Reprezentace
23. 8. 2017
Muži - Mistrovství Evropy | Polsko
Beach
2. 9. 2017
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Praha
Reprezentace
20. 9. 2017
Ženy - Mistrovství Evropy | Gruzie, Ázerbajdžán

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
2. liga ženy - skupina B
1. kolo
1 30. 9. 2017, 10:00 Česká Třebová - Červený Kostelec Haraštová L., Harašta F.
2 30. 9. 2017, 10:00 Havlíčkův Brod - Benešov .
3 30. 9. 2017, 10:00 Střešovice B - Svitavy .
4 30. 9. 2017, 09:00 Liberec - Nymburk .
5 30. 9. 2017, 11:00 Žďár n. S. - Bohemians .
2. kolo
6 30. 9. 2017, 14:00 Česká Třebová - Červený Kostelec Harašta F., Haraštová L.
7 30. 9. 2017, 14:00 Havlíčkův Brod - Benešov .
8 30. 9. 2017, 13:00 Střešovice B - Svitavy .
9 30. 9. 2017, 13:00 Liberec - Nymburk .
10 30. 9. 2017, 15:00 Žďár n. S. - Bohemians .
3. kolo
11 7. 10. 2017, 11:00 Červený Kostelec - Bohemians .
12 7. 10. 2017, 10:00 Nymburk - Žďár n. S. .
13 7. 10. 2017, 10:00 Svitavy - Liberec .
14 7. 10. 2017, 09:00 Benešov - Střešovice B .
15 7. 10. 2017, 09:00 Česká Třebová - Havlíčkův Brod Harašta F., Haraštová L.
4. kolo
16 7. 10. 2017, 15:00 Červený Kostelec - Bohemians .
17 7. 10. 2017, 14:00 Nymburk - Žďár n. S. .
18 7. 10. 2017, 13:00 Svitavy - Liberec .
19 7. 10. 2017, 13:00 Benešov - Střešovice B .
20 7. 10. 2017, 13:00 Česká Třebová - Havlíčkův Brod Haraštová L., Harašta F.
5. kolo
21 14. 10. 2017, 10:00 Havlíčkův Brod - Červený Kostelec .
22 14. 10. 2017, 11:00 Střešovice B - Česká Třebová .
23 14. 10. 2017, 10:00 Liberec - Benešov .
24 14. 10. 2017, 09:00 Žďár n. S. - Svitavy .
25 14. 10. 2017, 10:00 Bohemians - Nymburk .
6. kolo
26 14. 10. 2017, 14:00 Havlíčkův Brod - Červený Kostelec .
27 14. 10. 2017, 15:00 Střešovice B - Česká Třebová .
28 14. 10. 2017, 13:00 Liberec - Benešov .
29 14. 10. 2017, 13:00 Žďár n. S. - Svitavy .
30 14. 10. 2017, 14:00 Bohemians - Nymburk .
7. kolo
31 28. 10. 2017, 11:00 Červený Kostelec - Nymburk .
32 28. 10. 2017, 10:00 Svitavy - Bohemians Haraštová L., Harašta F.
33 28. 10. 2017, 10:00 Benešov - Žďár n. S. Motl J., Horbowyj V.
34 28. 10. 2017, 10:00 Česká Třebová - Liberec .
35 28. 10. 2017, 10:00 Havlíčkův Brod - Střešovice B .
8. kolo
36 28. 10. 2017, 15:00 Červený Kostelec - Nymburk .
37 28. 10. 2017, 13:00 Svitavy - Bohemians Harašta F., Haraštová L.
38 28. 10. 2017, 13:00 Benešov - Žďár n. S. Horbowyj V., Motl J.
39 28. 10. 2017, 14:00 Česká Třebová - Liberec .
40 28. 10. 2017, 14:00 Havlíčkův Brod - Střešovice B .
9. kolo
41 4. 11. 2017, 11:00 Červený Kostelec - Střešovice B .
42 4. 11. 2017, 11:00 Liberec - Havlíčkův Brod .
