenek J. ,Fink T. ?
125 2. 3. 2019, 17:00 Č. Budějovice - Ústí n. L. Činátl R. ,Velinov E. ?
126 2. 3. 2019, 18:00 Kladno - Příbram Renčín K. ,Krtička J. ?
22. kolo
127 7. 3. 2019, 18:00 Karlovarsko - Kladno Kvarda P. ,Kořenek J. ?
128 9. 3. 2019, 17:00 Příbram - Č. Budějovice Fink T. ,Kostka M. ?
129 9. 3. 2019, 17:00 Ústí n. L. - O. Voda Němeček P. ,Buchar T. ?
130 9. 3. 2019, 18:00 Liberec - Benátky n. J. Rychlík D. ,Činátl R. ?
131 9. 3. 2019, 18:30 Brno - Zlín Pecháček L. ,Grabovský Z. ?
132 9. 3. 2019, 18:00 Praha - Ostrava Krtička J. ,Renčín K. ?
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967
© ČVS 2015-2018