Reprezentace
2. 6. 2017
Muži - Světová liga | Turnaj Korea
Reprezentace
9. 6. 2017
Muži - Světová liga | Turnaj Česká republika
Reprezentace
16. 6. 2017
Muži - Světová liga | Turnaj Holandsko
Beach
17. 6. 2017
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
23. 6. 2017
Muži - Světová liga | Final Four Turnaj Austrálie
Mládež
23. 6. 2017
Junioři - Mistrovství světa U21 | Brno, České Budějovice
Reprezentace
7. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Peru
Beach
8. 7. 2017
Muži + ženy - Super Cup | Staré Město
Reprezentace
14. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Portoriko
Reprezentace
21. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Kanada
Reprezentace
28. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Final Four Turnaj Česká republika, Ostrava
Beach
5. 8. 2017
Muži + ženy - Super Cup | Praha Hamr
Reprezentace
23. 8. 2017
Muži - Mistrovství Evropy | Polsko
Beach
2. 9. 2017
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Praha
Reprezentace
20. 9. 2017
Ženy - Mistrovství Evropy | Gruzie, Ázerbajdžán

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
1. liga junioři - skupina A
1. kolo
1 17. 9. 2016, 10:00 Ostrov - Česká Lípa 0:3 (-13,-15,-6)
3 17. 9. 2016, 10:00 Kladno - Jirkov 0:3 (-14,-15,-23)
4 17. 9. 2016, 10:00 Č. Budějovice B - Odolena Voda 3:0 (14,19,8)
5 2. 10. 2016, 10:00 Prosek B - Sokolov 3:1 (18,35,-21,18)
2. kolo
6 17. 9. 2016, 14:00 Ostrov - Česká Lípa 0:3 (-15,-13,-12)
8 17. 9. 2016, 13:00 Kladno - Jirkov 2:3 (22,18,-15,-19,-15)
9 17. 9. 2016, 14:00 Č. Budějovice B - Odolena Voda 3:0 (11,15,18)
10 2. 10. 2016, 14:00 Prosek B - Sokolov 1:3 (-22,23,-16,-14)
3. kolo
11 28. 9. 2016, 10:00 Česká Lípa - Sokolov 3:0 (23,21,18)
12 28. 9. 2016, 10:00 Odolena Voda - Prosek B 0:3 (-8,-18,-9)
13 28. 9. 2016, 10:00 Jirkov - Č. Budějovice B 3:X
14 28. 9. 2016, 10:00 Ústí n. L. - Kladno 3:0 (13,12,24)
4. kolo
16 28. 9. 2016, 14:00 Česká Lípa - Sokolov 3:0 (21,15,14)
17 28. 9. 2016, 14:00 Odolena Voda - Prosek B 0:3 (-21,-20,-18)
18 28. 9. 2016, 14:00 Jirkov - Č. Budějovice B 3:X
19 28. 9. 2016, 14:00 Ústí n. L. - Kladno 3:0 (18,15,15)
5. kolo
22 1. 10. 2016, 10:00 Kladno - Ostrov 3:0 (16,13,22)
23 1. 10. 2016, 10:00 Č. Budějovice B - Ústí n. L. 1:3 (-17,-10,13,-11)
24 1. 10. 2016, 10:00 Prosek B - Jirkov 3:1 (19,-20,26,18)
25 1. 10. 2016, 12:00 Odolena Voda - Sokolov 0:3 (-19,-18,-20)
6. kolo
27 1. 10. 2016, 13:00 Kladno - Ostrov 3:0 (17,20,18)
28 1. 10. 2016, 14:00 Č. Budějovice B - Ústí n. L. 0:3 (-18,-12,-20)
29 1. 10. 2016, 14:00 Prosek B - Jirkov 0:3 (-21,-18,-17)
30 1. 10. 2016, 16:00 Odolena Voda - Sokolov 1:3 (-16,24,-14,-18)
7. kolo
