Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
1. liga junioři - skupina A
1. kolo
1 22. 9. 2018, 10:00 Sokolov - Č. Budějovice B .
2 22. 9. 2018, 10:00 Kladno - Karlovarsko .
3 22. 9. 2018, 10:00 Plzeň - Dansport .
4 22. 9. 2018, 10:00 Orion - Č. Krumlov .
2. kolo
5 22. 9. 2018, 14:00 Sokolov - Č. Budějovice B .
6 22. 9. 2018, 14:00 Kladno - Karlovarsko .
7 22. 9. 2018, 14:00 Plzeň - Dansport .
8 22. 9. 2018, 14:00 Orion - Č. Krumlov .
3. kolo
9 29. 9. 2018, 10:00 Č. Budějovice B - Č. Krumlov .
10 29. 9. 2018, 09:00 Dansport - Orion .
11 29. 9. 2018, 10:00 Karlovarsko - Plzeň .
12 29. 9. 2018, 10:00 Sokolov - Kladno .
4. kolo
13 29. 9. 2018, 14:00 Č. Budějovice B - Č. Krumlov .
14 29. 9. 2018, 13:00 Dansport - Orion .
15 29. 9. 2018, 14:00 Karlovarsko - Plzeň .
16 29. 9. 2018, 14:00 Sokolov - Kladno .
5. kolo
17 13. 10. 2018, 10:00 Kladno - Č. Budějovice B .
18 13. 10. 2018, 10:00 Plzeň - Sokolov .
19 13. 10. 2018, 10:00 Orion - Karlovarsko .
20 13. 10. 2018, 10:00 Č. Krumlov - Dansport .
6. kolo
21 13. 10. 2018, 14:00 Kladno - Č. Budějovice B .
22 13. 10. 2018, 14:00 Plzeň - Sokolov .
23 13. 10. 2018, 14:00 Orion - Karlovarsko .
24 13. 10. 2018, 14:00 Č. Krumlov - Dansport .
7. kolo
25 27. 10. 2018, 10:00 Č. Budějovice B - Dansport .
26 27. 10. 2018, 10:00 Karlovarsko - Č. Krumlov .
27 27. 10. 2018, 10:00 Sokolov - Orion .
28 27. 10. 2018, 10:00 Kladno - Plzeň .
8. kolo
29 27. 10. 2018, 14:00 Č. Budějovice B - Dansport .
30 27. 10. 2018, 14:00 Karlovarsko - Č. Krumlov .
31 27. 10. 2018, 14:00 Sokolov - Orion .
32 27. 10. 2018, 14:00 Kladno - Plzeň .
9. kolo
33 10. 11. 2018, 10:00 Plzeň - Č. Budějovice B .
34 10. 11. 2018, 10:00 Orion - Kladno .
35 10. 11. 2018, 10:00 Č. Krumlov - Sokolov .
36 10. 11. 2018, 09:00 Dansport - Karlovarsko .
10. kolo
37 10. 11. 2018, 14:00 Plzeň - Č. Budějovice B .
38 10. 11. 2018, 14:00 Orion - Kladno .
39 10. 11. 2018, 14:00 Č. Krumlov - Sokolov .
40 10. 11. 2018, 13:00 Dansport - Karlovarsko .
11. kolo
41 24. 11. 2018, 10:00 Č. Budějovice B - Karlovarsko .
42 24. 11. 2018, 10:00 Sokolov - Dansport .
43 24. 11. 2018, 10:00 Kladno - Č. Krumlov .
44 24. 11. 2018, 10:00 Plzeň - Orion .
12. kolo
45 24. 11. 2018, 14:00 Č. Budějovice B - Karlovarsko .
46 24. 11. 2018, 14:00 Sokolov - Dansport .
47 24. 11. 2018, 14:00 Kladno - Č. Krumlov .
48 24. 11. 2018, 14:00 Plzeň - Orion .
13. kolo
49 8. 12. 2018, 10:00 Orion - Č. Budějovice B .
50 8. 12. 2018, 10:00 Č. Krumlov - Plzeň .
51 8. 12. 2018, 09:00 Dansport - Kladno .
52 8. 12. 2018, 10:00 Karlovarsko - Sokolov .
14. kolo
53 8. 12. 2018, 14:00 Orion - Č. Budějovice B .
54 8. 12. 2018, 14:00 Č. Krumlov - Plzeň .
55 8. 12. 2018, 13:00 Dansport - Kladno .
56 8. 12. 2018, 14:00 Karlovarsko - Sokolov .
15. kolo
57 12. 1. 2019, 10:00 Č. Budějovice B - Sokolov .