43 4. 11. 2017, 09:00 Žďár n. S. - Česká Třebová .
44 4. 11. 2017, 10:00 Bohemians - Benešov .
45 4. 11. 2017, 10:00 Nymburk - Svitavy .
10. kolo
46 4. 11. 2017, 15:00 Červený Kostelec - Střešovice B .
47 4. 11. 2017, 15:00 Liberec - Havlíčkův Brod .
48 4. 11. 2017, 13:00 Žďár n. S. - Česká Třebová .
49 4. 11. 2017, 14:00 Bohemians - Benešov .
50 4. 11. 2017, 14:00 Nymburk - Svitavy .
11. kolo
51 11. 11. 2017, 11:00 Červený Kostelec - Svitavy .
52 11. 11. 2017, 10:00 Benešov - Nymburk Horbowyj V., Motl J.
53 11. 11. 2017, 11:00 Česká Třebová - Bohemians .
54 11. 11. 2017, 10:00 Žďár n. S. - Havlíčkův Brod .
55 11. 11. 2017, 11:00 Střešovice B - Liberec .
12. kolo
56 11. 11. 2017, 15:00 Červený Kostelec - Svitavy .
57 11. 11. 2017, 14:00 Benešov - Nymburk Motl J., Horbowyj V.
58 11. 11. 2017, 15:00 Česká Třebová - Bohemians .
59 11. 11. 2017, 14:00 Žďár n. S. - Havlíčkův Brod .
60 11. 11. 2017, 15:00 Střešovice B - Liberec .
13. kolo
61 25. 11. 2017, 11:00 Liberec - Červený Kostelec .
62 25. 11. 2017, 09:00 Žďár n. S. - Střešovice B .
63 25. 11. 2017, 10:00 Bohemians - Havlíčkův Brod .
64 25. 11. 2017, 11:00 Nymburk - Česká Třebová .
65 25. 11. 2017, 10:00 Svitavy - Benešov Harašta F., Haraštová L.
14. kolo
66 25. 11. 2017, 15:00 Liberec - Červený Kostelec .
67 25. 11. 2017, 13:00 Žďár n. S. - Střešovice B .
68 25. 11. 2017, 14:00 Bohemians - Havlíčkův Brod .
69 25. 11. 2017, 15:00 Nymburk - Česká Třebová .
70 25. 11. 2017, 13:00 Svitavy - Benešov Haraštová L., Harašta F.
15. kolo
71 2. 12. 2017, 11:00 Červený Kostelec - Benešov .
72 2. 12. 2017, 09:00 Česká Třebová - Svitavy .
73 2. 12. 2017, 10:00 Havlíčkův Brod - Nymburk .
74 2. 12. 2017, 09:00 Střešovice B - Bohemians .
75 2. 12. 2017, 10:00 Liberec - Žďár n. S. .
16. kolo
76 2. 12. 2017, 15:00 Červený Kostelec - Benešov .
77 2. 12. 2017, 13:00 Česká Třebová - Svitavy .
78 2. 12. 2017, 14:00 Havlíčkův Brod - Nymburk .
79 2. 12. 2017, 13:00 Střešovice B - Bohemians .
80 2. 12. 2017, 13:00 Liberec - Žďár n. S. .
17. kolo
81 9. 12. 2017, 09:00 Žďár n. S. - Červený Kostelec .
82 9. 12. 2017, 10:00 Bohemians - Liberec .
83 9. 12. 2017, 11:00 Nymburk - Střešovice B .
84 9. 12. 2017, 10:00 Svitavy - Havlíčkův Brod Haraštová L., Harašta F.
85 9. 12. 2017, 10:00 Benešov - Česká Třebová Motl J., Řeháček M.
18. kolo
86 9. 12. 2017, 13:00 Žďár n. S. - Červený Kostelec .
87 9. 12. 2017, 14:00 Bohemians - Liberec .
88 9. 12. 2017, 15:00 Nymburk - Střešovice B .