31 15. 10. 2016, 10:00 Česká Lípa - Odolena Voda 3:0 (9,13,11)
32 20. 11. 2016, 09:00 Jirkov - Sokolov 0:3 (-24,-22,-19)
33 15. 10. 2016, 10:00 Ústí n. L. - Prosek B 3:0 (17,25,15)
34 15. 10. 2016, 10:00 Ostrov - Č. Budějovice B 3:1 (-19,19,24,13)
8. kolo
36 15. 10. 2016, 14:00 Česká Lípa - Odolena Voda 3:0 (13,10,14)
37 20. 11. 2016, 13:00 Jirkov - Sokolov 0:3 (-18,-21,-10)
38 15. 10. 2016, 14:00 Ústí n. L. - Prosek B 3:2 (-19,13,-24,16,7)
39 15. 10. 2016, 14:00 Ostrov - Č. Budějovice B 0:3 (-13,-11,-22)
9. kolo
41 29. 10. 2016, 10:00 Kladno - Česká Lípa 0:3 (-13,-17,-19)
43 18. 9. 2016, 10:00 Prosek B - Ostrov 3:0 (14,8,23)
44 29. 10. 2016, 09:00 Sokolov - Ústí n. L. 0:3 (-10,-21,-11)
45 29. 10. 2016, 10:00 Odolena Voda - Jirkov 2:3 (21,24,-20,-19,-8)
10. kolo
46 29. 10. 2016, 13:00 Kladno - Česká Lípa 0:3 (-19,-19,-17)
48 18. 9. 2016, 14:00 Prosek B - Ostrov 3:0 (21,15,18)
49 29. 10. 2016, 13:00 Sokolov - Ústí n. L. 0:3 (-10,-14,-22)
50 29. 10. 2016, 14:00 Odolena Voda - Jirkov 0:3 (-21,-13,-20)
11. kolo
51 17. 11. 2016, 09:00 Česká Lípa - Jirkov 3:0 (10,15,15)
52 5. 11. 2016, 10:00 Ústí n. L. - Odolena Voda 3:0 (9,9,12)
53 30. 10. 2016, 09:00 Ostrov - Sokolov 0:3 (-14,-10,-21)
55 12. 11. 2016, 10:00 Kladno - Č. Budějovice B 2:3 (-25,23,-14,23,-7)
12. kolo
56 17. 11. 2016, 13:00 Česká Lípa - Jirkov 3:0 (15,22,13)
57 5. 11. 2016, 14:00 Ústí n. L. - Odolena Voda 3:0 (8,7,12)
58 30. 10. 2016, 12:00 Ostrov - Sokolov 0:3 (-16,-22,-18)
60 12. 11. 2016, 13:00 Kladno - Č. Budějovice B 0:3 (-24,-20,-24)
13. kolo
61 19. 11. 2016, 10:00 Č. Budějovice B - Česká Lípa 0:3 (-23,-17,-21)
62 19. 11. 2016, 10:00 Prosek B - Kladno 3:1 (19,24,-23,16)
64 19. 11. 2016, 10:00 Odolena Voda - Ostrov 3:0 (15,23,21)
65 19. 11. 2016, 10:00 Jirkov - Ústí n. L. 1:3 (20,-14,-24,-10)
14. kolo
66 19. 11. 2016, 14:00 Č. Budějovice B - Česká Lípa 0:3 (-13,-13,-18)
67 19. 11. 2016, 14:00 Prosek B - Kladno 3:1 (19,22,-15,13)
69 19. 11. 2016, 14:00 Odolena Voda - Ostrov 1:3 (-21,16,-23,-23)
70 19. 11. 2016, 14:00 Jirkov - Ústí n. L. 1:3 (-14,19,-8,-8)
15. kolo
71 10. 12. 2016, 09:00 Česká Lípa - Ústí n. L. NH 3:0 (19,20,15)
72 10. 12. 2016, 10:00 Ostrov - Jirkov NH 2:3 (-12,-22,14,18,-13)
74 10. 12. 2016, 10:00 Kladno - Sokolov 3:1 (17,16,-24,19)
75 3. 12. 2016, 12:00 Č. Budějovice B - Prosek B NH 1:3 (-16,-10,16,-12)
16. kolo
76 10. 12. 2016, 13:00 Česká Lípa - Ústí n. L. NH 2:3 (-8,21,-24,20,-12)
77 10. 12. 2016, 14:00 Ostrov - Jirkov NH 2:3 (-18,24,-19,26,-13)
79 10. 12. 2016, 13:00 Kladno - Sokolov 0:3 (-18,-17,-24)
80 3. 12. 2016, 16:00 Č. Budějovice B - Prosek B NH 1:3 (-19,19,-22,-22)
17. kolo
81 17. 12. 2016, 10:00 Prosek B - Česká Lípa 0:3 (-16,-21,-16)