58 12. 1. 2019, 10:00 Karlovarsko - Kladno .
59 12. 1. 2019, 09:00 Dansport - Plzeň .
60 12. 1. 2019, 10:00 Č. Krumlov - Orion .
16. kolo
61 12. 1. 2019, 14:00 Č. Budějovice B - Sokolov .
62 12. 1. 2019, 14:00 Karlovarsko - Kladno .
63 12. 1. 2019, 13:00 Dansport - Plzeň .
64 12. 1. 2019, 14:00 Č. Krumlov - Orion .
17. kolo
65 19. 1. 2019, 10:00 Č. Krumlov - Č. Budějovice B .
66 19. 1. 2019, 10:00 Orion - Dansport .
67 19. 1. 2019, 10:00 Plzeň - Karlovarsko .
68 19. 1. 2019, 10:00 Kladno - Sokolov .
18. kolo
69 19. 1. 2019, 14:00 Č. Krumlov - Č. Budějovice B .
70 19. 1. 2019, 14:00 Orion - Dansport .
71 19. 1. 2019, 14:00 Plzeň - Karlovarsko .
72 19. 1. 2019, 14:00 Kladno - Sokolov .
19. kolo
73 26. 1. 2019, 10:00 Č. Budějovice B - Kladno .
74 26. 1. 2019, 10:00 Sokolov - Plzeň .
75 26. 1. 2019, 10:00 Karlovarsko - Orion .
76 26. 1. 2019, 10:00 Dansport - Č. Krumlov .
20. kolo
77 26. 1. 2019, 14:00 Č. Budějovice B - Kladno .
78 26. 1. 2019, 14:00 Sokolov - Plzeň .
79 26. 1. 2019, 14:00 Karlovarsko - Orion .
80 26. 1. 2019, 14:00 Dansport - Č. Krumlov .
21. kolo
81 16. 2. 2019, 10:00 Dansport - Č. Budějovice B .
82 16. 2. 2019, 10:00 Č. Krumlov - Karlovarsko .
83 16. 2. 2019, 10:00 Orion - Sokolov .
84 16. 2. 2019, 10:00 Plzeň - Kladno .
22. kolo
85 16. 2. 2019, 14:00 Dansport - Č. Budějovice B .
86 16. 2. 2019, 14:00 Č. Krumlov - Karlovarsko .
87 16. 2. 2019, 14:00 Orion - Sokolov .
88 16. 2. 2019, 14:00 Plzeň - Kladno .
23. kolo
89 23. 2. 2019, 10:00 Č. Budějovice B - Plzeň .
90 23. 2. 2019, 10:00 Kladno - Orion .
91 23. 2. 2019, 10:00 Sokolov - Č. Krumlov .
92 23. 2. 2019, 10:00 Karlovarsko - Dansport .
24. kolo
93 23. 2. 2019, 14:00 Č. Budějovice B - Plzeň .
94 23. 2. 2019, 14:00 Kladno - Orion .
95 23. 2. 2019, 14:00 Sokolov - Č. Krumlov .
96 23. 2. 2019, 14:00 Karlovarsko - Dansport .
25. kolo
97 16. 3. 2019, 10:00 Karlovarsko - Č. Budějovice B .
98 16. 3. 2019, 10:00 Dansport - Sokolov .
99 16. 3. 2019, 10:00 Č. Krumlov - Kladno .
100 16. 3. 2019, 10:00 Orion - Plzeň .
26. kolo
101 16. 3. 2019, 14:00 Karlovarsko - Č. Budějovice B .
102 16. 3. 2019, 14:00 Dansport - Sokolov .
103 16. 3. 2019, 14:00 Č. Krumlov - Kladno .
104 16. 3. 2019, 14:00 Orion - Plzeň .
27. kolo
105 23. 3. 2019, 10:00 Č. Budějovice B - Orion .
106 23. 3. 2019, 10:00 Plzeň - Č. Krumlov .
107 23. 3. 2019, 10:00 Kladno - Dansport .
108 23. 3. 2019, 10:00 Sokolov - Karlovarsko .
28. kolo
109 23. 3. 2019, 14:00 Č. Budějovice B - Orion .
110 23. 3. 2019, 14:00 Plzeň - Č. Krumlov .
111 23. 3. 2019, 14:00 Kladno - Dansport .
112 23. 3. 2019, 14:00 Sokolov - Karlovarsko .
Vedoucí soutěže: Tomáš KAVALA, Na Hermaně 216/22, 739 32 Vratimov; MT: 602 600 095; E-mail: kavala@cvf.cz
© ČVS 2015-2018