Mládež
23. 6. 2017
Junioři - Mistrovství světa U21 | Brno, České Budějovice
Reprezentace
7. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Peru
Beach
8. 7. 2017
Muži + ženy - Super Cup | Staré Město
Reprezentace
14. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Portoriko
Reprezentace
21. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Turnaj Kanada
Reprezentace
28. 7. 2017
Ženy - World Grand Prix | Final Four Turnaj Česká republika, Ostrava
Beach
5. 8. 2017
Muži + ženy - Super Cup | Praha Hamr
Reprezentace
23. 8. 2017
Muži - Mistrovství Evropy | Polsko
Beach
2. 9. 2017
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Praha
Reprezentace
20. 9. 2017
Ženy - Mistrovství Evropy | Gruzie, Ázerbajdžán

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Extraliga kadetky - 1. část soutěže, skupina A
1. kolo
1 16. 9. 2017, 10:00 Španielka - Č. Budějovice .
2 16. 9. 2017, 10:00 Plzeň - Chodov .
3 16. 9. 2017, 10:00 Olymp - Střešovice .
2. kolo
4 16. 9. 2017, 14:00 Španielka - Č. Budějovice .
5 16. 9. 2017, 14:00 Plzeň - Chodov .
6 16. 9. 2017, 14:00 Olymp - Střešovice .
3. kolo
7 23. 9. 2017, 10:00 Č. Budějovice - Střešovice .
8 23. 9. 2017, 10:00 Chodov - Olymp .
9 23. 9. 2017, 10:00 Španielka - Plzeň .
4. kolo
10 23. 9. 2017, 14:00 Č. Budějovice - Střešovice .
11 23. 9. 2017, 14:00 Chodov - Olymp .
12 23. 9. 2017, 14:00 Španielka - Plzeň .
5. kolo
13 14. 10. 2017, 10:00 Plzeň - Č. Budějovice .
14 14. 10. 2017, 10:00 Olymp - Španielka .
15 14. 10. 2017, 10:00 Střešovice - Chodov .
6. kolo
16 14. 10. 2017, 14:00 Plzeň - Č. Budějovice .
17 14. 10. 2017, 14:00 Olymp - Španielka .
18 14. 10. 2017, 14:00 Střešovice - Chodov .
7. kolo
19 22. 10. 2017, 10:00 Č. Budějovice - Chodov .
20 21. 10. 2017, 10:00 Španielka - Střešovice .
21 21. 10. 2017, 10:00 Plzeň - Olymp .
8. kolo
22 22. 10. 2017, 14:00 Č. Budějovice - Chodov .
23 21. 10. 2017, 14:00 Španielka - Střešovice .
24 21. 10. 2017, 14:00 Plzeň - Olymp .
9. kolo
25 4. 11. 2017, 10:00 Olymp - Č. Budějovice .
26 4. 11. 2017, 10:00 Střešovice - Plzeň .
27 4. 11. 2017, 10:00 Chodov - Španielka .
10. kolo
28 4. 11. 2017, 14:00 Olymp - Č. Budějovice .
29 4. 11. 2017, 14:00 Střešovice - Plzeň .
30 4. 11. 2017, 14:00 Chodov - Španielka .
11. kolo
31 11. 11. 2017, 10:00 Č. Budějovice - Španielka .
32 11. 11. 2017, 10:00 Chodov - Plzeň .
33 11. 11. 2017, 10:00 Střešovice - Olymp .
12. kolo
34 11. 11. 2017, 14:00 Č. Budějovice - Španielka .
35 11. 11. 2017, 14:00 Chodov - Plzeň .
36 11. 11. 2017, 14:00 Střešovice - Olymp .
13. kolo
37 2. 12. 2017, 10:00 Střešovice - Č. Budějovice .
38 2. 12. 2017, 10:00 Olymp - Chodov .
39 2. 12. 2017, 10:00 Plzeň - Španielka .
14. kolo
40 2. 12. 2017, 14:00 Střešovice - Č. Budějovice .
41 2. 12. 2017, 14:00 Olymp - Chodov .
42 2. 12. 2017, 14:00 Plzeň - Španielka .
15. kolo
43 20. 1. 2018, 10:00 Č. Budějovice - Plzeň .
44 20. 1. 2018, 10:00 Španielka - Olymp .
45 20. 1. 2018, 10:00 Chodov - Střešovice .
16. kolo
46 20. 1. 2018, 14:00 Č. Budějovice - Plzeň .
47 20. 1. 2018, 14:00 Španielka - Olymp .
48 20. 1. 2018, 14:00 Chodov - Střešovice .
17. kolo
49 27. 1. 2018, 10:00 Chodov - Č. Budějovice .
50 27. 1. 2018, 10:00 Střešovice - Španielka .
51 27. 1. 2018, 10:00 Olymp - Plzeň .
18. kolo
52 27. 1. 2018, 14:00 Chodov - Č. Budějovice .
53 27. 1. 2018, 14:00 Střešovice - Španielka .
54 27. 1. 2018, 14:00 Olymp - Plzeň .
19. kolo
55 10. 2. 2018, 10:00 Č. Budějovice - Olymp .
56 11. 2. 2018, 10:00 Plzeň - Střešovice .
57 11. 2. 2018, 10:00 Španielka - Chodov .
20. kolo
58 10. 2. 2018, 14:00 Č. Budějovice - Olymp .
59 11. 2. 2018, 14:00 Plzeň - Střešovice .
60 11. 2. 2018, 14:00 Španielka - Chodov .
Vedoucí soutěže: Bc. Jan ZATLOUKAL, E. Beneše 15/21, 796 03 Prostějov; MT: 777 311 108, E-mail: zatloukal@cvf.cz
© ČVS 2015