82 17. 12. 2016, 11:00 Sokolov - Č. Budějovice B 0:3 (-20,-22,-16)
83 17. 12. 2016, 10:00 Odolena Voda - Kladno 0:3 (-8,-13,-14)
85 17. 12. 2016, 10:00 Ústí n. L. - Ostrov 3:0 (18,18,20)
18. kolo
86 17. 12. 2016, 14:00 Prosek B - Česká Lípa 0:3 (-14,-15,-13)
87 17. 12. 2016, 15:00 Sokolov - Č. Budějovice B 3:0 (25,19,19)
88 17. 12. 2016, 14:00 Odolena Voda - Kladno 0:3 (-16,-13,-13)
90 17. 12. 2016, 14:00 Ústí n. L. - Ostrov 3:0 (13,20,20)
19. kolo
91 7. 1. 2017, 09:00 Česká Lípa - Ostrov 3:0 (9,9,9)
93 7. 1. 2017, 09:00 Jirkov - Kladno 2:3 (-18,21,17,-19,-13)
94 7. 1. 2017, 10:00 Odolena Voda - Č. Budějovice B 1:3 (-11,-22,22,-21)
95 7. 1. 2017, 10:00 Sokolov - Prosek B 3:2 (-20,20,-23,25,13)
20. kolo
96 7. 1. 2017, 13:00 Česká Lípa - Ostrov 3:0 (13,15,12)
98 7. 1. 2017, 13:00 Jirkov - Kladno 2:3 (-20,23,-17,16,-10)
99 7. 1. 2017, 14:00 Odolena Voda - Č. Budějovice B 1:3 (-22,-13,26,-21)
100 7. 1. 2017, 14:00 Sokolov - Prosek B 2:3 (19,-19,13,-22,-14)
21. kolo
101 14. 1. 2017, 10:00 Sokolov - Česká Lípa 1:3 (22,-9,-23,-23)
102 14. 1. 2017, 10:00 Prosek B - Odolena Voda 3:0 (22,18,24)
103 14. 1. 2017, 10:00 Č. Budějovice B - Jirkov 3:2 (22,16,-22,-21,6)
104 14. 1. 2017, 10:00 Kladno - Ústí n. L. 0:3 (-19,-10,-10)
22. kolo
106 14. 1. 2017, 14:00 Sokolov - Česká Lípa 1:3 (-15,20,-10,-21)
107 14. 1. 2017, 14:00 Prosek B - Odolena Voda 3:0 (16,16,15)
108 14. 1. 2017, 14:00 Č. Budějovice B - Jirkov 3:1 (-23,23,19,19)
109 14. 1. 2017, 13:00 Kladno - Ústí n. L. 1:3 (-12,17,-23,-19)
23. kolo
112 28. 1. 2017, 10:00 Ostrov - Kladno NH 1:3 (-22,25,-12,-18)
113 28. 1. 2017, 09:00 Ústí n. L. - Č. Budějovice B 3:0 (8,17,17)
114 26. 2. 2017, 10:00 Jirkov - Prosek B 1:3 (-20,10,-29,-13)
115 21. 1. 2017, 11:00 Sokolov - Odolena Voda NH2 3:0 (6,18,26)
24. kolo
117 28. 1. 2017, 14:00 Ostrov - Kladno NH 0:3 (-20,-24,-12)
118 28. 1. 2017, 12:00 Ústí n. L. - Č. Budějovice B 3:0 (9,10,17)
119 26. 2. 2017, 14:00 Jirkov - Prosek B 0:3 (-15,-18,-24)
120 21. 1. 2017, 15:00 Sokolov - Odolena Voda NH2 3:1 (11,17,-23,8)
25. kolo
121 4. 2. 2017, 10:00 Odolena Voda - Česká Lípa 0:3 (-6,-14,-12)
122 5. 3. 2017, 10:00 Sokolov - Jirkov 3:1 (21,22,-21,21)
123 3. 2. 2017, 10:00 Prosek B - Ústí n. L. 1:3 (-13,12,-19,-16)
124 4. 2. 2017, 10:00 Č. Budějovice B - Ostrov 1:3 (-21,16,-22,-26)
26. kolo
126 4. 2. 2017, 14:00 Odolena Voda - Česká Lípa 0:3 (-5,-15,-23)
127 5. 3. 2017, 14:00 Sokolov - Jirkov 3:1 (-15,20,23,20)
128 3. 2. 2017, 13:00 Prosek B - Ústí n. L. 0:3 (-16,-12,-24)
129 4. 2. 2017, 14:00 Č. Budějovice B - Ostrov 3:2 (22,-23,-16,22,11)
27. kolo
131 26. 2. 2017, 09:00 Česká Lípa - Kladno 3:0 (18,12,19)
