Mládež
23. 6. 2017
Junioři - Mistrovství světa U21 | Brno, České Budějovice
Reprezentace
7. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Peru
Beach
8. 7. 2017
Muži + ženy - Super Cup | Staré Město
Reprezentace
14. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Portoriko
Reprezentace
21. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Kanada
Reprezentace
28. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Final Four Turnaj Česká republika, Ostrava
Beach
5. 8. 2017
Muži + ženy - Super Cup | Praha Hamr
Reprezentace
23. 8. 2017
Muži - Mistrovství Evropy | Polsko
Beach
2. 9. 2017
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Praha
Reprezentace
20. 9. 2017
Ženy - Mistrovství Evropy | Gruzie, Ázerbajdžán

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
1. liga ženy - 1. část soutěže, skupina A
1. kolo
1 29. 9. 2017, 18:00 Hlincovka - Slavia Č. Budějovice .
2 29. 9. 2017, 18:00 VK Č. Budějovice - Dobřichovice .
3 29. 9. 2017, 18:00 Plzeň - Španielka .
4 25. 10. 2017, 18:00 SCM-ČVS-KKY - Plzeň .
2. kolo
5 30. 9. 2017, 10:00 Hlincovka - Slavia Č. Budějovice .
6 30. 9. 2017, 10:00 VK Č. Budějovice - Dobřichovice .
7 30. 9. 2017, 10:00 Plzeň - Španielka .
8 26. 10. 2017, 18:00 SCM-ČVS-KKY - Dobřichovice .
3. kolo
9 6. 10. 2017, 18:00 Slavia Č. Budějovice - Španielka .
10 6. 10. 2017, 18:00 Dobřichovice - Plzeň .
11 6. 10. 2017, 18:00 Hlincovka - VK Č. Budějovice .
12 27. 10. 2017, 18:00 SCM-ČVS-KKY - Španielka .
4. kolo
13 7. 10. 2017, 10:00 Slavia Č. Budějovice - Španielka .
14 7. 10. 2017, 10:00 Dobřichovice - Plzeň .
15 7. 10. 2017, 10:00 Hlincovka - VK Č. Budějovice .
16 13. 12. 2017, 18:00 SCM-ČVS-KKY - Slavia Č. Budějovice NH1 .
5. kolo
17 20. 10. 2017, 18:00 VK Č. Budějovice - Slavia Č. Budějovice .
18 20. 10. 2017, 18:00 Plzeň - Hlincovka .
19 20. 10. 2017, 18:00 Španielka - Dobřichovice .
20 14. 12. 2017, 18:00 SCM-ČVS-KKY - VK Č. Budějovice NH1 .
6. kolo
21 21. 10. 2017, 10:00 VK Č. Budějovice - Slavia Č. Budějovice .
22 21. 10. 2017, 10:00 Plzeň - Hlincovka .
23 21. 10. 2017, 10:00 Španielka - Dobřichovice .
24 17. 12. 2017, 10:00 SCM-ČVS-KKY - Hlincovka NH1 .
7. kolo
25 3. 11. 2017, 18:00 Slavia Č. Budějovice - Dobřichovice .
26 3. 11. 2017, 18:00 Hlincovka - Španielka .
27 3. 11. 2017, 18:00 VK Č. Budějovice - Plzeň .
8. kolo
28 4. 11. 2017, 10:00 Slavia Č. Budějovice - Dobřichovice .
29 4. 11. 2017, 10:00 Hlincovka - Španielka .
30 4. 11. 2017, 10:00 VK Č. Budějovice - Plzeň .
9. kolo
31 10. 11. 2017, 18:00 Plzeň - Slavia Č. Budějovice .
32 10. 11. 2017, 18:00 Španielka - VK Č. Budějovice .
33 10. 11. 2017, 18:00 Dobřichovice - Hlincovka .
10. kolo
34 11. 11. 2017, 10:00 Plzeň - Slavia Č. Budějovice .
35 11. 11. 2017, 10:00 Španielka - VK Č. Budějovice .
36 11. 11. 2017, 10:00 Dobřichovice - Hlincovka .
11. kolo
37 24. 11. 2017, 18:00 Slavia Č. Budějovice - Hlincovka .
38 24. 11. 2017, 18:00 Dobřichovice - VK Č. Budějovice .
39 24. 11. 2017, 18:00 Španielka - Plzeň .
12. kolo
40 25. 11. 2017, 10:00 Slavia Č. Budějovice - Hlincovka .
41 25. 11. 2017, 10:00 Dobřichovice - VK Č. Budějovice .
42 25. 11. 2017, 10:00 Španielka - Plzeň .
13. kolo
43 1. 12. 2017, 18:00 Španielka - Slavia Č. Budějovice .
44 1. 12. 2017, 18:00 Plzeň - Dobřichovice .
45 1. 12. 2017, 18:00 VK Č. Budějovice - Hlincovka .
14. kolo
46 2. 12. 2017, 10:00 Španielka - Slavia Č. Budějovice .
47 2. 12. 2017, 10:00 Plzeň - Dobřichovice .
48 2. 12. 2017, 10:00 VK Č. Budějovice - Hlincovka .
15. kolo
49 15. 12. 2017, 18:00 Slavia Č. Budějovice - VK Č. Budějovice .
50 15. 12. 2017, 18:00 Hlincovka - Plzeň .
51 15. 12. 2017, 18:00 Dobřichovice - Španielka .
16. kolo
52 16. 12. 2017, 10:00 Slavia Č. Budějovice - VK Č. Budějovice .
53 16. 12. 2017, 10:00 Hlincovka - Plzeň .
54 16. 12. 2017, 10:00 Dobřichovice - Španielka .
17. kolo
55 12. 1. 2018, 18:00 Dobřichovice - Slavia Č. Budějovice .
56 12. 1. 2018, 18:00 Španielka - Hlincovka .
57 12. 1. 2018, 18:00 Plzeň - VK Č. Budějovice .
18. kolo
58 13. 1. 2018, 10:00 Dobřichovice - Slavia Č. Budějovice .
59 13. 1. 2018, 10:00 Španielka - Hlincovka .
60 13. 1. 2018, 10:00 Plzeň - VK Č. Budějovice .
19. kolo
61 19. 1. 2018, 18:00 Slavia Č. Budějovice - Plzeň .
62 19. 1. 2018, 18:00 VK Č. Budějovice - Španielka .
63 19. 1. 2018, 18:00 Hlincovka - Dobřichovice .
20. kolo
64 20. 1. 2018, 10:00 Slavia Č. Budějovice - Plzeň .
65 20. 1. 2018, 10:00 VK Č. Budějovice - Španielka .
66 20. 1. 2018, 09:00 Hlincovka - Dobřichovice .
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; Fax: 245006209; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967; ICQ: 78496047
© ČVS 2015