Reprezentace
23. 8. 2017
Muži - Mistrovství Evropy | Polsko
Beach
2. 9. 2017
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Praha
Reprezentace
20. 9. 2017
Ženy - Mistrovství Evropy | Gruzie, Ázerbajdžán

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Extraliga juniorky - 1. část soutěže, skupina A
1. kolo
1 17. 9. 2017, 12:00 Plzeň - VK Č. Budějovice Nosek B., Sazama L.
2 16. 9. 2017, 10:00 Liberec - Španielka Bydžovský Z., Čermák J.
3 17. 9. 2017, 10:00 Olymp - Žižkov Skřivánková J., Luptáková P.
2. kolo
5 17. 9. 2017, 16:00 Plzeň - VK Č. Budějovice Sazama L., Nosek B.
6 16. 9. 2017, 14:00 Liberec - Španielka Čermák J., Bydžovský Z.
7 17. 9. 2017, 14:00 Olymp - Žižkov Luptáková P., Skřivánková J.
3. kolo
9 24. 9. 2017, 11:00 VK Č. Budějovice - Žižkov Krsek J., Janoušek V.
10 24. 9. 2017, 10:00 Španielka - Olymp Šedá V., Ibl J.
11 23. 9. 2017, 12:00 Plzeň - Liberec Plzák P., Ulč P.
4. kolo
13 24. 9. 2017, 15:00 VK Č. Budějovice - Žižkov Janoušek V., Krsek J.
14 24. 9. 2017, 14:00 Španielka - Olymp Ibl J., Šedá V.
15 23. 9. 2017, 16:00 Plzeň - Liberec Ulč P., Plzák P.
5. kolo
17 15. 10. 2017, 11:00 Liberec - VK Č. Budějovice .
18 15. 10. 2017, 10:00 Olymp - Plzeň .
19 15. 10. 2017, 10:00 Žižkov - Španielka .
6. kolo
21 15. 10. 2017, 15:00 Liberec - VK Č. Budějovice .
22 15. 10. 2017, 14:00 Olymp - Plzeň .
23 15. 10. 2017, 14:00 Žižkov - Španielka .
7. kolo
25 21. 10. 2017, 10:00 VK Č. Budějovice - Španielka .
26 21. 10. 2017, 12:00 Plzeň - Žižkov .
27 22. 10. 2017, 11:00 Liberec - Olymp .
8. kolo
28 21. 10. 2017, 14:00 VK Č. Budějovice - Španielka .
29 21. 10. 2017, 16:00 Plzeň - Žižkov .
30 22. 10. 2017, 15:00 Liberec - Olymp .
9. kolo
31 5. 11. 2017, 10:00 Olymp - VK Č. Budějovice .
32 5. 11. 2017, 10:00 Žižkov - Liberec .
33 4. 11. 2017, 10:00 Španielka - Plzeň .
10. kolo
34 5. 11. 2017, 14:00 Olymp - VK Č. Budějovice .
35 5. 11. 2017, 14:00 Žižkov - Liberec .
36 4. 11. 2017, 14:00 Španielka - Plzeň .
11. kolo
37 12. 11. 2017, 10:00 VK Č. Budějovice - Plzeň .
38 11. 11. 2017, 10:00 Španielka - Liberec .
39 12. 11. 2017, 10:00 Žižkov - Olymp .
12. kolo
40 12. 11. 2017, 14:00 VK Č. Budějovice - Plzeň .
41 11. 11. 2017, 14:00 Španielka - Liberec .
42 12. 11. 2017, 14:00 Žižkov - Olymp .
13. kolo
43 3. 12. 2017, 10:00 Žižkov - VK Č. Budějovice .
44 3. 12. 2017, 10:00 Olymp - Španielka .
45 3. 12. 2017, 11:00 Liberec - Plzeň .
14. kolo
46 3. 12. 2017, 14:00 Žižkov - VK Č. Budějovice .
47 3. 12. 2017, 14:00 Olymp - Španielka .
48 3. 12. 2017, 15:00 Liberec - Plzeň .
15. kolo
49 21. 1. 2018, 11:00 VK Č. Budějovice - Liberec .
50 20. 1. 2018, 12:00 Plzeň - Olymp .
51 20. 1. 2018, 10:00 Španielka - Žižkov .
16. kolo
52 21. 1. 2018, 15:00 VK Č. Budějovice - Liberec .
53 20. 1. 2018, 16:00 Plzeň - Olymp .
54 20. 1. 2018, 14:00 Španielka - Žižkov .
17. kolo
55 28. 1. 2018, 10:00 Španielka - VK Č. Budějovice .
56 28. 1. 2018, 10:00 Žižkov - Plzeň .
57 28. 1. 2018, 11:00 Olymp - Liberec .
18. kolo
58 28. 1. 2018, 14:00 Španielka - VK Č. Budějovice .
59 28. 1. 2018, 14:00 Žižkov - Plzeň .
60 28. 1. 2018, 15:00 Olymp - Liberec .
19. kolo
61 11. 2. 2018, 10:00 VK Č. Budějovice - Olymp .
62 11. 2. 2018, 10:00 Liberec - Žižkov .
63 11. 2. 2018, 12:00 Plzeň - Španielka .
20. kolo
64 11. 2. 2018, 14:00 VK Č. Budějovice - Olymp .
65 11. 2. 2018, 14:00 Liberec - Žižkov .
66 11. 2. 2018, 16:00 Plzeň - Španielka .
Vedoucí soutěže: Bc. Jan ZATLOUKAL, E. Beneše 15/21, 796 03 Prostějov; MT: 777 311 108, E-mail: zatloukal@cvf.cz
© ČVS 2015