133 15. 1. 2017, 10:00 Ostrov - Prosek B 1:3 (26,-21,-18,-29)
134 11. 3. 2017, 10:00 Ústí n. L. - Sokolov 3:0 (21,13,20)
135 11. 2. 2017, 09:00 Jirkov - Odolena Voda 3:0 (19,20,18)
28. kolo
136 26. 2. 2017, 13:00 Česká Lípa - Kladno 3:0 (13,16,12)
138 15. 1. 2017, 14:00 Ostrov - Prosek B 0:3 (-12,-20,-15)
139 11. 3. 2017, 14:00 Ústí n. L. - Sokolov 3:0 (19,25,14)
140 11. 2. 2017, 13:00 Jirkov - Odolena Voda 3:2 (17,12,-21,-25,8)
29. kolo
141 25. 2. 2017, 09:00 Jirkov - Česká Lípa 0:3 (-11,-14,-12)
142 25. 2. 2017, 10:00 Odolena Voda - Ústí n. L. 0:3 (-17,-14,-15)
143 25. 2. 2017, 10:00 Sokolov - Ostrov 3:0 (23,20,23)
145 25. 2. 2017, 10:00 Č. Budějovice B - Kladno 3:2 (23,22,-21,-23,13)
30. kolo
146 25. 2. 2017, 13:00 Jirkov - Česká Lípa 0:3 (-8,-14,-17)
147 25. 2. 2017, 14:00 Odolena Voda - Ústí n. L. 0:3 (-13,-17,-13)
148 25. 2. 2017, 14:00 Sokolov - Ostrov 3:1 (17,17,-23,14)
150 25. 2. 2017, 14:00 Č. Budějovice B - Kladno 1:3 (-18,-23,22,-17)
31. kolo
151 19. 3. 2017, 09:00 Česká Lípa - Č. Budějovice B 3:0 (22,17,18)
152 11. 3. 2017, 10:00 Kladno - Prosek B 2:3 (16,-23,-24,23,-9)
154 4. 3. 2017, 10:00 Ostrov - Odolena Voda 3:1 (-16,20,18,11)
155 4. 3. 2017, 10:00 Ústí n. L. - Jirkov 3:1 (10,17,-23,10)
32. kolo
156 19. 3. 2017, 13:00 Česká Lípa - Č. Budějovice B 3:0 (16,11,14)
157 11. 3. 2017, 13:00 Kladno - Prosek B 3:1 (-23,17,21,14)
159 4. 3. 2017, 14:00 Ostrov - Odolena Voda 3:1 (12,-24,23,21)
160 4. 3. 2017, 14:00 Ústí n. L. - Jirkov 3:0 (11,21,21)
33. kolo
161 18. 3. 2017, 10:00 Ústí n. L. - Česká Lípa 2:3 (21,22,-16,-18,-11)
162 18. 3. 2017, 10:00 Jirkov - Ostrov 3:0 (17,22,21)
164 4. 3. 2017, 11:00 Sokolov - Kladno 3:0 (19,22,19)
165 18. 3. 2017, 10:00 Prosek B - Č. Budějovice B 3:0 (17,13,22)
34. kolo
166 18. 3. 2017, 14:00 Ústí n. L. - Česká Lípa 1:3 (-18,26,-20,-15)
167 18. 3. 2017, 14:00 Jirkov - Ostrov 3:2 (-21,-19,20,14,11)
169 4. 3. 2017, 15:00 Sokolov - Kladno 2:3 (-18,-16,21,22,-13)
170 18. 3. 2017, 14:00 Prosek B - Č. Budějovice B 3:2 (-23,-22,19,10,13)
35. kolo
171 25. 3. 2017, 10:00 Česká Lípa - Prosek B 3:0 (22,14,21)
172 25. 3. 2017, 10:00 Č. Budějovice B - Sokolov 3:2 (-19,-13,16,23,7)
173 25. 3. 2017, 10:00 Kladno - Odolena Voda 3:0 (20,13,17)
175 25. 3. 2017, 10:00 Ostrov - Ústí n. L. NH2 0:3 (-21,-23,-21)
36. kolo
176 25. 3. 2017, 14:00 Česká Lípa - Prosek B 3:0 (22,17,14)
177 25. 3. 2017, 14:00 Č. Budějovice B - Sokolov 3:0 (20,15,16)
178 25. 3. 2017, 13:00 Kladno - Odolena Voda 3:1 (12,-27,15,17)
180 25. 3. 2017, 14:00 Ostrov - Ústí n. L. NH2 0:3 (-20,-13,-19)
Vedoucí soutěže: Tomáš KAVALA, B. Četyny 8, 700 30 Ostrava; MT: 602 600 095; E-mail: kavala@cvf.cz
© ČVS 2015