89 9. 12. 2017, 13:00 Svitavy - Havlíčkův Brod Harašta F., Haraštová L.
90 9. 12. 2017, 13:00 Benešov - Česká Třebová Motl J., Řeháček M.
19. kolo
91 13. 1. 2018, 11:00 Červený Kostelec - Česká Třebová .
92 13. 1. 2018, 10:00 Benešov - Havlíčkův Brod .
93 13. 1. 2018, 10:00 Svitavy - Střešovice B .
94 13. 1. 2018, 10:00 Nymburk - Liberec .
95 13. 1. 2018, 10:00 Bohemians - Žďár n. S. .
20. kolo
96 13. 1. 2018, 15:00 Červený Kostelec - Česká Třebová .
97 13. 1. 2018, 14:00 Benešov - Havlíčkův Brod .
98 13. 1. 2018, 13:00 Svitavy - Střešovice B .
99 13. 1. 2018, 14:00 Nymburk - Liberec .
100 13. 1. 2018, 14:00 Bohemians - Žďár n. S. .
21. kolo
101 20. 1. 2018, 10:00 Bohemians - Červený Kostelec .
102 20. 1. 2018, 09:00 Žďár n. S. - Nymburk .
103 20. 1. 2018, 10:00 Liberec - Svitavy .
104 20. 1. 2018, 13:00 Střešovice B - Benešov .
105 20. 1. 2018, 10:00 Havlíčkův Brod - Česká Třebová .
22. kolo
106 20. 1. 2018, 14:00 Bohemians - Červený Kostelec .
107 20. 1. 2018, 13:00 Žďár n. S. - Nymburk .
108 20. 1. 2018, 13:00 Liberec - Svitavy .
109 20. 1. 2018, 17:00 Střešovice B - Benešov .
110 20. 1. 2018, 14:00 Havlíčkův Brod - Česká Třebová .
23. kolo
111 27. 1. 2018, 11:00 Červený Kostelec - Havlíčkův Brod .
112 27. 1. 2018, 11:00 Česká Třebová - Střešovice B Harašta F., Haraštová L.
113 27. 1. 2018, 10:00 Benešov - Liberec .
114 27. 1. 2018, 10:00 Svitavy - Žďár n. S. .
115 27. 1. 2018, 11:00 Nymburk - Bohemians .
24. kolo
116 27. 1. 2018, 15:00 Červený Kostelec - Havlíčkův Brod .
117 27. 1. 2018, 15:00 Česká Třebová - Střešovice B Haraštová L., Harašta F.
118 27. 1. 2018, 13:00 Benešov - Liberec .
119 27. 1. 2018, 13:00 Svitavy - Žďár n. S. .
120 27. 1. 2018, 15:00 Nymburk - Bohemians .
25. kolo
121 10. 2. 2018, 10:00 Nymburk - Červený Kostelec .
122 10. 2. 2018, 10:00 Bohemians - Svitavy .
123 10. 2. 2018, 09:00 Žďár n. S. - Benešov .
124 10. 2. 2018, 11:00 Liberec - Česká Třebová .
125 10. 2. 2018, 10:00 Střešovice B - Havlíčkův Brod .
26. kolo
126 10. 2. 2018, 14:00 Nymburk - Červený Kostelec .
127 10. 2. 2018, 14:00 Bohemians - Svitavy .
128 10. 2. 2018, 13:00 Žďár n. S. - Benešov .
129 10. 2. 2018, 15:00 Liberec - Česká Třebová .
130 10. 2. 2018, 14:00 Střešovice B - Havlíčkův Brod .
27. kolo
131 17. 2. 2018, 10:00 Střešovice B - Červený Kostelec .
132 17. 2. 2018, 10:00 Havlíčkův Brod - Liberec .
133 17. 2. 2018, 09:00 Česká Třebová - Žďár n. S. Haraštová L., Harašta F.
134 17. 2. 2018, 10:00 Benešov - Bohemians .
135 17. 2. 2018, 10:00 Svitavy - Nymburk .
