Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
2. část soutěže - skupina P o 7. - 12. místo
21. kolo
1 23. 2. 2020, 10:00 Uherské Hradiště - Bílovec NH 3:0 (14,11,13)
2 26. 1. 2020, 10:00 Znojmo - Opava 1:3 (17,-24,-15,-19)
3 25. 1. 2020, 11:00 Břeclav - Valašské Meziříčí 3:0 (16,4,25)
22. kolo
4 23. 2. 2020, 14:00 Uherské Hradiště - Bílovec NH 1:3 (-21,19,-22,-13)
5 26. 1. 2020, 14:00 Znojmo - Opava 2:3 (-15,23,22,-17,-9)
6 25. 1. 2020, 14:00 Břeclav - Valašské Meziříčí 3:2 (15,-22,-23,8,10)
23. kolo
7 2. 2. 2020, 14:00 Valašské Meziříčí - Znojmo 0:3 (-19,-22,-17)
8 1. 2. 2020, 10:00 Opava - Uherské Hradiště 2:3 (-16,21,-20,21,-12)
9 1. 2. 2020, 11:00 Bílovec - Břeclav 3:1 (22,-20,23,20)
24. kolo
10 2. 2. 2020, 17:00 Valašské Meziříčí - Znojmo 2:3 (-22,19,-14,15,-8)
11 1. 2. 2020, 14:00 Opava - Uherské Hradiště 2:3 (-21,-10,19,23,-12)
12 1. 2. 2020, 15:00 Bílovec - Břeclav 3:1 (16,15,-16,27)
25. kolo
13 8. 2. 2020, 11:00 Uherské Hradiště - Valašské Meziříčí 1:3 (23,-24,-15,-23)
14 9. 2. 2020, 10:00 Znojmo - Bílovec 3:1 (12,19,-18,12)
15 8. 2. 2020, 11:00 Břeclav - Opava 3:1 (18,17,-23,20)
26. kolo
16 8. 2. 2020, 14:00 Uherské Hradiště - Valašské Meziříčí 0:3 (-11,-14,-14)
17 9. 2. 2020, 14:00 Znojmo - Bílovec 0:3 (-23,-15,-23)
18 8. 2. 2020, 15:00 Břeclav - Opava 3:2 (22,23,-18,-21,10)
27. kolo
19 15. 2. 2020, 15:00 Valašské Meziříčí - Břeclav 3:0 (12,22,15)
20 15. 2. 2020, 10:00 Opava - Znojmo 3:1 (20,-23,27,21)
21 15. 2. 2020, 10:00 Bílovec - Uherské Hradiště 1:3 (-20,18,-21,-20)
28. kolo
22 15. 2. 2020, 17:00 Valašské Meziříčí - Břeclav 3:2 (27,-26,-18,17,11)
23 15. 2. 2020, 14:00 Opava - Znojmo 1:3 (-16,-18,16,-17)
24 15. 2. 2020, 14:00 Bílovec - Uherské Hradiště 3:1 (-22,24,19,19)
29. kolo
25 22. 2. 2020, 10:00 Uherské Hradiště - Opava NH 0:3 (-20,-21,-7)
26 23. 2. 2020, 11:00 Znojmo - Valašské Meziříčí 2:3 (19,18,-20,-20,-5)
27 22. 2. 2020, 11:00 Břeclav - Bílovec 3:0 (23,8,12)
30. kolo
28 22. 2. 2020, 14:00 Uherské Hradiště - Opava NH 3:2 (13,-19,-19,15,13)
29 23. 2. 2020, 14:00 Znojmo - Valašské Meziříčí 3:2 (19,-23,-18,24,12)
30 22. 2. 2020, 15:00 Břeclav - Bílovec 3:2 (5,-19,15,-21,17)
31. kolo
31 9. 2. 2020, 11:00 Valašské Meziříčí - Uherské Hradiště 3:0 (12,22,18)
32 29. 2. 2020, 11:00 Opava - Břeclav 3:1 (15,-18,16,20)
33 29. 2. 2020, 10:00 Bílovec - Znojmo 1:3 (-21,18,-15,-16)
32. kolo
34 9. 2. 2020, 15:00 Valašské Meziříčí - Uherské Hradiště 3:0 (21,9,10)
35 29. 2. 2020, 15:00 Opava - Břeclav 1:3 (-19,20,-11,-17)
36 29. 2. 2020, 14:00 Bílovec - Znojmo 3:1 (11,-22,9,16)
Vedoucí soutěže: Bc. Jan DREŠL, U sportovní haly 2, 77900 Olomouc, MT: 776 822 216, E-mail: dresl@cvf.cz
© ČVS 2015-2018