Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
1. část soutěže - skupina B
1. kolo
1 9. 11. 2019, 11:00 KP Brno - Vysočina .
2 21. 9. 2019, 12:00 Přerov - Šternberk Novák Z. ,Šimek J.
3 21. 9. 2019, 10:00 Frýdek - Místek - Ostrava Capáková K. ,Košnovský P.
2. kolo
4 9. 11. 2019, 15:00 KP Brno - Vysočina .
5 21. 9. 2019, 16:00 Přerov - Šternberk Šimek J. ,Novák Z.
6 21. 9. 2019, 14:00 Frýdek - Místek - Ostrava Košnovský P. ,Capáková K.
3. kolo
7 28. 9. 2019, 10:00 Vysočina - Ostrava Pochop P. ,Olt J.
8 29. 9. 2019, 10:00 Šternberk - Frýdek - Místek Dvořák J. ,Novák Z.
9 28. 9. 2019, 09:00 KP Brno - Přerov Ostranský T. ,Novák M.
4. kolo
10 28. 9. 2019, 14:00 Vysočina - Ostrava Olt J. ,Pochop P.
11 29. 9. 2019, 14:00 Šternberk - Frýdek - Místek Novák Z. ,Dvořák J.
12 28. 9. 2019, 13:00 KP Brno - Přerov Novák M. ,Ostranský T.
5. kolo
13 5. 10. 2019, 12:00 Přerov - Vysočina Šimek J. ,Němeček L.
14 5. 10. 2019, 10:00 Frýdek - Místek - KP Brno Bohačík R. ,Topolánek M.
15 5. 10. 2019, 10:00 Ostrava - Šternberk Capáková K. ,Duda D.
6. kolo
16 5. 10. 2019, 16:00 Přerov - Vysočina Němeček L. ,Šimek J.
17 5. 10. 2019, 14:00 Frýdek - Místek - KP Brno Topolánek M. ,Bohačík R.
18 5. 10. 2019, 14:00 Ostrava - Šternberk Duda D. ,Capáková K.
7. kolo
19 12. 10. 2019, 10:00 Vysočina - Šternberk Gallus M. ,Pivnička L.
20 12. 10. 2019, 11:30 KP Brno - Ostrava Pochop P. ,Rozsíval P.
21 12. 10. 2019, 11:00 Přerov - Frýdek - Místek Možnár M. ,Šimek J.
8. kolo
22 12. 10. 2019, 14:00 Vysočina - Šternberk Pivnička L. ,Gallus M.
23 12. 10. 2019, 15:00 KP Brno - Ostrava Rozsíval P. ,Pochop P.
24 12. 10. 2019, 15:00 Přerov - Frýdek - Místek Šimek J. ,Možnár M.
9. kolo
25 2. 11. 2019, 10:00 Frýdek - Místek - Vysočina .
26 2. 11. 2019, 10:00 Ostrava - Přerov .
27 3. 11. 2019, 10:00 Šternberk - KP Brno .
10. kolo
28 2. 11. 2019, 14:00 Frýdek - Místek - Vysočina .
29 2. 11. 2019, 14:00 Ostrava - Přerov .
30 3. 11. 2019, 14:00 Šternberk - KP Brno .
11. kolo
31 21. 9. 2019, 10:00 Vysočina - KP Brno Olt J. ,Drbal P.
32 10. 11. 2019, 10:00 Šternberk - Přerov .
33 9. 11. 2019, 10:00 Ostrava - Frýdek - Místek .
12. kolo
34 21. 9. 2019, 14:00 Vysočina - KP Brno Drbal P. ,Olt J.
35 10. 11. 2019, 14:00 Šternberk - Přerov .
36 9. 11. 2019, 14:00 Ostrava - Frýdek - Místek .
13. kolo
37 30. 11. 2019, 10:00 Ostrava - Vysočina .
38 30. 11. 2019, 10:00 Frýdek - Místek - Šternberk .
39 30. 11. 2019, 11:00 Přerov - KP Brno .
14. kolo
40 30. 11. 2019, 14:00 Ostrava - Vysočina .
41 30. 11. 2019, 14:00 Frýdek - Místek - Šternberk .
42 30. 11. 2019, 15:00 Přerov - KP Brno .
15. kolo
43 7. 12. 2019, 10:00 Vysočina - Přerov .
44 7. 12. 2019, 11:00 KP Brno - Frýdek - Místek .
45 7. 12. 2019, 10:00 Šternberk - Ostrava .
16. kolo
46 7. 12. 2019, 14:00 Vysočina - Přerov .
47 7. 12. 2019, 15:00 KP Brno - Frýdek - Místek .
48 7. 12. 2019, 14:00 Šternberk - Ostrava .
17. kolo
49 11. 1. 2020, 10:00 Šternberk - Vysočina .
50 11. 1. 2020, 10:00 Ostrava - KP Brno .
51 11. 1. 2020, 10:00 Frýdek - Místek - Přerov .
18. kolo
52 11. 1. 2020, 14:00 Šternberk - Vysočina .
53 11. 1. 2020, 14:00 Ostrava - KP Brno .
54 11. 1. 2020, 14:00 Frýdek - Místek - Přerov .
19. kolo
55 19. 1. 2020, 10:00 Vysočina - Frýdek - Místek .
56 19. 1. 2020, 10:00 Přerov - Ostrava .
57 19. 1. 2020, 10:00 KP Brno - Šternberk .
20. kolo
58 19. 1. 2020, 14:00 Vysočina - Frýdek - Místek .
59 19. 1. 2020, 14:00 Přerov - Ostrava .
60 19. 1. 2020, 14:00 KP Brno - Šternberk .
Vedoucí soutěže: Jan DREŠL, U sportovní haly 2, 779 00 Olomouc, MT: 731 028 778, E-mail: dresl@cvf.cz
© ČVS 2015-2018