Reprezentace
21. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Kanada
Reprezentace
28. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Final Four Turnaj Česká republika, Ostrava
Beach
5. 8. 2017
Muži + ženy - Super Cup | Praha Hamr
Reprezentace
23. 8. 2017
Muži - Mistrovství Evropy | Polsko
Beach
2. 9. 2017
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Praha
Reprezentace
20. 9. 2017
Ženy - Mistrovství Evropy | Gruzie, Ázerbajdžán

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Extraliga junioři - 1. část soutěže, skupina A
1. kolo
1 7. 10. 2017, 10:00 Č. Budějovice - Prosek .
2 7. 10. 2017, 10:00 ČZU Praha - Dansport .
3 7. 10. 2017, 10:00 Příbram - Liberec .
2. kolo
4 7. 10. 2017, 14:00 Č. Budějovice - Prosek .
5 7. 10. 2017, 14:00 ČZU Praha - Dansport .
6 7. 10. 2017, 14:00 Příbram - Liberec .
3. kolo
7 8. 10. 2017, 10:00 Prosek - Liberec .
8 8. 10. 2017, 10:00 Dansport - Příbram .
9 8. 10. 2017, 10:00 Č. Budějovice - ČZU Praha .
4. kolo
10 8. 10. 2017, 14:00 Prosek - Liberec .
11 8. 10. 2017, 14:00 Dansport - Příbram .
12 8. 10. 2017, 14:00 Č. Budějovice - ČZU Praha .
5. kolo
13 4. 11. 2017, 10:00 ČZU Praha - Prosek .
14 4. 11. 2017, 10:00 Příbram - Č. Budějovice .
15 4. 11. 2017, 10:00 Liberec - Dansport .
6. kolo
16 4. 11. 2017, 14:00 ČZU Praha - Prosek .
17 4. 11. 2017, 14:00 Příbram - Č. Budějovice .
18 4. 11. 2017, 14:00 Liberec - Dansport .
7. kolo
19 5. 11. 2017, 10:00 Prosek - Dansport .
20 5. 11. 2017, 10:00 Č. Budějovice - Liberec .
21 5. 11. 2017, 10:00 ČZU Praha - Příbram .
8. kolo
22 5. 11. 2017, 14:00 Prosek - Dansport .
23 5. 11. 2017, 14:00 Č. Budějovice - Liberec .
24 5. 11. 2017, 14:00 ČZU Praha - Příbram .
9. kolo
25 9. 12. 2017, 10:00 Příbram - Prosek .
26 9. 12. 2017, 09:00 Liberec - ČZU Praha .
27 9. 12. 2017, 10:00 Dansport - Č. Budějovice .
10. kolo
28 9. 12. 2017, 14:00 Příbram - Prosek .
29 9. 12. 2017, 13:00 Liberec - ČZU Praha .
30 9. 12. 2017, 14:00 Dansport - Č. Budějovice .
11. kolo
31 10. 12. 2017, 10:00 Prosek - Č. Budějovice .
32 10. 12. 2017, 10:00 Dansport - ČZU Praha .
33 10. 12. 2017, 10:00 Liberec - Příbram .
12. kolo
34 10. 12. 2017, 14:00 Prosek - Č. Budějovice .
35 10. 12. 2017, 14:00 Dansport - ČZU Praha .
36 10. 12. 2017, 14:00 Liberec - Příbram .
13. kolo
37 27. 1. 2018, 10:00 Liberec - Prosek .
38 27. 1. 2018, 10:00 Příbram - Dansport .
39 27. 1. 2018, 10:00 ČZU Praha - Č. Budějovice .
14. kolo
40 27. 1. 2018, 14:00 Liberec - Prosek .
41 27. 1. 2018, 14:00 Příbram - Dansport .
42 27. 1. 2018, 14:00 ČZU Praha - Č. Budějovice .
15. kolo
43 28. 1. 2018, 10:00 Prosek - ČZU Praha .
44 28. 1. 2018, 10:00 Č. Budějovice - Příbram .
45 28. 1. 2018, 10:00 Dansport - Liberec .
16. kolo
46 28. 1. 2018, 14:00 Prosek - ČZU Praha .
47 28. 1. 2018, 14:00 Č. Budějovice - Příbram .
48 28. 1. 2018, 14:00 Dansport - Liberec .
17. kolo
49 24. 2. 2018, 10:00 Dansport - Prosek .
50 24. 2. 2018, 10:00 Liberec - Č. Budějovice .
51 24. 2. 2018, 10:00 Příbram - ČZU Praha .
18. kolo
52 24. 2. 2018, 14:00 Dansport - Prosek .
53 24. 2. 2018, 14:00 Liberec - Č. Budějovice .
54 24. 2. 2018, 14:00 Příbram - ČZU Praha .
19. kolo
55 25. 2. 2018, 10:00 Prosek - Příbram .
56 25. 2. 2018, 10:00 ČZU Praha - Liberec .
57 25. 2. 2018, 10:00 Č. Budějovice - Dansport .
20. kolo
58 25. 2. 2018, 14:00 Prosek - Příbram .
59 25. 2. 2018, 14:00 ČZU Praha - Liberec .
60 25. 2. 2018, 14:00 Č. Budějovice - Dansport .
Vedoucí soutěže: Tomáš KAVALA, B. Četyny 8, 700 30 Ostrava; MT: 602 600 095; E-mail: kavala@cvf.cz
© ČVS 2015