Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
1. část soutěže - skupina A
1. kolo
1 21. 9. 2019, 09:00 Kralupy - Kladno 3:0 (20,16,16)
2 21. 9. 2019, 10:00 Ústí n. L. - Karlovy Vary 2:3 (-22,-19,9,21,-11)
3 21. 9. 2019, 13:00 Řepy - Chodov B 3:2 (-23,-24,23,25,14)
2. kolo
4 21. 9. 2019, 13:00 Kralupy - Kladno 3:1 (12,15,-23,16)
5 21. 9. 2019, 14:00 Ústí n. L. - Karlovy Vary 1:3 (-12,-20,17,-15)
6 21. 9. 2019, 16:00 Řepy - Chodov B 3:0 (23,21,11)
3. kolo
7 1. 12. 2019, 10:00 Kladno - Chodov B .
8 4. 10. 2019, 16:00 Karlovy Vary - Řepy 3:0 (16,10,23)
9 6. 10. 2019, 10:00 Kralupy - Ústí n. L. 3:0 (18,11,11)
4. kolo
10 1. 12. 2019, 14:00 Kladno - Chodov B .
11 4. 10. 2019, 18:30 Karlovy Vary - Řepy 3:1 (9,17,-25,18)
12 6. 10. 2019, 14:00 Kralupy - Ústí n. L. 3:0 (14,12,14)
5. kolo
13 5. 10. 2019, 10:00 Ústí n. L. - Kladno 3:2 (22,-13,-22,22,10)
14 5. 10. 2019, 10:00 Řepy - Kralupy 0:3 (-11,-14,-19)
15 5. 10. 2019, 10:00 Chodov B - Karlovy Vary 0:3 (-11,-20,-26)
6. kolo
16 5. 10. 2019, 14:00 Ústí n. L. - Kladno 2:3 (-16,19,21,-20,-6)
17 5. 10. 2019, 14:00 Řepy - Kralupy 0:3 (-21,-14,-22)
18 5. 10. 2019, 14:00 Chodov B - Karlovy Vary 0:3 (-23,-24,-12)
7. kolo
19 12. 10. 2019, 09:00 Kladno - Karlovy Vary 1:3 (24,-12,-13,-14)
20 12. 10. 2019, 11:00 Kralupy - Chodov B 3:0 (16,19,13)
21 12. 10. 2019, 10:00 Ústí n. L. - Řepy 2:3 (15,20,-25,-26,-7)
8. kolo
22 12. 10. 2019, 13:00 Kladno - Karlovy Vary 0:3 (-23,-23,-9)
23 12. 10. 2019, 15:00 Kralupy - Chodov B 3:0 (6,8,20)
24 12. 10. 2019, 14:00 Ústí n. L. - Řepy 1:3 (-22,-21,16,-21)
9. kolo
25 2. 11. 2019, 10:00 Řepy - Kladno .
26 2. 11. 2019, 10:00 Chodov B - Ústí n. L. .
27 2. 11. 2019, 09:00 Karlovy Vary - Kralupy Kindermanová L.
10. kolo
28 2. 11. 2019, 14:00 Řepy - Kladno .
29 2. 11. 2019, 14:00 Chodov B - Ústí n. L. .
30 2. 11. 2019, 13:00 Karlovy Vary - Kralupy Kindermanová L.
11. kolo
31 9. 11. 2019, 09:00 Kladno - Kralupy .
32 9. 11. 2019, 10:00 Karlovy Vary - Ústí n. L. .
33 9. 11. 2019, 10:00 Chodov B - Řepy .
12. kolo
34 9. 11. 2019, 13:00 Kladno - Kralupy .
35 9. 11. 2019, 14:00 Karlovy Vary - Ústí n. L. .
36 9. 11. 2019, 14:00 Chodov B - Řepy .
13. kolo
37 30. 11. 2019, 10:00 Chodov B - Kladno .
38 30. 11. 2019, 13:00 Řepy - Karlovy Vary .
39 30. 11. 2019, 10:00 Ústí n. L. - Kralupy .
14. kolo
40 30. 11. 2019, 14:00 Chodov B - Kladno .
41 30. 11. 2019, 16:00 Řepy - Karlovy Vary .
42 30. 11. 2019, 14:00 Ústí n. L. - Kralupy .
15. kolo
43 7. 12. 2019, 10:00 Kladno - Ústí n. L. .
44 7. 12. 2019, 11:00 Kralupy - Řepy .
45 7. 12. 2019, 10:00 Karlovy Vary - Chodov B Kindermanová L.
16. kolo
46 7. 12. 2019, 14:00 Kladno - Ústí n. L. .
47 7. 12. 2019, 15:00 Kralupy - Řepy .
48 7. 12. 2019, 14:00 Karlovy Vary - Chodov B Kindermanová L.
17. kolo
49 11. 1. 2020, 09:00 Karlovy Vary - Kladno .
50 22. 9. 2019, 10:00 Chodov B - Kralupy 1:3 (21,-4,-13,-13)
51 18. 1. 2020, 10:00 Řepy - Ústí n. L. .
18. kolo
52 11. 1. 2020, 13:00 Karlovy Vary - Kladno .
53 22. 9. 2019, 14:00 Chodov B - Kralupy 0:3 (-12,-16,-9)
54 18. 1. 2020, 14:00 Řepy - Ústí n. L. .
19. kolo
55 26. 1. 2020, 10:00 Kladno - Řepy .
56 26. 1. 2020, 10:00 Ústí n. L. - Chodov B .
57 26. 1. 2020, 10:00 Kralupy - Karlovy Vary .
20. kolo
58 26. 1. 2020, 14:00 Kladno - Řepy .
59 26. 1. 2020, 14:00 Ústí n. L. - Chodov B .
60 26. 1. 2020, 14:00 Kralupy - Karlovy Vary .
Vedoucí soutěže: Ing. Jan ŠRITTER, Bělohorská 63, 169 00 Praha 6, MT: 603 470 436, TZ: 245 006 006, E-mail: sritter@cvf.cz, ICQ: 7180319
© ČVS 2015-2018