Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
1. liga kadetky - 1. část soutěže - skupina B
1. kolo
1 22. 9. 2018, 10:00 Kralupy - Rychnov n. K. .
2 22. 9. 2018, 10:00 Španielka - Hradec Králové .
3 22. 9. 2018, 10:00 Vavřinec - Tatran .
2. kolo
4 22. 9. 2018, 14:00 Kralupy - Rychnov n. K. .
5 22. 9. 2018, 14:00 Španielka - Hradec Králové .
6 22. 9. 2018, 14:00 Vavřinec - Tatran .
3. kolo
7 30. 9. 2018, 10:00 Rychnov n. K. - Tatran .
8 29. 9. 2018, 10:00 Hradec Králové - Vavřinec .
9 29. 9. 2018, 10:00 Kralupy - Španielka .
4. kolo
10 30. 9. 2018, 13:00 Rychnov n. K. - Tatran .
11 29. 9. 2018, 14:00 Hradec Králové - Vavřinec .
12 29. 9. 2018, 14:00 Kralupy - Španielka .
5. kolo
13 6. 10. 2018, 10:00 Španielka - Rychnov n. K. .
14 6. 10. 2018, 09:00 Vavřinec - Kralupy .
15 7. 10. 2018, 09:00 Tatran - Hradec Králové .
6. kolo
16 6. 10. 2018, 14:00 Španielka - Rychnov n. K. .
17 6. 10. 2018, 13:00 Vavřinec - Kralupy .
18 7. 10. 2018, 13:00 Tatran - Hradec Králové .
7. kolo
19 27. 10. 2018, 10:00 Rychnov n. K. - Hradec Králové .
20 27. 10. 2018, 10:00 Kralupy - Tatran .
21 27. 10. 2018, 10:00 Španielka - Vavřinec .
8. kolo
22 27. 10. 2018, 13:00 Rychnov n. K. - Hradec Králové .
23 27. 10. 2018, 14:00 Kralupy - Tatran .
24 27. 10. 2018, 14:00 Španielka - Vavřinec .
9. kolo
25 3. 11. 2018, 11:00 Vavřinec - Rychnov n. K. .
26 4. 11. 2018, 09:00 Tatran - Španielka .
27 3. 11. 2018, 10:00 Hradec Králové - Kralupy .
10. kolo
28 3. 11. 2018, 15:00 Vavřinec - Rychnov n. K. .
29 4. 11. 2018, 12:00 Tatran - Španielka .
30 3. 11. 2018, 14:00 Hradec Králové - Kralupy .
11. kolo
31 10. 11. 2018, 10:00 Rychnov n. K. - Kralupy .
32 10. 11. 2018, 10:00 Hradec Králové - Španielka .
33 11. 11. 2018, 09:00 Tatran - Vavřinec .
12. kolo
34 10. 11. 2018, 12:00 Rychnov n. K. - Kralupy .
35 10. 11. 2018, 14:00 Hradec Králové - Španielka .
36 11. 11. 2018, 12:00 Tatran - Vavřinec .
13. kolo
37 2. 12. 2018, 10:00 Tatran - Rychnov n. K. .
38 1. 12. 2018, 11:00 Vavřinec - Hradec Králové .
39 1. 12. 2018, 09:00 Španielka - Kralupy .
14. kolo
40 2. 12. 2018, 13:00 Tatran - Rychnov n. K. .
41 1. 12. 2018, 15:00 Vavřinec - Hradec Králové .
42 1. 12. 2018, 14:00 Španielka - Kralupy .
15. kolo
43 8. 12. 2018, 10:00 Rychnov n. K. - Španielka .
44 8. 12. 2018, 10:00 Kralupy - Vavřinec .
45 8. 12. 2018, 10:00 Hradec Králové - Tatran .
16. kolo
46 8. 12. 2018, 14:00 Rychnov n. K. - Španielka .
47 8. 12. 2018, 14:00 Kralupy - Vavřinec .
48 8. 12. 2018, 14:00 Hradec Králové - Tatran .
17. kolo
49 12. 1. 2019, 10:00 Hradec Králové - Rychnov n. K. .
50 12. 1. 2019, 09:00 Tatran - Kralupy .
51 12. 1. 2019, 09:00 Vavřinec - Španielka .
18. kolo
52 12. 1. 2019, 14:00 Hradec Králové - Rychnov n. K. .
53 12. 1. 2019, 13:00 Tatran - Kralupy .
54 12. 1. 2019, 13:00 Vavřinec - Španielka .
19. kolo
55 20. 1. 2019, 10:00 Rychnov n. K. - Vavřinec .
56 20. 1. 2019, 10:00 Španielka - Tatran .
57 19. 1. 2019, 10:00 Kralupy - Hradec Králové .
20. kolo
58 20. 1. 2019, 14:00 Rychnov n. K. - Vavřinec .
59 20. 1. 2019, 14:00 Španielka - Tatran .
60 19. 1. 2019, 14:00 Kralupy - Hradec Králové .
Vedoucí soutěže: Ing. Jan ŠRITTER, Bělohorská 63, 169 00 Praha 6, MT: 603 470 436, TZ: 245 006 006, E-mail: sritter@cvf.cz, ICQ: 7180319
© ČVS 2015-2018