28. kolo
136 17. 2. 2018, 14:00 Střešovice B - Červený Kostelec .
137 17. 2. 2018, 14:00 Havlíčkův Brod - Liberec .
138 17. 2. 2018, 13:00 Česká Třebová - Žďár n. S. Harašta F., Haraštová L.
139 17. 2. 2018, 13:00 Benešov - Bohemians .
140 17. 2. 2018, 13:00 Svitavy - Nymburk .
29. kolo
141 24. 2. 2018, 10:00 Svitavy - Červený Kostelec Harašta F., Haraštová L.
142 24. 2. 2018, 10:00 Nymburk - Benešov .
143 24. 2. 2018, 10:00 Bohemians - Česká Třebová .
144 24. 2. 2018, 10:00 Havlíčkův Brod - Žďár n. S. .
145 24. 2. 2018, 09:00 Liberec - Střešovice B .
30. kolo
146 24. 2. 2018, 13:00 Svitavy - Červený Kostelec Haraštová L., Harašta F.
147 24. 2. 2018, 14:00 Nymburk - Benešov .
148 24. 2. 2018, 14:00 Bohemians - Česká Třebová .
149 24. 2. 2018, 14:00 Havlíčkův Brod - Žďár n. S. .
150 24. 2. 2018, 13:00 Liberec - Střešovice B .
31. kolo
151 10. 3. 2018, 11:00 Červený Kostelec - Liberec .
152 10. 3. 2018, 10:00 Střešovice B - Žďár n. S. .
153 10. 3. 2018, 10:00 Havlíčkův Brod - Bohemians .
154 10. 3. 2018, 10:00 Česká Třebová - Nymburk .
155 10. 3. 2018, 10:00 Benešov - Svitavy .
32. kolo
156 10. 3. 2018, 15:00 Červený Kostelec - Liberec .
157 10. 3. 2018, 14:00 Střešovice B - Žďár n. S. .
158 10. 3. 2018, 14:00 Havlíčkův Brod - Bohemians .
159 10. 3. 2018, 14:00 Česká Třebová - Nymburk .
160 10. 3. 2018, 13:00 Benešov - Svitavy .
33. kolo
161 17. 3. 2018, 10:00 Benešov - Červený Kostelec .
162 17. 3. 2018, 10:00 Svitavy - Česká Třebová .
163 17. 3. 2018, 10:00 Nymburk - Havlíčkův Brod .
164 17. 3. 2018, 10:00 Bohemians - Střešovice B .
165 17. 3. 2018, 09:00 Žďár n. S. - Liberec .
34. kolo
166 17. 3. 2018, 14:00 Benešov - Červený Kostelec .
167 17. 3. 2018, 13:00 Svitavy - Česká Třebová .
168 17. 3. 2018, 14:00 Nymburk - Havlíčkův Brod .
169 17. 3. 2018, 14:00 Bohemians - Střešovice B .
170 17. 3. 2018, 13:00 Žďár n. S. - Liberec .
35. kolo
171 24. 3. 2018, 11:00 Červený Kostelec - Žďár n. S. .
172 24. 3. 2018, 09:00 Liberec - Bohemians .
173 24. 3. 2018, 10:00 Střešovice B - Nymburk .
174 24. 3. 2018, 10:00 Havlíčkův Brod - Svitavy .
175 24. 3. 2018, 10:00 Česká Třebová - Benešov Haraštová L., Harašta F.
36. kolo
176 24. 3. 2018, 15:00 Červený Kostelec - Žďár n. S. .
177 24. 3. 2018, 13:00 Liberec - Bohemians .
178 24. 3. 2018, 14:00 Střešovice B - Nymburk .
179 24. 3. 2018, 14:00 Havlíčkův Brod - Svitavy .
180 24. 3. 2018, 14:00 Česká Třebová - Benešov Harašta F., Haraštová L.
Vedoucí soutěže: Mgr. Bohuslav CHÁB, Plachého 31, 370 01 České Budějovice; MT: 602 489 243, E-mail: chab@cvf.cz
© ČVS 2015